Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NeveklovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobříšská 52, Mníšek p.B., 252 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36580:605Sokol Neveklov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Pavel st.
Zamazal Pavel
 
 
Kačmar David
Holý Pavel
 
 
-9-4-7  0301
2.Freisleben Zdeněk
Freisleben Radek
 
 
Peter Luboš
Horálek Jan
 
 
-7-66233211
3.Freisleben RadekKačmar David-15-7-7  0312
4.Freisleben ZdeněkHolý Pavel-3-8-9  0313
5.Zamazal PavelHorálek Jan-8769 3123
6.Macháček Pavel st.Peter Luboš-6-8-6  0324
7.Freisleben ZdeněkKačmar David-7-59-9 1325
8.Zamazal PavelHolý Pavel-8-9-9  0326
9.Macháček Pavel st.Horálek Jan658  3036
10.Freisleben RadekPeter Luboš-4-410-4 1337
11.Zamazal PavelKačmar David-6-78-9 1338
12.Macháček Pavel st.Holý Pavel678  3048
13.Freisleben RadekHorálek Jan656  3058
14.Freisleben ZdeněkPeter Luboš5-989 3168
15.Macháček Pavel st.Kačmar David-68-8563278
16.Freisleben RadekHolý Pavel-411-10-9 1379
17.Freisleben ZdeněkHorálek Jan866  3089
18.Zamazal PavelPeter Luboš10-4-4-12 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Freisleben Radek13Kačmar David31
Freisleben Zdeněk22Holý Pavel31
Zamazal Pavel13Horálek Jan04
Macháček Pavel st.31Peter Luboš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Benešov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Tatran Sedlčany, Tyršova ulice, u hřiště na fotbalRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28650:635TJ Tatran Sedlčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart František ml.
Lesák Jakub
 
 
Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
55-6-893210
2.Mašek Roman
Lískovec Ivan
 
 
Hrazdíra Jiří
Povolný Aleš
 
 
867  3020
3.Linhart František ml.Dohnal Jaroslav-659-733230
4.Mašek RomanŠturc Jiří-6-899-32331
5.Lískovec IvanPovolný Aleš6108  3041
6.Lesák JakubHrazdíra Jiří124-114 3151
7.Mašek RomanDohnal Jaroslav-8-3-6  0352
8.Lískovec IvanŠturc Jiří1048  3062
9.Lesák JakubPovolný Aleš10-11311 3172
10.Linhart František ml.Hrazdíra Jiří-10968 3182
11.Lískovec IvanDohnal Jaroslav10-6-2-9 1383
12.Lesák JakubŠturc Jiří6-4-11-7 1384
13.Linhart František ml.Povolný Aleš910-710 3194
14.Mašek RomanHrazdíra Jiří-487-14-52395
15.Lesák JakubDohnal Jaroslav-58-85532105
16.Linhart František ml.Šturc Jiří1177  30115
17.Mašek RomanPovolný AlešWO    03116
18.Lískovec IvanHrazdíra Jiří978  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Linhart František ml.40Dohnal Jaroslav22
Mašek Roman03Šturc Jiří22
Lískovec Ivan31Povolný Aleš03
Lesák Jakub31Hrazdíra Jiří13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Pod Lípou, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36664:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Poch Pavel
 
 
Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
-9-87-10 1301
2.Kopp Jan
Herman Miloš
 
 
Maršál Petr
Bialas Filip
 
 
-14766 3111
3.Skalka JosefRandák Adam9-11-9-8 1312
4.Poch PavelStupavský Milan-7-7-7  0313
5.Herman MilošMaršál Petr963  3023
6.Kopp JanBialas Filip6-10810 3133
7.Poch PavelRandák Adam-9-7-6  0334
8.Herman MilošStupavský Milan-9815-983244
9.Kopp JanMaršál Petr466  3054
10.Skalka JosefBialas Filip-89-48123264
11.Herman MilošRandák Adam8-9-8-3 1365
12.Kopp JanStupavský Milan438  3075
13.Skalka JosefMaršál Petr410-8-8-82376
14.Poch PavelBialas Filip119-77 3186
15.Kopp JanRandák Adam-6-3-6  0387
16.Skalka JosefStupavský Milan-10-3-8  0388
17.Poch PavelMaršál Petr-10-79-10 1389
18.Herman MilošBialas Filip49-12-9103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalka Josef13Randák Adam40
Poch Pavel13Stupavský Milan22
Herman Miloš31Maršál Petr22
Kopp Jan31Bialas Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad SázavouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255, 262 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29568:601TJ Slavoj Obecnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
Hameta Oldřich
Kašpárek František
 
 
-9-49783210
2.Šefl Václav
Hušek Antonín
 
 
Abrahám Petr
Pospíšil Jiří
 
 
8919  3020
3.Tůma RadekHameta Oldřich-6-8910-62321
4.Šefl VáclavAbrahám Petr-8759 3131
5.Hušek AntonínPospíšil Jiří847  3041
6.Hála PavelKašpárek František976  3051
7.Šefl VáclavHameta Oldřich-38-95-62352
8.Hušek AntonínAbrahám Petr-99-7-9 1353
9.Hála PavelPospíšil Jiří296  3063
10.Tůma RadekKašpárek František6109  3073
11.Hušek AntonínHameta OldřichWO    0374
12.Hála PavelAbrahám Petr1082  3084
13.Tůma RadekPospíšil Jiří5-9-108113294
14.Šefl VáclavKašpárek František554  30104
15.Hála PavelHameta Oldřich8-7-7-6 13105
16.Tůma RadekAbrahám Petr-510-9-8 13106
17.Šefl VáclavPospíšil JiříWO    03107
18.Hušek AntonínKašpárek FrantišekWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Radek22Hameta Oldřich30
Šefl Václav21Abrahám Petr22
Hušek Antonín11Pospíšil Jiří03
Hála Pavel31Kašpárek František03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33679:652SK Březnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Milan
Čížek Marek
 
 
Hlaváček Jaromír
Šprysl Josef
 
 
-3-97-7 1301
2.Soused Zbyněk
Šimek Jakub
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
3-6-8-7 1302
3.Šimek JakubMráz Roman8-7-7-13 1303
4.Soused MilanHlaváček Jaromír694  3013
5.Čížek MarekŠprysl Josef7-710-553223
6.Soused ZbyněkHavelka Marek3-7-119-72324
7.Soused MilanMráz Roman-8-76-8 1325
8.Čížek MarekHlaváček Jaromír77-109 3135
9.Soused ZbyněkŠprysl Josef756  3045
10.Šimek JakubHavelka Marek-6-15-9  0346
11.Čížek MarekMráz Roman-8-5-3  0347
12.Soused ZbyněkHlaváček Jaromír-4959 3157
13.Šimek JakubŠprysl Josef12-959 3167
14.Soused MilanHavelka Marek-1211910 3177
15.Soused ZbyněkMráz Roman-710-14-8 1378
16.Šimek JakubHlaváček Jaromír-571013 3188
17.Soused MilanŠprysl Josef448  3098
18.Čížek MarekHavelka Marek-8-924932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Jakub22Mráz Roman40
Soused Milan31Hlaváček Jaromír04
Čížek Marek31Šprysl Josef04
Soused Zbyněk22Havelka Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:51469:658TJ Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Tomáš
Jeřábek Václav
 
 
Pancíř Josef
Kubát Pavel
 
 
-3-7-9  0301
2.Dušek Vladimír
Medvecký Jan
 
 
Ungr Jan II.
Čepelák Vladimír st.
 
 
-7-913-8 1302
3.Jeřábek VáclavKubát Pavel-6-7-5  0303
4.Medvecký JanUngr Jan II.-9-4-6  0304
5.Jeřábek TomášČepelák Vladimír st.3-837 3114
6.Dušek VladimírKoros Zdeněk12-10-4-7 1315
7.Medvecký JanKubát Pavel-6-4-4  0316
8.Jeřábek TomášUngr Jan II.-879-663226
9.Dušek VladimírČepelák Vladimír st.-88-7-11 1327
10.Jeřábek VáclavKoros Zdeněk-4-5-1  0328
11.Jeřábek TomášKubát Pavel-9-67-9 1329
12.Dušek VladimírUngr Jan II.-10-7-9  03210
13.Jeřábek VáclavČepelák Vladimír st.-5-7-6  03211
14.Medvecký JanKoros Zdeněk-10-8-7  03212
15.Dušek VladimírKubát Pavel9-6-7-5 13213
16.Jeřábek VáclavUngr Jan II.-68-7-8 13214
17.Medvecký JanČepelák Vladimír st.-7-9-9  03215
18.Jeřábek TomášKoros ZdeněkWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jeřábek Václav04Kubát Pavel40
Medvecký Jan04Ungr Jan II.31
Jeřábek Tomáš21Čepelák Vladimír st.31
Dušek Vladimír04Koros Zdeněk30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy