Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Strunal Luby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Školní ul.614 Kynšperk nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20 TJ Slavoj Kynšperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oboňová Tereza
Rohlík Tomáš
 
 
Špryňar Milan
Skála Tomáš st.
 
 
     3110
2.Liška Jan
Bárta Václav ml.
 
 
Horn Jan
Skála Tomáš ml.
 
 
     3220
3.Rohlík TomášSkála Tomáš ml.     3230
4.Oboňová TerezaŠpryňar Milan     0331
5.Bárta Václav ml.Horn Jan     3241
6.Liška JanSkála Tomáš st.     3051
7.Oboňová TerezaSkála Tomáš ml.     0352
8.Bárta Václav ml.Špryňar Milan     2353
9.Liška JanHorn Jan     3263
10.Rohlík TomášWinkler Vladimír     3073
11.Bárta Václav ml.Skála Tomáš ml.     3183
12.Liška JanŠpryňar Milan     3193
13.Rohlík TomášHorn Jan     30103
14.Oboňová TerezaWinkler Vladimír         
15.Liška JanSkála Tomáš ml.         
16.Rohlík Tomᚊpryňar Milan         
17.Oboňová TerezaHorn Jan         
18.Bárta Václav ml.Winkler Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rohlík Tomáš30Skála Tomáš ml.12
Oboňová Tereza02Špryňar Milan21
Bárta Václav ml.21Horn Jan03
Liška Jan30Skála Tomáš st.01
   Winkler Vladimír01



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Sokolov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Aš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 2.ZŠ Rokycanova 1 SokolovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:30 TJ Jiskra Aš B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paprštein Ladislav
Choděra Miroslav
 
 
Hostek Karel
Letalíková Jana
 
 
     3010
2.Coma Josef
Fabiš Štefan
 
 
Painz Jiří
Dospíšil Ivan
 
 
     1311
3.Paprštein LadislavDospíšil Ivan     1312
4.Fabiš ŠtefanPainz Jiří     0313
5.Coma JosefHostek Karel     2314
6.Choděra MiroslavLetalíková Jana     3024
7.Fabiš ŠtefanDospíšil Ivan     0325
8.Coma JosefPainz Jiří     0326
9.Choděra MiroslavHostek Karel     2327
10.Paprštein LadislavLetalíková Jana     3037
11.Coma JosefDospíšil Ivan     0338
12.Choděra MiroslavPainz Jiří     3048
13.Paprštein LadislavHostek Karel     2349
14.Fabiš ŠtefanLetalíková Jana     3059
15.Choděra MiroslavDospíšil Ivan     13510
16.Paprštein LadislavPainz Jiří         
17.Fabiš ŠtefanHostek Karel         
18.Coma JosefLetalíková Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paprštein Ladislav12Dospíšil Ivan40
Fabiš Štefan12Painz Jiří21
Coma Josef03Hostek Karel30
Choděra Miroslav22Letalíková Jana03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loket nad Ohří BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Loket ul.ČSA 22 Loket nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1 TJ Loket nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibyl Miroslav
Pumpr Jaroslav
 
 
Nohýnek Jan
Sýkora Karel
 
 
     3110
2.Laurinc Ludevít
Hlaváček Miloš
 
 
Čáp Ladislav ml.
Vegricht Dominik
 
 
     3020
3.Pumpr JaroslavČáp Ladislav ml.     3030
4.Laurinc LudevítNohýnek Jan     3040
5.Hlaváček MilošSýkora Karel     3050
6.Přibyl MiroslavVegricht Dominik     3060
7.Laurinc LudevítČáp Ladislav ml.     3070
8.Hlaváček MilošNohýnek Jan     3080
9.Přibyl MiroslavSýkora Karel     3090
10.Pumpr JaroslavVegricht Dominik     30100
11.Hlaváček MilošČáp Ladislav ml.         
12.Přibyl MiroslavNohýnek Jan         
13.Pumpr JaroslavSýkora Karel         
14.Laurinc LudevítVegricht Dominik         
15.Přibyl MiroslavČáp Ladislav ml.         
16.Pumpr JaroslavNohýnek Jan         
17.Laurinc LudevítSýkora Karel         
18.Hlaváček MilošVegricht Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pumpr Jaroslav20Čáp Ladislav ml.02
Laurinc Ludevít20Nohýnek Jan02
Hlaváček Miloš20Sýkora Karel02
Přibyl Miroslav20Vegricht Dominik02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Březová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
býv.kino Hamerská 34/135 Březová u K.V.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33 KST Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasenöhrl Filip
Holeček Petr
 
 
Benedik Miroslav
Fábera Vratislav
 
 
     3110
2.Hric Jan
Černík Jaroslav
 
 
Egermaier Jakub
Hynek Jiří
 
 
     2311
3.Hric JanEgermaier Jakub     3121
4.Hasenöhrl FilipHynek Jiří     2322
5.Černík JaroslavBenedik Miroslav     0323
6.Holeček PetrFábera Vratislav     3133
7.Hasenöhrl FilipEgermaier Jakub     2334
8.Černík JaroslavHynek Jiří     0335
9.Holeček PetrBenedik Miroslav     1336
10.Hric JanFábera Vratislav     3046
11.Černík JaroslavEgermaier Jakub     1347
12.Holeček PetrHynek Jiří     1348
13.Hric JanBenedik Miroslav     1349
14.Hasenöhrl FilipFábera Vratislav     13410
15.Holeček PetrEgermaier Jakub     03  
16.Hric JanHynek Jiří         
17.Hasenöhrl FilipBenedik Miroslav         
18.Černík JaroslavFábera Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hric Jan21Egermaier Jakub21
Hasenöhrl Filip03Hynek Jiří30
Černík Jaroslav03Benedik Miroslav30
Holeček Petr12Fábera Vratislav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy