Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NeveklovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Neveklov, Rákosníkova 162, 257 56 NeveklovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36590:622TJ Tatran Sedlčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačmar David
Holý Pavel
 
 
Kovář Jan
Lesák Jakub
 
 
10-39-493210
2.Peter Luboš
Kříž Zdeněk
 
 
Lískovec Jindřich
Mašek Roman
 
 
-9-10-9  0311
3.Kačmar DavidLískovec Jindřich52-68 3121
4.Holý PavelKovář Jan886  3031
5.Peter LubošLesák Jakub-8735 3141
6.Kříž ZdeněkMašek Roman-8-6-5  0342
7.Holý PavelLískovec Jindřich-10-10-7  0343
8.Peter LubošKovář Jan125-97 3153
9.Kříž ZdeněkLesák Jakub-6-8-5  0354
10.Kačmar DavidMašek Roman567  3064
11.Peter LubošLískovec Jindřich-9-414-8 1365
12.Kříž ZdeněkKovář Jan-10-8-3  0366
13.Kačmar DavidLesák Jakub-8999 3176
14.Holý PavelMašek Roman-968-7-92377
15.Kříž ZdeněkLískovec Jindřich-9-3-3  0378
16.Kačmar DavidKovář Jan879  3088
17.Holý PavelLesák Jakub-5-8-11  0389
18.Peter LubošMašek Roman9-9-810-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačmar David40Lískovec Jindřich31
Holý Pavel13Kovář Jan13
Peter Luboš22Lesák Jakub22
Kříž Zdeněk04Mašek Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Benešov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia Benešov, vchod z ulice Jiráskova, Husova 470Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2012 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:19732:571TJ Sokol Benešov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Povolný Aleš
 
 
Freisleben Radek
Freisleben Zdeněk
 
 
6-99-983210
2.Šturc Jiří
Švarc Ondřej
 
 
Macháček Pavel st.
Zamazal Pavel
 
 
5108  3020
3.Švarc OndřejFreisleben Zdeněk85-85 3130
4.Šturc JiříFreisleben Radek4-758 3140
5.Dohnal JaroslavZamazal Pavel6810  3050
6.Povolný AlešMacháček Pavel st.4-84-863260
7.Šturc JiříFreisleben Zdeněk-7776 3170
8.Dohnal JaroslavFreisleben Radek88-83 3180
9.Povolný AlešZamazal Pavel1085  3090
10.Švarc OndřejMacháček Pavel st.8610  30100
11.Dohnal JaroslavFreisleben Zdeněk10118  30110
12.Povolný AlešFreisleben Radek59-93 31120
13.Švarc OndřejZamazal Pavel10-97-9-1323121
14.Šturc JiříMacháček Pavel st.-9984 31131
15.Povolný AlešFreisleben Zdeněk92-88 31141
16.Švarc OndřejFreisleben Radek-10-89-7 13142
17.Šturc JiříZamazal Pavel-8-848932152
18.Dohnal JaroslavMacháček Pavel st.3106  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Ondřej22Freisleben Zdeněk04
Šturc Jiří40Freisleben Radek13
Dohnal Jaroslav40Zamazal Pavel13
Povolný Aleš40Macháček Pavel st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Sl. ObecniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28574:561TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
Steiner Petr
Hušek Antonín
 
 
8910  3010
2.Maršál Petr
Zita Petr
 
 
Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
-4479 3120
3.Randák AdamSteiner Petr468  3030
4.Zita PetrHušek Antonín8-4-7-9 1331
5.Maršál PetrHála Pavel912-39 3141
6.Stupavský MilanTůma Radek494  3051
7.Zita PetrSteiner Petr-4-104-6 1352
8.Maršál PetrHušek Antonín-9-4-5  0353
9.Stupavský MilanHála Pavel1078  3063
10.Randák AdamTůma Radek-11555 3173
11.Maršál PetrSteiner Petr-5-7-4  0374
12.Stupavský MilanHušek Antonín-7-889-52375
13.Randák AdamHála Pavel787  3085
14.Zita PetrTůma Radek-6-7-8  0386
15.Stupavský MilanSteiner Petr75-46 3196
16.Randák AdamHušek Antonín946  30106
17.Zita PetrHála Pavel10-5-6-9 13107
18.Maršál PetrTůma Radek-8-9-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Randák Adam40Steiner Petr22
Zita Petr04Hušek Antonín31
Maršál Petr13Hála Pavel13
Stupavský Milan31Tůma Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad SázavouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:27580:558KST Týnec nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abrahám Petr
Kašpárek František
 
 
Skalka Josef
Kroc František
 
 
996  3010
2.Hameta Oldřich
Balata Vladimír
 
 
Herman Miloš
Kopp Jan
 
 
8-7-8-9 1311
3.Abrahám PetrSkalka Josef-3-6-5  0312
4.Balata VladimírHerman Miloš4106  3022
5.Kašpárek FrantišekKopp Jan-5-6-4  0323
6.Hameta OldřichKroc František358  3033
7.Balata VladimírSkalka Josef-8-10-7  0334
8.Kašpárek FrantišekHerman Miloš-9-210-9 1335
9.Hameta OldřichKopp Jan538  3045
10.Abrahám PetrKroc František7-78-1193255
11.Kašpárek FrantišekSkalka Josef-6-11-5  0356
12.Hameta OldřichHerman Miloš599  3066
13.Abrahám PetrKopp Jan7-4-2-3 1367
14.Balata VladimírKroc František-54107 3177
15.Hameta OldřichSkalka Josef-9-75453287
16.Abrahám PetrHerman Miloš944  3097
17.Balata VladimírKopp Jan12-6911 31107
18.Kašpárek FrantišekKroc František1194  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Abrahám Petr22Skalka Josef31
Balata Vladimír31Herman Miloš13
Kašpárek František13Kopp Jan22
Hameta Oldřich40Kroc František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, ul. Gen. Tesaříka 132Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2012 09:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:33743:633TJ Sokol Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprysl Josef
Havelka Marek
 
 
Haník Josef
Jeřábek Tomáš
 
 
-10-9-6  0301
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Medvecký Jan
Dušek Vladimír
 
 
4-97-863211
3.Císař JanHaník Josef9-9-93-82312
4.Mráz RomanJeřábek Tomáš9-12-9973222
5.Šprysl JosefDušek Vladimír3-886 3132
6.Havelka MarekMedvecký Jan7-68-7-22333
7.Mráz RomanHaník Josef9-8-7853243
8.Šprysl JosefJeřábek Tomáš-127-61163253
9.Havelka MarekDušek Vladimír-6622 3163
10.Císař JanMedvecký Jan-777-693273
11.Šprysl JosefHaník Josef-2-710-3 1374
12.Havelka MarekJeřábek Tomáš82-11-773284
13.Císař JanDušek Vladimír765  3094
14.Mráz RomanMedvecký Jan8-979 31104
15.Havelka MarekHaník Josef86-15-4-1023105
16.Císař JanJeřábek TomášWO    30115
17.Mráz RomanDušek VladimírWO    30125
18.Šprysl JosefMedvecký Jan-10-75-7 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císař Jan21Haník Josef31
Mráz Roman30Jeřábek Tomáš03
Šprysl Josef22Dušek Vladimír03
Havelka Marek22Medvecký Jan22
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na Valdece, Hořovice, Tyršova ul., u Marketu LIDLRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2012 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:37696:709SK Březnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Ondřej
Ungr Jan II.
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Marek
 
 
795  3010
2.Kubát Pavel
Pancíř Josef
 
 
Soused Milan
Šimek Jakub
 
 
879  3020
3.Novák OndřejSoused Milan-14-813963230
4.Čepelák Vladimír st.Soused Zbyněk-7-3-8  0331
5.Kubát PavelČížek Marek9-699 3141
6.Ungr Jan II.Šimek Jakub6146  3051
7.Čepelák Vladimír st.Soused Milan-79-77-62352
8.Kubát PavelSoused Zbyněk8-87-8-52353
9.Ungr Jan II.Čížek Marek-1067-8-52354
10.Novák OndřejŠimek Jakub-8-7-6  0355
11.Kubát PavelSoused Milan788  3065
12.Ungr Jan II.Soused Zbyněk98-6-9-102366
13.Novák OndřejČížek Marek612-99 3176
14.Čepelák Vladimír st.Šimek Jakub-913-8-6 1377
15.Ungr Jan II.Soused Milan8-9-106-122378
16.Novák OndřejSoused Zbyněk-6-9-6  0379
17.Čepelák Vladimír st.Čížek Marek-8-913-9 13710
18.Kubát PavelŠimek Jakub-795-9-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Ondřej22Soused Milan22
Čepelák Vladimír st.04Soused Zbyněk40
Kubát Pavel22Čížek Marek22
Ungr Jan II.13Šimek Jakub31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy