Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loket nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Loket nad Ohří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Loket ul.ČSA 22 Loket nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31 TJ Loket nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Hodan Matěj
 
 
Přibyl Miroslav
Pumpr Jaroslav
 
 
     1301
2.Bucifal Josef
Polcar Vojtěch
 
 
Hlaváček Miloš
Laurinc Ludevít
 
 
     3111
3.Bucifal JosefPřibyl Miroslav     1312
4.Polcar VojtěchPumpr Jaroslav     1313
5.Svoboda JanHlaváček Miloš     0314
6.Hodan MatějLaurinc Ludevít     0315
7.Polcar VojtěchPřibyl Miroslav     1316
8.Svoboda JanPumpr Jaroslav     0317
9.Hodan MatějHlaváček Miloš     1318
10.Bucifal JosefLaurinc Ludevít     2319
11.Svoboda JanPřibyl Miroslav     03110
12.Hodan MatějPumpr Jaroslav         
13.Bucifal JosefHlaváček Miloš         
14.Polcar VojtěchLaurinc Ludevít         
15.Hodan MatějPřibyl Miroslav         
16.Bucifal JosefPumpr Jaroslav         
17.Polcar VojtěchHlaváček Miloš         
18.Svoboda JanLaurinc Ludevít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bucifal Josef02Přibyl Miroslav30
Polcar Vojtěch02Pumpr Jaroslav20
Svoboda Jan03Hlaváček Miloš20
Hodan Matěj02Laurinc Ludevít20



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Březová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Elektro Ježek Nádražní 265 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26 TJ Batesta Chodov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Václav
Minář Miloš
 
 
Holeček Petr
Polcarová Anežka
 
 
     2301
2.Holub Martin
Minář Marek
 
 
Černík Jaroslav
Hric Jan
 
 
     3011
3.Minář MarekHric Jan     3121
4.Minář MilošPolcarová Anežka     1322
5.Holub MartinHoleček Petr     3132
6.Ježek VáclavČerník Jaroslav     3042
7.Minář MilošHric Jan     2343
8.Holub MartinPolcarová Anežka     3253
9.Ježek VáclavHoleček Petr     3163
10.Minář MarekČerník Jaroslav     3073
11.Holub MartinHric Jan     1374
12.Ježek VáclavPolcarová Anežka     2375
13.Minář MarekHoleček Petr     3185
14.Minář MilošČerník Jaroslav     1386
15.Ježek VáclavHric Jan     3296
16.Minář MarekPolcarová Anežka     30106
17.Minář MilošHoleček Petr         
18.Holub MartinČerník Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Minář Marek40Hric Jan22
Minář Miloš03Polcarová Anežka22
Holub Martin21Holeček Petr03
Ježek Václav31Černík Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Školní ul.614 Kynšperk nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27 TJ Slavoj Kynšperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galek Roman
Galek Vojtěch
 
 
Hynek Jiří
Žaloudík Jan
 
 
     1301
2.Bárta Václav ml.
Rohlík Tomáš
 
 
Benedik Miroslav
Fábera Vratislav
 
 
     3011
3.Bárta Václav ml.Hynek Jiří     0312
4.Rohlík TomášFábera Vratislav     3222
5.Galek RomanŽaloudík Jan     1323
6.Galek VojtěchBenedik Miroslav     2324
7.Rohlík TomášHynek Jiří     2325
8.Galek RomanFábera Vratislav     2326
9.Galek VojtěchŽaloudík Jan     3136
10.Bárta Václav ml.Benedik Miroslav     3146
11.Galek RomanHynek Jiří     3256
12.Galek VojtěchFábera Vratislav     3066
13.Bárta Václav ml.Žaloudík Jan     3176
14.Rohlík TomášBenedik Miroslav     3186
15.Galek VojtěchHynek Jiří     3196
16.Bárta Václav ml.Fábera Vratislav     30106
17.Rohlík Tomᚎaloudík Jan         
18.Galek RomanBenedik Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Václav ml.31Hynek Jiří22
Rohlík Tomáš21Fábera Vratislav13
Galek Roman12Žaloudík Jan12
Galek Vojtěch31Benedik Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Sokolov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 2.ZŠ Rokycanova 1 SokolovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30 TJ Baník Sokolov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paprštein Ladislav
Choděra Miroslav
 
 
Teiner Martin
Vejřík Miloš
 
 
     3110
2.Coma Josef
Drahokoupil Jakub
 
 
Čáp Ladislav ml.
Sýkora Karel
 
 
     3220
3.Paprštein LadislavTeiner Martin     0321
4.Coma JosefVejřík Miloš     1322
5.Drahokoupil JakubČáp Ladislav ml.     0323
6.Choděra MiroslavSýkora Karel     3033
7.Coma JosefTeiner Martin     0334
8.Drahokoupil JakubVejřík Miloš     1335
9.Choděra MiroslavČáp Ladislav ml.     3045
10.Paprštein LadislavSýkora Karel     3055
11.Drahokoupil JakubTeiner Martin     0356
12.Choděra MiroslavVejřík Miloš     1357
13.Paprštein LadislavČáp Ladislav ml.     3067
14.Coma JosefSýkora Karel     3077
15.Choděra MiroslavTeiner Martin     3287
16.Paprštein LadislavVejřík Miloš     3197
17.Coma JosefČáp Ladislav ml.     1398
18.Drahokoupil JakubSýkora Karel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paprštein Ladislav31Teiner Martin31
Coma Josef13Vejřík Miloš31
Drahokoupil Jakub13Čáp Ladislav ml.22
Choděra Miroslav31Sýkora Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR - 1 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Strunal Luby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Aš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Masarykova 195 LubyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23 TJ Strunal Luby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špryňar Milan
Winkler Vladimír
 
 
Painz Jiří
Hlisník Tibor
 
 
     0301
2.Horn Jan
Skála Tomáš ml.
 
 
Pokorný Jaroslav
Hostek Karel
 
 
     3011
3.Winkler VladimírPainz Jiří     1312
4.Špryňar MilanHostek Karel     1313
5.Horn JanHlisník Tibor     3123
6.Skála Tomáš ml.Pokorný Jaroslav     3133
7.Špryňar MilanPainz Jiří     0334
8.Horn JanHostek Karel     3244
9.Skála Tomáš ml.Hlisník Tibor     3054
10.Winkler VladimírPokorný Jaroslav     3264
11.Horn JanPainz Jiří     3074
12.Skála Tomáš ml.Hostek Karel     3084
13.Winkler VladimírHlisník Tibor     3094
14.Špryňar MilanPokorný Jaroslav     2395
15.Skála Tomáš ml.Painz Jiří     32105
16.Winkler VladimírHostek Karel         
17.Špryňar MilanHlisník Tibor         
18.Horn JanPokorný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Winkler Vladimír21Painz Jiří22
Špryňar Milan03Hostek Karel12
Horn Jan30Hlisník Tibor03
Skála Tomáš ml.40Pokorný Jaroslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy