Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NeveklovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Tatran Sedlčany, Tyršova ulice, u hřiště na fotbalRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:20543:522TJ Tatran Sedlčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart František ml.
Lesák Jakub
 
 
Kačmar David
Peter Luboš
 
 
9611  3010
2.Mašek Roman
Lískovec Ivan
 
 
Holý Pavel
Kříž Zdeněk
 
 
6109  3020
3.Linhart František ml.Kačmar David17-98 3130
4.Mašek RomanPeter Luboš8-3124 3140
5.Lesák JakubHolý Pavel410-116 3150
6.Lískovec IvanKříž Zdeněk587  3060
7.Mašek RomanKačmar David-1010-11663270
8.Lesák JakubPeter Luboš699  3080
9.Lískovec IvanHolý Pavel556  3090
10.Linhart František ml.Kříž Zdeněk464  30100
11.Lesák JakubKačmar David8-576 31110
12.Lískovec IvanPeter Luboš4-879 31120
13.Linhart František ml.Holý Pavel3-9144 31130
14.Mašek RomanKříž ZdeněkWO    03131
15.Lískovec IvanKačmar David1198  30141
16.Linhart František ml.Peter LubošWO    03142
17.Mašek RomanHolý PavelWO    03143
18.Lesák JakubKříž ZdeněkWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Linhart František ml.30Kačmar David04
Mašek Roman20Peter Luboš03
Lesák Jakub30Holý Pavel03
Lískovec Ivan40Kříž Zdeněk02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Benešov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobříšská 52, Mníšek p.B., 252 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41573:630TJ Sokol Benešov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Zdeněk
Freisleben Radek
 
 
Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
-4-6-6  0301
2.Macháček Pavel st.
Zamazal Pavel
 
 
Hrazdíra Jiří
Povolný Aleš
 
 
-9-4-9  0302
3.Freisleben RadekHrazdíra Jiří-105-104-72303
4.Freisleben ZdeněkPovolný Aleš988  3013
5.Macháček Pavel st.Šturc Jiří-2-15-5  0314
6.Zamazal PavelDohnal Jaroslav-7-8-7  0315
7.Freisleben ZdeněkHrazdíra Jiří97-3-883225
8.Macháček Pavel st.Povolný Aleš116-66 3135
9.Zamazal PavelŠturc Jiří7-9-78-52336
10.Freisleben RadekDohnal Jaroslav-8-3-8  0337
11.Macháček Pavel st.Hrazdíra Jiří6-65-9-102338
12.Zamazal PavelPovolný Aleš9-8-8-12 1339
13.Freisleben RadekŠturc Jiří92-510 3149
14.Freisleben ZdeněkDohnal Jaroslav-5-7-8  03410
15.Zamazal PavelHrazdíra Jiří-8-5-3  03411
16.Freisleben RadekPovolný Aleš-9101010 31511
17.Freisleben ZdeněkŠturc JiříWO    30611
18.Macháček Pavel st.Dohnal Jaroslav-9-5-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Freisleben Radek22Hrazdíra Jiří31
Freisleben Zdeněk21Povolný Aleš13
Macháček Pavel st.13Šturc Jiří21
Zamazal Pavel04Dohnal Jaroslav40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255, 262 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:35716:685TJ Slavoj Obecnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Antonín
Šefl Václav
 
 
Šiler Jiří
Stupavský Milan
 
 
96-8-893210
2.Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
Semrád Petr
Maršál Petr
 
 
8-98-1273220
3.Tůma RadekStupavský Milan-6-6-9  0321
4.Hušek AntonínMaršál Petr945  3031
5.Hála PavelŠiler Jiří5113  3041
6.Šefl VáclavSemrád Petr-79-8-7 1342
7.Hušek AntonínStupavský Milan-6-37-8 1343
8.Hála PavelMaršál Petr8-9-76-122344
9.Šefl VáclavŠiler Jiří7-954 3154
10.Tůma RadekSemrád Petr4-9-9-4 1355
11.Hála PavelStupavský Milan10-67-7-62356
12.Šefl VáclavMaršál Petr10-747 3166
13.Tůma RadekŠiler Jiří8-85-7-42367
14.Hušek AntonínSemrád Petr6-8-7893277
15.Šefl VáclavStupavský Milan-4-4712-42378
16.Tůma RadekMaršál Petr1128  3088
17.Hušek AntonínŠiler Jiří86-85 3198
18.Hála PavelSemrád Petr96-8-12932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Radek13Stupavský Milan40
Hušek Antonín31Maršál Petr13
Hála Pavel22Šiler Jiří13
Šefl Václav22Semrád Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad SázavouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Pod Lípou, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25672:567TJ Olešná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Poch Pavel
 
 
Abrahám Petr
Kašpárek František
 
 
64-138 3110
2.Kopp Jan
Herman Miloš
 
 
Hameta Oldřich
Kastner Karel
 
 
6413  3020
3.Skalka JosefHameta Oldřich-7-2-7  0321
4.Poch PavelAbrahám Petr9-8-3-9 1322
5.Herman MilošKašpárek František46-107 3132
6.Kopp JanKastner Karel7910  3042
7.Poch PavelHameta Oldřich76-9-973252
8.Herman MilošAbrahám Petr-9-7-8  0353
9.Kopp JanKašpárek František-7646 3163
10.Skalka JosefKastner Karel798  3073
11.Herman MilošHameta Oldřich6-10-9-9 1374
12.Kopp JanAbrahám Petr754  3084
13.Skalka JosefKašpárek František78-9-863294
14.Poch PavelKastner Karel796  30104
15.Kopp JanHameta Oldřich-6-128-8 13105
16.Skalka JosefAbrahám Petr-5117-9632115
17.Poch PavelKašpárek František8-9105 31125
18.Herman MilošKastner Karel262  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skalka Josef31Hameta Oldřich31
Poch Pavel31Abrahám Petr22
Herman Miloš22Kašpárek František04
Kopp Jan31Kastner Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:43592:689TJ Sokol Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Tomáš
Benda Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Šprysl Josef
 
 
711-109 3110
2.Medvecký Jan
Dušek Vladimír
 
 
Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
-9-7-8  0311
3.Dušek VladimírHavelka Marek-4-6-5  0312
4.Medvecký JanŠprysl Josef9-9-61293222
5.Benda MilanMráz Roman5-107-6-92323
6.Jeřábek TomášHlaváček Jaromír7-7-6993233
7.Medvecký JanHavelka Marek-2-6-9  0334
8.Benda MilanŠprysl Josef79-9-9-102335
9.Jeřábek TomášMráz Roman81010  3045
10.Dušek VladimírHlaváček Jaromír-6-6-5  0346
11.Benda MilanHavelka Marek-36-8-8 1347
12.Jeřábek Tomᚊprysl Josef77-107 3157
13.Dušek VladimírMráz Roman-4-3-9  0358
14.Medvecký JanHlaváček Jaromír-6-8-8  0359
15.Jeřábek TomášHavelka Marek88-512 3169
16.Dušek VladimírŠprysl Josef-67-5-6 13610
17.Medvecký JanMráz Roman-6-9-7  03611
18.Benda MilanHlaváček Jaromír8-44-9-823612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Vladimír04Havelka Marek31
Medvecký Jan13Šprysl Josef22
Benda Milan04Mráz Roman31
Jeřábek Tomáš40Hlaváček Jaromír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35634:629SK Březnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Milan
Čížek Marek
 
 
Ungr Jan II.
Čepelák Vladimír st.
 
 
-8-9-3  0301
2.Soused Zbyněk
Šimek Jakub
 
 
Pancíř Josef
Kubát Pavel
 
 
3-46-8-92302
3.Šimek JakubKubát Pavel5-11-41393212
4.Soused MilanUngr Jan II.12-84-1053222
5.Čížek MarekČepelák Vladimír st.-7-6-11  0323
6.Soused ZbyněkKebrle Josef-97104 3133
7.Soused MilanKubát Pavel-5-4-7  0334
8.Čížek MarekUngr Jan II.-9-86983244
9.Soused ZbyněkČepelák Vladimír st.658  3054
10.Šimek JakubKebrle Josef7-11-7-8 1355
11.Čížek MarekKubát Pavel-810-51093265
12.Soused ZbyněkUngr Jan II.489  3075
13.Šimek JakubČepelák Vladimír st.99-48 3185
14.Soused MilanKebrle Josef7-865 3195
15.Soused ZbyněkKubát Pavel6-7-910-92396
16.Šimek JakubUngr Jan II.-5-8-9  0397
17.Soused MilanČepelák Vladimír st.WO    0398
18.Čížek MarekKebrle JosefWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Jakub22Kubát Pavel22
Soused Milan21Ungr Jan II.13
Čížek Marek21Čepelák Vladimír st.12
Soused Zbyněk31Kebrle Josef12
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy