Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Tatran Sedlčany, Tyršova ulice, u hřiště na fotbalRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31698:662TJ Tatran Sedlčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart František ml.
Lesák Jakub
 
 
Haník Josef
Medvecký Jan
 
 
-91198 3110
2.Lískovec Jindřich
Kovář Jan
 
 
Jeřábek Tomáš
Benda Milan
 
 
779  3020
3.Kovář JanHaník Josef-6-7-10  0321
4.Linhart František ml.Jeřábek Tomáš-8179-7-122322
5.Lesák JakubBenda Milan-10499 3132
6.Lískovec JindřichMedvecký Jan444  3042
7.Linhart František ml.Haník Josef-3-5-6  0343
8.Lesák JakubJeřábek Tomáš-6-78-12 1344
9.Lískovec JindřichBenda Milan888  3054
10.Kovář JanMedvecký Jan-73-8-9 1355
11.Lesák JakubHaník Josef15-10-510-72356
12.Lískovec JindřichJeřábek Tomáš847  3066
13.Kovář JanBenda Milan56-98 3176
14.Linhart František ml.Medvecký Jan-6-955-72377
15.Lískovec JindřichHaník Josef-48-5973287
16.Kovář JanJeřábek Tomáš9-16-87-62388
17.Linhart František ml.Benda Milan3-769 3198
18.Lesák JakubMedvecký Jan-810108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovář Jan13Haník Josef31
Linhart František ml.13Jeřábek Tomáš31
Lesák Jakub22Benda Milan04
Lískovec Jindřich40Medvecký Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobříšská 52, Mníšek p.B., 252 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:45560:678SK Březnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Radek
Freisleben Zdeněk
 
 
Soused Milan
Šimek Jakub
 
 
-8-7-8  0301
2.Macháček Pavel st.
Zamazal Pavel
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Marek
 
 
9-7910 3111
3.Zamazal PavelSoused Milan-78-8-9 1312
4.Freisleben RadekSoused Zbyněk-8-410-11 1313
5.Macháček Pavel st.Šimek Jakub-87-148-82314
6.Freisleben ZdeněkČížek Marek6-8-6-6 1315
7.Freisleben RadekSoused Milan-4-4-5  0316
8.Macháček Pavel st.Soused Zbyněk-3-9-6  0317
9.Freisleben ZdeněkŠimek Jakub9-4-5-5 1318
10.Zamazal PavelČížek Marek3-1077 3128
11.Macháček Pavel st.Soused Milan13-1097 3138
12.Freisleben ZdeněkSoused Zbyněk-9-7-6  0339
13.Zamazal PavelŠimek Jakub10-7-7-8 13310
14.Freisleben RadekČížek Marek8-810-5-723311
15.Freisleben ZdeněkSoused Milan-9-6-4  03312
16.Zamazal PavelSoused Zbyněk-4-7-11  03313
17.Freisleben RadekŠimek Jakub-7-8-8  03314
18.Macháček Pavel st.Čížek Marek7510  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zamazal Pavel13Soused Milan31
Freisleben Radek04Soused Zbyněk40
Macháček Pavel st.22Šimek Jakub40
Freisleben Zdeněk04Čížek Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, ul. Gen. Tesaříka 132Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:20721:547TJ Sokol Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Marek
Šprysl Josef
 
 
Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
-47-8673210
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Šefl Václav
Hušek Antonín
 
 
8-78-8113220
3.Hlaváček JaromírHušek Antonín-8865 3130
4.Havelka MarekŠefl Václav98-510 3140
5.Císař JanHála Pavel-962-1073250
6.Mráz RomanTůma Radek853  3060
7.Havelka MarekHušek Antonín-7-891173270
8.Císař JanŠefl Václav416  3080
9.Mráz RomanHála PavelWO    3090
10.Hlaváček JaromírTůma Radek-10776 31100
11.Císař JanHušek Antonín-14-311-8 13101
12.Mráz RomanŠefl Václav1139  30111
13.Hlaváček JaromírHála Pavel5-87-5-923112
14.Havelka MarekTůma Radek479  30122
15.Mráz RomanHušek AntonínWO    30132
16.Hlaváček JaromírŠefl Václav7129  30142
17.Havelka MarekHála Pavel-1098-6-1223143
18.Císař JanTůma Radek977  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Jaromír31Hušek Antonín12
Havelka Marek31Šefl Václav04
Císař Jan31Hála Pavel21
Mráz Roman20Tůma Radek04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na Valdece, Hořovice, Tyršova ul., u Marketu LIDLRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36639:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pancíř Josef
Kubát Pavel
 
 
Poch Pavel
Vohradský Jaroslav
 
 
-67-8993210
2.Čepelák Vladimír st.
Novák Michal
 
 
Kopp Jan
Herman Miloš
 
 
-56109 3120
3.Pancíř JosefPoch Pavel89-7-7-82321
4.Novák MichalVohradský Jaroslav87-38 3131
5.Kubát PavelKopp Jan9-10-79-92332
6.Čepelák Vladimír st.Herman Miloš-6-5-8  0333
7.Novák MichalPoch Pavel8-676 3143
8.Kubát PavelVohradský Jaroslav786  3053
9.Čepelák Vladimír st.Kopp Jan-7-3-6  0354
10.Ungr Jan II.Herman Miloš-57-91093264
11.Kubát PavelPoch Pavel-6-89-7 1365
12.Čepelák Vladimír st.Vohradský Jaroslav865  3075
13.Ungr Jan II.Kopp Jan7-4-6-9 1376
14.Novák MichalHerman Miloš-6-85-9 1377
15.Čepelák Vladimír st.Poch Pavel9-6-3-8 1378
16.Ungr Jan II.Vohradský Jaroslav9107  3088
17.Novák MichalKopp Jan7-56-793298
18.Kubát PavelHerman Miloš-6-83-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pancíř Josef01Poch Pavel31
Novák Michal31Vohradský Jaroslav04
Kubát Pavel13Kopp Jan31
Čepelák Vladimír st.13Herman Miloš31
Ungr Jan II.21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NeveklovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská 154, 251 69Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9631:418TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randák Adam
Stupavský Milan
 
 
Peter Luboš
Holý Pavel
 
 
575  3010
2.Semrád Petr
Maršál Petr
 
 
Kačmar David
Kříž Zdeněk
 
 
5-663 3120
3.Randák AdamKačmar David-109104 3130
4.Maršál PetrHolý Pavel79-98 3140
5.Semrád PetrPeter Luboš446  3050
6.Stupavský MilanKříž Zdeněk753  3060
7.Maršál PetrKačmar David-5-4-8  0361
8.Semrád PetrHolý Pavel892  3071
9.Stupavský MilanPeter Luboš937  3081
10.Randák AdamKříž Zdeněk575  3091
11.Semrád PetrKačmar David959  30101
12.Stupavský MilanHolý Pavel782  30111
13.Randák AdamPeter Luboš958  30121
14.Maršál PetrKříž Zdeněk338  30131
15.Stupavský MilanKačmar David-9-51371032141
16.Randák AdamHolý Pavel928  30151
17.Maršál PetrPeter Luboš-8944 31161
18.Semrád PetrKříž Zdeněk266  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Randák Adam40Kačmar David13
Maršál Petr31Holý Pavel04
Semrád Petr40Peter Luboš04
Stupavský Milan40Kříž Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad SázavouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Benešov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:38709:700nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Balata Vladimír
 
 
Hrazdíra Jiří
Povolný Aleš
 
 
989  3010
2.Abrahám Petr
Kašpárek František
 
 
Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
-8-69-4 1311
3.Abrahám PetrPovolný Aleš118-9-963221
4.Balata VladimírŠturc Jiří-8-774-52322
5.Kašpárek FrantišekDohnal Jaroslav-3-6-7  0323
6.Hameta OldřichHrazdíra Jiří26-69 3133
7.Balata VladimírPovolný Aleš56-6-993243
8.Kašpárek FrantišekŠturc Jiří-7911-463253
9.Hameta OldřichDohnal Jaroslav-8-1010-15 1354
10.Abrahám PetrHrazdíra Jiří767  3064
11.Kašpárek FrantišekPovolný Aleš-8-7-7  0365
12.Hameta OldřichŠturc Jiří6-846 3175
13.Abrahám PetrDohnal Jaroslav-103-6-9 1376
14.Balata VladimírHrazdíra Jiří4-44-5-82377
15.Hameta OldřichPovolný Aleš109-8-883287
16.Abrahám PetrŠturc Jiří6-85-10-102388
17.Balata VladimírDohnal Jaroslav-9899 3198
18.Kašpárek FrantišekHrazdíra Jiří8-10-58-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Abrahám Petr22Povolný Aleš13
Balata Vladimír22Šturc Jiří22
Kašpárek František13Dohnal Jaroslav31
Hameta Oldřich31Hrazdíra Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy