Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na Valdece, Hořovice, Tyršova ul., u Marketu LIDLRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31627:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Jan II.
Novák Ondřej
 
 
Linhart František ml.
Lískovec Ivan
 
 
-97-6-9 1301
2.Pancíř Josef
Kubát Pavel
 
 
Mašek Roman
Kovář Jan
 
 
10-69-7-62302
3.Novák OndřejLinhart František ml.-4-8-7  0303
4.Čepelák Vladimír st.Lískovec Ivan75-89 3113
5.Kubát PavelMašek Roman8-775 3123
6.Ungr Jan II.Kovář Jan598  3033
7.Čepelák Vladimír st.Linhart František ml.-8-6-7  0334
8.Kubát PavelLískovec Ivan8-46-9-102335
9.Ungr Jan II.Mašek Roman975  3045
10.Novák OndřejKovář Jan-7569 3155
11.Kubát PavelLinhart František ml.11-5-9-7 1356
12.Ungr Jan II.Lískovec Ivan398  3066
13.Novák OndřejMašek Roman-9-68-10 1367
14.Čepelák Vladimír st.Kovář Jan9-8-9-9 1368
15.Ungr Jan II.Linhart František ml.-411-6-7 1369
16.Novák OndřejLískovec Ivan575  3079
17.Čepelák Vladimír st.Mašek Roman-9645 3189
18.Kubát PavelKovář Jan678  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Ondřej22Linhart František ml.40
Čepelák Vladimír st.22Lískovec Ivan13
Kubát Pavel22Mašek Roman13
Ungr Jan II.31Kovář Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, ul. Gen. Tesaříka 132Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 08:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:15698:496TJ Sokol Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jaromír
Šprysl Josef
 
 
Freisleben Zdeněk
Freisleben Radek
 
 
5213  3010
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Macháček Pavel st.
Zamazal Pavel
 
 
897  3020
3.Hlaváček JaromírFreisleben Zdeněk-9-95-9 1321
4.Šprysl JosefZamazal Pavel8312  3031
5.Císař JanFreisleben Radek6-978 3141
6.Mráz RomanMacháček Pavel st.67-8-973251
7.Šprysl JosefFreisleben Zdeněk5610  3061
8.Císař JanZamazal Pavel7510  3071
9.Mráz RomanFreisleben Radek4105  3081
10.Hlaváček JaromírMacháček Pavel st.-68-1010-72382
11.Císař JanFreisleben Zdeněk381  3092
12.Mráz RomanZamazal Pavel59-107 31102
13.Hlaváček JaromírFreisleben Radek-7-849632112
14.Šprysl JosefMacháček Pavel st.674  30122
15.Mráz RomanFreisleben Zdeněk742  30132
16.Hlaváček JaromírZamazal Pavel858  30142
17.Šprysl JosefFreisleben Radek6-95-10532152
18.Císař JanMacháček Pavel st.44-68 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Jaromír22Freisleben Zdeněk13
Šprysl Josef40Zamazal Pavel04
Císař Jan40Freisleben Radek04
Mráz Roman40Macháček Pavel st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad SázavouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34598:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Balata Vladimír
 
 
Dušek Vladimír
Medvecký Jan
 
 
7-577 3110
2.Abrahám Petr
Kašpárek František
 
 
Jeřábek Tomáš
Haník Josef
 
 
5-7-6-5 1311
3.Abrahám PetrJeřábek Tomáš8-68-5-62312
4.Balata VladimírHaník Josef-8-6-6  0313
5.Kašpárek FrantišekMedvecký Jan99-88 3123
6.Hameta OldřichDušek Vladimír7117  3033
7.Balata VladimírJeřábek Tomáš-96-710-92334
8.Kašpárek FrantišekHaník Josef-111-8-14 1335
9.Hameta OldřichMedvecký Jan496  3045
10.Abrahám PetrDušek Vladimír8-510-873255
11.Kašpárek FrantišekJeřábek Tomáš-5-4-5  0356
12.Hameta OldřichHaník Josef-45810 3166
13.Abrahám PetrMedvecký Jan-9-6-5  0367
14.Balata VladimírDušek Vladimír-9105-613277
15.Hameta OldřichJeřábek Tomáš-9-6-9  0378
16.Abrahám PetrHaník Josef-4-12-5  0379
17.Balata VladimírMedvecký Jan574  3089
18.Kašpárek FrantišekDušek Vladimír788  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Abrahám Petr13Jeřábek Tomáš40
Balata Vladimír22Haník Josef31
Kašpárek František22Medvecký Jan13
Hameta Oldřich31Dušek Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna SK BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27628:572TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Marek
 
 
9-9-8793210
2.Petřík Zdeněk
Semrád Petr
 
 
Soused Milan
Šimek Jakub
 
 
139-68 3120
3.Randák AdamSoused Milan564  3030
4.Petřík ZdeněkSoused Zbyněk-9-3-6  0331
5.Semrád PetrČížek Marek-109-9-9 1332
6.Stupavský MilanŠimek Jakub1092  3042
7.Petřík ZdeněkSoused Milan8310  3052
8.Semrád PetrSoused Zbyněk6-9-4-8 1353
9.Stupavský MilanČížek Marek568  3063
10.Randák AdamŠimek Jakub8-643 3173
11.Semrád PetrSoused Milan6-5-115-82374
12.Stupavský MilanSoused Zbyněk77-9-2-72375
13.Randák AdamČížek Marek579  3085
14.Petřík ZdeněkŠimek Jakub8-10-7-11 1386
15.Stupavský MilanSoused Milan272  3096
16.Randák AdamSoused Zbyněk-7798 31106
17.Petřík ZdeněkČížek Marek92-98 31116
18.Semrád PetrŠimek JakubWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Randák Adam40Soused Milan13
Petřík Zdeněk22Soused Zbyněk31
Semrád Petr03Čížek Marek13
Stupavský Milan31Šimek Jakub12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Benešov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia Benešov, vchod z ulice Jiráskova, Husova 470Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25640:444TJ Sokol Benešov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jiří
Povolný Aleš
 
 
Hála Pavel
Steiner František
 
 
97-9-983210
2.Švarc Ondřej
Šafránek Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Šafránek MartinTůma Radek-5-4-1  0321
4.Švarc OndřejHála Pavel-7-66-5 1322
5.Povolný AlešSteiner František-97813 3132
6.Šturc JiříWO    3042
7.Švarc OndřejTůma Radek6-11-2-7 1343
8.Povolný AlešHála Pavel-4571 3153
9.Šturc JiříSteiner František-10-13-9  0354
10.Šafránek MartinWO    3064
11.Povolný AlešTůma Radek647  3074
12.Šturc JiříHála Pavel-868-853284
13.Šafránek MartinSteiner František11-9-77-72385
14.Švarc OndřejWO    3095
15.Šturc JiříTůma Radek-105-8-7 1396
16.Šafránek MartinHála PavelWO    30106
17.Švarc OndřejSteiner František118-66 31116
18.Povolný AlešWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šafránek Martin02Tůma Radek31
Švarc Ondřej12Hála Pavel12
Povolný Aleš30Steiner František22
Šturc Jiří12   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NeveklovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Neveklov, Rákosníkova 162, 257 56 NeveklovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:37539:579TJ Olešná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačmar David
Holý Pavel
 
 
Skalka Josef
Poch Pavel
 
 
7149  3010
2.Peter Luboš
Kříž Zdeněk
 
 
Herman Miloš
Kopp Jan
 
 
-9-8-8  0311
3.Kačmar DavidSkalka Josef76-106 3121
4.Holý PavelKopp Jan-9659 3131
5.Peter LubošPoch Pavel-8-4-8  0332
6.Kříž ZdeněkHerman Miloš-7-612-4 1333
7.Holý PavelSkalka Josef-7-6-8  0334
8.Peter LubošKopp Jan-9-10-3  0335
9.Kříž ZdeněkPoch Pavel-4-10-4  0336
10.Kačmar DavidHerman Miloš7810  3046
11.Peter LubošSkalka Josef-5-9-10  0347
12.Kříž ZdeněkKopp Jan-4-4-4  0348
13.Kačmar DavidPoch Pavel-105-68-92349
14.Holý PavelHerman Miloš6711  3059
15.Kříž ZdeněkSkalka Josef-5-5-6  03510
16.Kačmar DavidKopp Jan84-8-14632610
17.Holý PavelPoch PavelWO    30710
18.Peter LubošHerman Miloš-7-6-10  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačmar David31Skalka Josef31
Holý Pavel21Kopp Jan22
Peter Luboš04Poch Pavel30
Kříž Zdeněk04Herman Miloš22
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy