Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobříšská 52, Mníšek p.B., 252 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:45613:713SK Březnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Pavel st.
Zamazal Pavel
 
 
Haník Josef
Medvecký Jan
 
 
9-9-12893210
2.Freisleben Radek
Freisleben Zdeněk
 
 
Jeřábek Tomáš
Benda Milan
 
 
-11-4-9  0311
3.Freisleben ZdeněkJeřábek Tomáš97-8-6-42312
4.Zamazal PavelMedvecký Jan13-497 3122
5.Freisleben RadekHaník Josef-5-11-9  0323
6.Macháček Pavel st.Benda Milan-9-89773233
7.Zamazal PavelJeřábek Tomáš-6-8-8  0334
8.Freisleben RadekMedvecký Jan-7-8-5  0335
9.Macháček Pavel st.Haník Josef-4-9-3  0336
10.Freisleben ZdeněkBenda Milan7-7-714-52337
11.Freisleben RadekJeřábek Tomáš-68-86-52338
12.Macháček Pavel st.Medvecký Jan-7-11-7  0339
13.Freisleben ZdeněkHaník Josef894  3049
14.Zamazal PavelBenda Milan97-5-9-423410
15.Macháček Pavel st.Jeřábek Tomáš-3-68-5 13411
16.Freisleben ZdeněkMedvecký Jan-4456 31511
17.Zamazal PavelHaník Josef10-9-8-10 13512
18.Freisleben RadekBenda Milan7-6-7-11 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Freisleben Zdeněk22Jeřábek Tomáš40
Zamazal Pavel13Medvecký Jan22
Freisleben Radek04Haník Josef31
Macháček Pavel st.13Benda Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Tatran Sedlčany, Tyršova ulice, u hřiště na fotbalRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25670:612TJ Tatran Sedlčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart František ml.
Lesák Jakub
 
 
Soused Zbyněk
Soused Milan
 
 
-99-8-6 1301
2.Lískovec Jindřich
Kovář Jan
 
 
Čížek Marek
Šimek Jakub
 
 
8-9108 3111
3.Kovář JanSoused Milan10-2-7963221
4.Lesák JakubSoused Zbyněk-8757 3131
5.Linhart František ml.Šimek Jakub9-9116 3141
6.Lískovec JindřichČížek Marek539  3051
7.Lesák JakubSoused Milan87-913 3161
8.Linhart František ml.Soused Zbyněk118-1-683271
9.Lískovec JindřichŠimek Jakub379  3081
10.Mašek RomanČížek Marek-78-8-5 1382
11.Linhart František ml.Soused Milan668  3092
12.Lískovec JindřichSoused Zbyněk6-9-78-62393
13.Mašek RomanŠimek Jakub6-75-5-72394
14.Lesák JakubČížek Marek567  30104
15.Lískovec JindřichSoused Milan7610  30114
16.Mašek RomanSoused Zbyněk-2-7-6  03115
17.Lesák JakubŠimek Jakub898  30125
18.Linhart František ml.Čížek Marek7-89-6632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Jan10Soused Milan04
Lesák Jakub40Soused Zbyněk22
Linhart František ml.40Šimek Jakub13
Lískovec Jindřich31Čížek Marek13
Mašek Roman03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na Valdece, Hořovice, Tyršova ul., u Marketu LIDLRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:26588:572TJ Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Michal
Ungr Jan II.
 
 
Podsedník Jan
Hušek Antonín
 
 
-1098-9-82301
2.Pancíř Josef
Kubát Pavel
 
 
Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
875  3011
3.Novák MichalHušek Antonín-9-6-4  0312
4.Ungr Jan II.Podsedník Jan687  3022
5.Kubát PavelTůma Radek7910  3032
6.Čepelák Vladimír st.Hála Pavel-13945 3142
7.Ungr Jan II.Hušek Antonín3-7-9-10 1343
8.Kubát PavelPodsedník Jan434  3053
9.Čepelák Vladimír st.Tůma Radek-137-7-8 1354
10.Novák MichalHála Pavel-1097-9-112355
11.Kubát PavelHušek Antonín798  3065
12.Čepelák Vladimír st.Podsedník Jan599  3075
13.Novák MichalTůma Radek-6-8-7  0376
14.Ungr Jan II.Hála Pavel9107  3086
15.Čepelák Vladimír st.Hušek Antonín-4-2-5  0387
16.Novák MichalPodsedník Jan910-68 3197
17.Ungr Jan II.Tůma Radek8917  30107
18.Kubát PavelHála PavelWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Michal13Hušek Antonín31
Ungr Jan II.31Podsedník Jan04
Kubát Pavel30Tůma Radek22
Čepelák Vladimír st.22Hála Pavel12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, ul. Gen. Tesaříka 132Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 08:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33674:636TJ Sokol Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jaromír
Šprysl Josef
 
 
Skalka Josef
Poch Pavel
 
 
-38-6793210
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Vurm Jiří
Kopp Jan
 
 
-33-7863220
3.Hlaváček JaromírSkalka Josef92-9-7103230
4.Šprysl JosefPoch Pavel9-109-6-112331
5.Císař JanKopp Jan95-57 3141
6.Mráz RomanVurm Jiří41012  3051
7.Havelka MarekSkalka Josef6-88-1073261
8.Císař JanPoch Pavel-7-9-4  0362
9.Mráz RomanKopp Jan269  3072
10.Hlaváček JaromírVurm Jiří86-75 3182
11.Císař JanSkalka Josef-810-10-9 1383
12.Mráz RomanPoch Pavel-86-5-10 1384
13.Hlaváček JaromírKopp Jan-7-7-7  0385
14.Havelka MarekVurm Jiří563  3095
15.Mráz RomanSkalka Josef-86-9-2 1396
16.Hlaváček JaromírPoch Pavel-78-11-9 1397
17.Havelka MarekKopp Jan55-8-2932107
18.Císař JanVurm Jiří774  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Jaromír22Skalka Josef22
Šprysl Josef01Poch Pavel40
Císař Jan22Kopp Jan13
Mráz Roman22Vurm Jiří04
Havelka Marek30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad SázavouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NeveklovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25668:530KST Týnec nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Balata Vladimír
 
 
Kačmar David
Holý Pavel
 
 
6-8-6-5 1301
2.Abrahám Petr
Kašpárek František
 
 
Peter Luboš
Kříž Zdeněk
 
 
694  3011
3.Abrahám PetrKačmar David-12-5-9  0312
4.Balata VladimírHolý Pavel839  3022
5.Kašpárek FrantišekKříž Zdeněk-75-8383232
6.Hameta OldřichPeter Luboš572  3042
7.Balata VladimírKačmar David-9119-993252
8.Kašpárek FrantišekHolý Pavel-5-7-13  0353
9.Hameta OldřichKříž Zdeněk156  3063
10.Abrahám PetrPeter Luboš11-107-9-72364
11.Kašpárek FrantišekKačmar David-92136 3174
12.Hameta OldřichHolý Pavel-4657 3184
13.Abrahám PetrKříž Zdeněk425  3094
14.Balata VladimírPeter Luboš-10766 31104
15.Hameta OldřichKačmar David-7-9610-723105
16.Abrahám PetrHolý Pavel-610-8-7 13106
17.Balata VladimírKříž Zdeněk737  30116
18.Kašpárek FrantišekPeter LubošWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Abrahám Petr13Kačmar David22
Balata Vladimír40Holý Pavel22
Kašpárek František21Kříž Zdeněk04
Hameta Oldřich31Peter Luboš12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Benešov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská 154, 251 69Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17684:536TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randák Adam
Stupavský Milan
 
 
Hrazdíra Jiří
Povolný Aleš
 
 
5-873 3110
2.Semrád Petr
Maršál Petr
 
 
Švarc Ondřej
Bělina Nikola
 
 
548  3020
3.Randák AdamBělina Nikola569  3030
4.Maršál PetrPovolný Aleš98-8-9-62331
5.Semrád PetrŠvarc Ondřej866  3041
6.Stupavský MilanHrazdíra Jiří-9754 3151
7.Maršál PetrBělina Nikola779  3061
8.Semrád PetrPovolný Aleš8-7-9-4 1362
9.Stupavský MilanŠvarc Ondřej398  3072
10.Randák AdamHrazdíra Jiří782  3082
11.Semrád PetrBělina Nikola2-948 3192
12.Stupavský MilanPovolný Aleš-96124 31102
13.Randák AdamŠvarc Ondřej284  30112
14.Maršál PetrHrazdíra Jiří10-19-6932122
15.Stupavský MilanBělina Nikola588  30132
16.Šiler JiříPovolný Aleš-16-811-9 13133
17.Maršál PetrŠvarc Ondřej-361111 31143
18.Semrád PetrHrazdíra Jiří8-13910 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Randák Adam30Bělina Nikola04
Maršál Petr31Povolný Aleš31
Semrád Petr31Švarc Ondřej04
Stupavský Milan40Hrazdíra Jiří04
Šiler Jiří01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy