Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NeveklovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Neveklov, Rákosníkova 162, 257 56 NeveklovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26581:563Sokol Neveklov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peter Luboš
Horálek Jan
 
 
Macháček Pavel st.
Zamazal Pavel
 
 
897  3010
2.Kačmar David
Holý Pavel
 
 
Freisleben Zdeněk
Freisleben Radek
 
 
946  3020
3.Kačmar DavidMacháček Pavel st.9-975 3130
4.Holý PavelZamazal Pavel-6-45-8 1331
5.Peter LubošFreisleben Zdeněk668  3041
6.Horálek JanFreisleben Radek-8-59-10 1342
7.Holý PavelMacháček Pavel st.-5-66793252
8.Peter LubošZamazal Pavel9-10117 3162
9.Horálek JanFreisleben Zdeněk-58-10-5 1363
10.Kačmar DavidFreisleben Radek998  3073
11.Peter LubošMacháček Pavel st.1499  3083
12.Horálek JanZamazal Pavel-7-2-7  0384
13.Kačmar DavidFreisleben Zdeněk-7665 3194
14.Holý PavelFreisleben Radek6-8-6-8 1395
15.Horálek JanMacháček Pavel st.-4-2-6  0396
16.Kačmar DavidZamazal Pavel8115  30106
17.Holý PavelFreisleben Zdeněk437  30116
18.Peter LubošFreisleben Radek-5-9-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kačmar David40Macháček Pavel st.13
Holý Pavel22Zamazal Pavel22
Peter Luboš31Freisleben Zdeněk13
Horálek Jan04Freisleben Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Benešov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia Benešov, vchod z ulice Jiráskova, Husova 470Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39621:611TJ Tatran Sedlčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Povolný Aleš
 
 
Lískovec Jindřich
Mašek Roman
 
 
-7-12-4  0301
2.Švarc Ondřej
Šafránek Martin
 
 
Linhart František ml.
Lesák Jakub
 
 
-8-8-6  0302
3.Hrazdíra JiříMašek Roman-10-59-11 1303
4.Povolný AlešLískovec Jindřich-6-9-6  0304
5.Šafránek MartinLinhart František ml.-8-18-9 1305
6.Švarc OndřejLesák Jakub7-12108 3115
7.Povolný AlešMašek Roman4-10-99-82316
8.Šafránek MartinLískovec Jindřich5-4-5-3 1317
9.Švarc OndřejLinhart František ml.9-88-6-102318
10.Hrazdíra JiříLesák Jakub-11-911-6 1319
11.Šafránek MartinMašek Roman-8-899-723110
12.Švarc OndřejLískovec Jindřich-8-10-7  03111
13.Hrazdíra JiříLinhart František ml.-89-8-5 13112
14.Povolný AlešLesák Jakub9-8-711632212
15.Švarc OndřejMašek RomanWO    30312
16.Hrazdíra JiříLískovec Jindřich7911  30412
17.Povolný AlešLinhart František ml.WO    30512
18.Šafránek MartinLesák JakubWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrazdíra Jiří13Mašek Roman30
Povolný Aleš12Lískovec Jindřich31
Šafránek Martin03Linhart František ml.30
Švarc Ondřej12Lesák Jakub12
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská 154, 251 69Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36528:596TJ Olešná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randák Adam
Truc Petr ml.
 
 
Skalka Josef
Poch Pavel
 
 
9-36-6-62301
2.Petřík Zdeněk
Zita Petr
 
 
Herman Miloš
Kopp Jan
 
 
877  3011
3.Randák AdamSkalka Josef-10484 3121
4.Zita PetrPoch Pavel-88-5-8 1322
5.Truc Petr ml.Kopp Jan-3-8-2  0323
6.Šiler JiříHerman Miloš9-11-7-9 1324
7.Zita PetrSkalka Josef-2-5-8  0325
8.Truc Petr ml.Poch Pavel-8-2-6  0326
9.Šiler JiříKopp Jan8-5-3-4 1327
10.Randák AdamHerman Miloš979  3037
11.Truc Petr ml.Skalka Josef-3-5-2  0338
12.Petřík ZdeněkPoch Pavel-9671 3148
13.Randák AdamKopp Jan537  3058
14.Zita PetrHerman Miloš-6-6-4  0359
15.Petřík ZdeněkSkalka Josef1095  3069
16.Randák AdamPoch Pavel8-1068 3179
17.Zita PetrKopp Jan-7-7-5  03710
18.Truc Petr ml.Herman Miloš97-7-8-1123711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam40Skalka Josef22
Zita Petr04Poch Pavel22
Truc Petr ml.04Kopp Jan31
Šiler Jiří02Herman Miloš31
Petřík Zdeněk20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad SázavouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22640:400KST Týnec nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Balata Vladimír
 
 
Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
-98710 3110
2.Abrahám Petr
Kašpárek František
 
 

 
 
WO    3020
3.Abrahám PetrTůma Radek-104-8893230
4.Balata VladimírHála Pavel-11761 3140
5.Kašpárek FrantišekHušek Antonín-4-5-7  0341
6.Hameta OldřichWO    3051
7.Balata VladimírTůma Radek-84-7-8 1352
8.Kašpárek FrantišekHála Pavel-4-1-9  0353
9.Hameta OldřichHušek Antonín-11296 3163
10.Abrahám PetrWO    3073
11.Kašpárek FrantišekTůma Radek9-96-9-92374
12.Hameta OldřichHála Pavel8-89-953284
13.Abrahám PetrHušek Antonín-4-410-11 1385
14.Balata VladimírWO    3095
15.Hameta OldřichTůma Radek878  30105
16.Abrahám PetrHála PavelWO    30115
17.Balata VladimírHušek AntonínWO    30125
18.Kašpárek FrantišekWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Abrahám Petr11Tůma Radek22
Balata Vladimír11Hála Pavel12
Kašpárek František03Hušek Antonín21
Hameta Oldřich30   
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, ul. Gen. Tesaříka 132Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 08:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:647:33793:710TJ Sokol Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jaromír
Šprysl Josef
 
 
Soused Milan
Šimek Jakub
 
 
8-676 3110
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Marek
 
 
4-11-14353220
3.Hlaváček JaromírSoused Milan118-87 3130
4.Šprysl JosefSoused Zbyněk10-7-10-4 1331
5.Císař JanČížek Marek9-109-9103241
6.Mráz RomanŠimek Jakub5-67-8-62342
7.Šprysl JosefSoused Milan-779-7-92343
8.Císař JanSoused Zbyněk-89-85-42344
9.Mráz RomanČížek Marek48-612 3154
10.Hlaváček JaromírŠimek Jakub947  3064
11.Havelka MarekSoused Milan898  3074
12.Mráz RomanSoused Zbyněk8-165-5103284
13.Hlaváček JaromírČížek Marek-11-981143294
14.Šprysl JosefŠimek Jakub5-79-3732104
15.Mráz RomanSoused Milan7-10-77-523105
16.Hlaváček JaromírSoused ZbyněkWO    30115
17.Šprysl JosefČížek Marek-9-747832125
18.Havelka MarekŠimek Jakub10-8-98-1123126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Jaromír30Soused Milan22
Šprysl Josef22Soused Zbyněk21
Císař Jan11Čížek Marek04
Mráz Roman22Šimek Jakub22
Havelka Marek11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na Valdece, Hořovice, Tyršova ul., u Marketu LIDLRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33705:664TJ Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Ondřej
Ungr Jan II.
 
 
Medvecký Jan
Dušek Vladimír
 
 
-89-6783210
2.Kubát Pavel
Pancíř Josef
 
 
Haník Josef
Jeřábek Tomáš
 
 
-689-993220
3.Čepelák Vladimír st.Haník Josef-7-13-10  0321
4.Novák OndřejJeřábek Tomáš-67-8-8 1322
5.Kubát PavelDušek Vladimír476  3032
6.Ungr Jan II.Medvecký Jan436  3042
7.Novák OndřejHaník Josef6-7-6953252
8.Kubát PavelJeřábek Tomáš-7-9-8  0353
9.Ungr Jan II.Dušek Vladimír-967-593263
10.Čepelák Vladimír st.Medvecký Jan-9106-1053273
11.Kubát PavelHaník Josef-8-9-11  0374
12.Ungr Jan II.Jeřábek Tomáš9-175-7-52375
13.Čepelák Vladimír st.Dušek Vladimír-78-8-5 1376
14.Novák OndřejMedvecký Jan7-7711 3186
15.Ungr Jan II.Haník Josef413-108 3196
16.Čepelák Vladimír st.Jeřábek Tomáš811-6-9-72397
17.Novák OndřejDušek Vladimír798  30107
18.Kubát PavelMedvecký Jan982  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čepelák Vladimír st.13Haník Josef22
Novák Ondřej31Jeřábek Tomáš40
Kubát Pavel22Dušek Vladimír13
Ungr Jan II.31Medvecký Jan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy