Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2012 20:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33700:693SK Březnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Milan
Šimek Jakub
 
 
Haník Josef
Medvecký Jan
 
 
108-69 3110
2.Soused Zbyněk
Čížek Marek
 
 
Jeřábek Tomáš
Dušek Vladimír
 
 
9-873 3120
3.Soused MilanMedvecký Jan-9-9811-82321
4.Soused ZbyněkDušek Vladimír982  3031
5.Šimek JakubHaník Josef-86514 3141
6.Čížek MarekJeřábek Tomáš-6-5-9  0342
7.Soused ZbyněkMedvecký Jan1136  3052
8.Šimek JakubDušek Vladimír-889-8-102353
9.Čížek MarekHaník Josef-3-4-6  0354
10.Soused MilanJeřábek Tomáš11109  3064
11.Šimek JakubMedvecký Jan-129-9-9 1365
12.Čížek MarekDušek Vladimír9-6-51163275
13.Soused MilanHaník Josef11-6-81063285
14.Soused ZbyněkJeřábek Tomáš-12-698-72386
15.Čížek MarekMedvecký Jan11-9109 3196
16.Soused MilanDušek Vladimír-8-9-8  0397
17.Soused ZbyněkHaník Josef-119-8-12 1398
18.Šimek JakubJeřábek Tomáš119-74 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soused Milan22Medvecký Jan22
Soused Zbyněk22Dušek Vladimír22
Šimek Jakub22Haník Josef22
Čížek Marek22Jeřábek Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Pod Lípou, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40635:668TJ Slavoj Obecnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Poch Pavel
 
 
Steiner Petr
Hála Pavel
 
 
-9-58853210
2.Kopp Jan
Herman Miloš
 
 
Tůma Radek
Hušek Antonín
 
 
-107-10-5 1311
3.Skalka JosefTůma Radek6-86-6103221
4.Poch PavelHála Pavel-1099-12103231
5.Herman MilošSteiner Petr-968-9-112332
6.Kopp JanHušek Antonín-97-8-4 1333
7.Poch PavelTůma Radek-6-7-7  0334
8.Herman MilošHála Pavel-8-10-10  0335
9.Kopp JanSteiner Petr767  3045
10.Skalka JosefHušek Antonín-7-5-4  0346
11.Lysák StanislavTůma Radek9-67-983256
12.Kopp JanHála Pavel688  3066
13.Skalka JosefSteiner Petr-9989 3176
14.Poch PavelHušek Antonín-8-66-8 1377
15.Kopp JanTůma Radek-7-5-8  0378
16.Skalka JosefHála Pavel5-1167 3188
17.Poch PavelSteiner Petr-6-7-9  0389
18.Lysák StanislavHušek Antonín-8-8-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalka Josef31Tůma Radek22
Poch Pavel13Hála Pavel13
Herman Miloš02Steiner Petr22
Kopp Jan22Hušek Antonín40
Lysák Stanislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Benešov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NeveklovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia Benešov, vchod z ulice Jiráskova, Husova 470Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:14623:374TJ Sokol Benešov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Šturc Jiří
 
 
Peter Luboš
Kačmar David
 
 
-9109-10-92301
2.Dohnal Jaroslav
Povolný Aleš
 
 

 
 
WO    3011
3.Hrazdíra JiříKačmar David-4-99-6 1312
4.Povolný AlešPeter Luboš776  3022
5.Šturc JiříKříž Zdeněk485  3032
6.Dohnal JaroslavWO    3042
7.Povolný AlešKačmar David-5-10-9  0343
8.Šturc JiříPeter Luboš9810  3053
9.Dohnal JaroslavKříž Zdeněk865  3063
10.Hrazdíra JiříWO    3073
11.Šturc JiříKačmar David889  3083
12.Dohnal JaroslavPeter Luboš438  3093
13.Hrazdíra JiříKříž Zdeněk7-786 31103
14.Povolný AlešWO    30113
15.Dohnal JaroslavKačmar David6-977 31123
16.Hrazdíra JiříPeter Luboš-4-1055-323124
17.Povolný AlešKříž Zdeněk672  30134
18.Šturc JiříWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrazdíra Jiří12Kačmar David22
Povolný Aleš21Peter Luboš13
Šturc Jiří30Kříž Zdeněk04
Dohnal Jaroslav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad SázavouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34608:618nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abrahám Petr
Kašpárek František
 
 
Randák Adam
Stupavský Milan
 
 
4-9-3-6 1301
2.Hameta Oldřich
Balata Vladimír
 
 
Bialas Filip
Semrád Petr
 
 
2-345 3111
3.Abrahám PetrRandák Adam-14-910-7 1312
4.Balata VladimírStupavský Milan-4-61-13 1313
5.Kašpárek FrantišekBialas Filip-10-28-9 1314
6.Hameta OldřichSemrád Petr8-7-7-8 1315
7.Balata VladimírRandák Adam-7-8-6  0316
8.Kašpárek FrantišekStupavský Milan-10-638-52317
9.Hameta OldřichBialas Filip549  3027
10.Abrahám PetrSemrád Petr98-46 3137
11.Kašpárek FrantišekRandák Adam-4-4-6  0338
12.Hameta OldřichStupavský Milan611-99 3148
13.Abrahám PetrBialas Filip5109  3058
14.Balata VladimírSemrád Petr6-7118 3168
15.Hameta OldřichRandák Adam96-87 3178
16.Abrahám PetrStupavský Milan-8-7-4  0379
17.Balata VladimírBialas Filip877  3089
18.Kašpárek FrantišekSemrád Petr8-25-673299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Abrahám Petr22Randák Adam31
Balata Vladimír22Stupavský Milan31
Kašpárek František13Bialas Filip13
Hameta Oldřich31Semrád Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na Valdece, Hořovice, Tyršova ul., u Marketu LIDLRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:40679:716nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Jan II.
Novák Ondřej
 
 
Havelka Marek
Hlaváček Jaromír
 
 
7-8-7-6 1301
2.Kubát Pavel
Pancíř Josef
 
 
Mráz Roman
Císař Jan
 
 
-10-89-7 1302
3.Čepelák Vladimír st.Havelka Marek-8-713-10 1303
4.Ungr Jan II.Mráz Roman7-6-7683213
5.Kubát PavelCísař Jan-8-76793223
6.Novák OndřejHlaváček Jaromír-8959 3133
7.Ungr Jan II.Havelka Marek-7-8-5  0334
8.Kubát PavelMráz Roman-85-107103244
9.Novák OndřejCísař Jan-8-6-14  0345
10.Čepelák Vladimír st.Hlaváček Jaromír-8139-1193255
11.Kubát PavelHavelka Marek949  3065
12.Novák OndřejMráz Roman-82128 3175
13.Čepelák Vladimír st.Císař Jan-11-3-6  0376
14.Ungr Jan II.Hlaváček Jaromír8-13-6-8 1377
15.Novák OndřejHavelka Marek-7-5-3  0378
16.Čepelák Vladimír st.Mráz Roman9-7511 3188
17.Ungr Jan II.Císař Jan-5107-683298
18.Kubát PavelHlaváček Jaromír-8-546-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čepelák Vladimír st.22Havelka Marek31
Ungr Jan II.22Mráz Roman04
Kubát Pavel31Císař Jan22
Novák Ondřej22Hlaváček Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobříšská 52, Mníšek p.B., 252 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:43670:679TJ Tatran Sedlčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Radek
Freisleben Zdeněk
 
 
Lesák Jakub
Linhart František ml.
 
 
10-2-8-7 1301
2.Macháček Pavel st.
Zamazal Pavel
 
 
Kovář Jan
Mašek Roman
 
 
-99-8623211
3.Freisleben RadekLinhart František ml.9-7-8-4 1312
4.Freisleben ZdeněkKovář Jan-12-98-8 1313
5.Macháček Pavel st.Mašek Roman-6-5-7  0314
6.Zamazal PavelLesák Jakub-89-9-6 1315
7.Freisleben ZdeněkLinhart František ml.-7-8-9  0316
8.Macháček Pavel st.Kovář Jan5-86-7113226
9.Zamazal PavelMašek Roman-897-883236
10.Freisleben RadekLesák Jakub8-8-9-12 1337
11.Macháček Pavel st.Linhart František ml.-77-8-6 1338
12.Zamazal PavelKovář Jan-988-8123248
13.Freisleben RadekMašek Roman-114-109163258
14.Freisleben ZdeněkLesák Jakub-89-8-6 1359
15.Zamazal PavelLinhart František ml.-9-7-5  03510
16.Freisleben RadekKovář Jan-6-598-723511
17.Freisleben ZdeněkMašek RomanWO    30611
18.Macháček Pavel st.Lesák JakubWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Freisleben Radek13Linhart František ml.40
Freisleben Zdeněk03Kovář Jan22
Macháček Pavel st.12Mašek Roman12
Zamazal Pavel22Lesák Jakub30
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy