Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loket nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Loket ul.ČSA 22 Loket nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35 TJ Loket nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlaba Josef
Polcar Vojtěch
 
 
Egermaier Jakub
Krejčí David
 
 
     0301
2.Beníšek Karel
Nováček Vladislav
 
 
Benedik Miroslav
Fábera Vratislav
 
 
     3211
3.Polcar VojtěchFábera Vratislav     3221
4.Nováček VladislavEgermaier Jakub     1322
5.Beníšek KarelBenedik Miroslav     3232
6.Bucifal JosefKrejčí David     3242
7.Nováček VladislavFábera Vratislav     2343
8.Beníšek KarelEgermaier Jakub     2344
9.Bucifal JosefBenedik Miroslav     1345
10.Polcar VojtěchKrejčí David     3155
11.Beníšek KarelFábera Vratislav     3065
12.Bucifal JosefEgermaier Jakub     2366
13.Polcar VojtěchBenedik Miroslav     3176
14.Nováček VladislavKrejčí David     3186
15.Bucifal JosefFábera Vratislav     3096
16.Polcar VojtěchEgermaier Jakub     0397
17.Nováček VladislavBenedik Miroslav     1398
18.Beníšek KarelKrejčí David     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polcar Vojtěch31Fábera Vratislav13
Nováček Vladislav13Egermaier Jakub40
Beníšek Karel31Benedik Miroslav22
Bucifal Josef22Krejčí David04



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Elektro Ježek Nádražní 265 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Marek
Holub Martin
 
 
Waldmann Vladimír
Hejtmánek Tomáš
 
 
     1301
2.Minář Miloš
Ježek Václav
 
 
Teiner Martin
Benda Lubomír
 
 
     1302
3.Minář MarekTeiner Martin     2303
4.Holub MartinWaldmann Vladimír     3013
5.Minář MilošHejtmánek Tomáš     0314
6.Ježek VáclavBenda Lubomír     3124
7.Holub MartinTeiner Martin     1325
8.Minář MilošWaldmann Vladimír     1326
9.Ježek VáclavHejtmánek Tomáš     2327
10.Minář MarekBenda Lubomír     3037
11.Minář MilošTeiner Martin     3247
12.Harašta IvanWaldmann Vladimír     3257
13.Minář MarekHejtmánek Tomáš     3067
14.Holub MartinBenda Lubomír     1368
15.Harašta IvanTeiner Martin     0369
16.Minář MarekWaldmann Vladimír     3079
17.Holub MartinHejtmánek Tomáš     3189
18.Minář MilošBenda Lubomír     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Minář Marek31Teiner Martin31
Holub Martin22Waldmann Vladimír13
Minář Miloš22Hejtmánek Tomáš22
Ježek Václav11Benda Lubomír13
Harašta Ivan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Aš BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Loket nad Ohří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Tyršův dům Klicperova 3 AšRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:38 TJ Loket nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hostek Karel
Dospíšil Ivan
 
 
Přibyl Miroslav
Pumpr Jaroslav
 
 
     1301
2.Hlisník Tibor
Pokorný Jaroslav
 
 
Hlaváček Miloš
Laurinc Ludevít
 
 
     1302
3.Hlisník TiborPumpr Jaroslav     3212
4.Pokorný JaroslavHlaváček Miloš     2313
5.Dospíšil IvanPřibyl Miroslav     3223
6.Hostek KarelLaurinc Ludevít     0324
7.Pokorný JaroslavPumpr Jaroslav     3234
8.Dospíšil IvanHlaváček Miloš     3244
9.Hostek KarelPřibyl Miroslav     0345
10.Hlisník TiborLaurinc Ludevít     2346
11.Dospíšil IvanPumpr Jaroslav     1347
12.Hostek KarelHlaváček Miloš     0348
13.Hlisník TiborPřibyl Miroslav     0349
14.Pokorný JaroslavLaurinc Ludevít     13410
15.Hostek KarelPumpr Jaroslav         
16.Hlisník TiborHlaváček Miloš         
17.Pokorný JaroslavPřibyl Miroslav         
18.Dospíšil IvanLaurinc Ludevít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlisník Tibor12Pumpr Jaroslav12
Pokorný Jaroslav12Hlaváček Miloš21
Dospíšil Ivan21Přibyl Miroslav21
Hostek Karel03Laurinc Ludevít30



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Strunal Luby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Březová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Masarykova 195 LubyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22 TJ Strunal Luby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špryňar Milan
Winkler Vladimír
 
 
Hasenöhrl Filip
Holeček Petr
 
 
     3010
2.Horn Jan
Skála Tomáš ml.
 
 
Černík Jaroslav
Hric Jan
 
 
     3120
3.Špryňar MilanHric Jan     3030
4.Winkler VladimírHasenöhrl Filip     2331
5.Horn JanČerník Jaroslav     3241
6.Skála Tomáš ml.Holeček Petr     3051
7.Winkler VladimírHric Jan     2352
8.Horn JanHasenöhrl Filip     3262
9.Skála Tomáš ml.Černík Jaroslav     3072
10.Špryňar MilanHoleček Petr     0373
11.Horn JanHric Jan     0374
12.Skála Tomáš ml.Hasenöhrl Filip     3184
13.Špryňar MilanČerník Jaroslav     3094
14.Winkler VladimírHoleček Petr     0395
15.Skála Tomáš ml.Hric Jan     31105
16.Špryňar MilanHasenöhrl Filip         
17.Winkler VladimírČerník Jaroslav         
18.Horn JanHoleček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špryňar Milan21Hric Jan22
Winkler Vladimír03Hasenöhrl Filip12
Horn Jan21Černík Jaroslav03
Skála Tomáš ml.40Holeček Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Sokolov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 2.ZŠ Rokycanova 1 SokolovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:27 TJ Baník Sokolov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Choděra Miroslav
Paprštein Ladislav
 
 
Rohlík Tomáš
Pock Václav
 
 
     3010
2.Coma Josef
Truong Tomáš
 
 
Bárta Václav ml.
Liška Jan
 
 
     3220
3.Paprštein LadislavLiška Jan     3230
4.Coma JosefBárta Václav ml.     1331
5.Truong TomášRohlík Tomáš     1332
6.Choděra MiroslavPock Václav     3142
7.Coma JosefLiška Jan     1343
8.Truong TomášBárta Václav ml.     0344
9.Choděra MiroslavRohlík Tomáš     3254
10.Paprštein LadislavPock Václav     3064
11.Truong TomášLiška Jan     2365
12.Choděra MiroslavBárta Václav ml.     3075
13.Paprštein LadislavRohlík Tomáš     3185
14.Coma JosefPock Václav     3295
15.Choděra MiroslavLiška Jan     32105
16.Paprštein LadislavBárta Václav ml.     31  
17.Coma JosefRohlík Tomáš         
18.Truong TomášPock Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paprštein Ladislav30Liška Jan22
Coma Josef12Bárta Václav ml.21
Truong Tomáš03Rohlík Tomáš12
Choděra Miroslav40Pock Václav03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy