Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nové DvoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár n/Sáz. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:35 Nové Dvory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štursa Radovan
Sáblík Petr
 
 
Samek René
Dočkal Jaroslav
 
 
     3010
2.Šmíd Martin
Halík Josef
 
 
Dočekal Dalibor
Chalupník Michal
 
 
     2311
3.Štursa RadovanSamek René     3221
4.Šmíd MartinChalupník Michal     3231
5.Sáblík PetrDočkal Jaroslav     3141
6.Halík JosefDočekal Dalibor     0342
7.Šmíd MartinSamek René     2343
8.Sáblík PetrChalupník Michal     3153
9.Halík JosefDočkal Jaroslav     3163
10.Štursa RadovanDočekal Dalibor     0364
11.Sáblík PetrSamek René     3074
12.Halík JosefChalupník Michal     3284
13.Štursa RadovanDočkal Jaroslav     3194
14.Šmíd MartinDočekal Dalibor     0395
15.Halík JosefSamek René     32105
16.Štursa RadovanChalupník Michal     23106
17.Šmíd MartinDočkal Jaroslav     32116
18.Sáblík PetrDočekal Dalibor     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štursa Radovan22Samek René13
Šmíd Martin22Chalupník Michal13
Sáblík Petr31Dočkal Jaroslav04
Halík Josef31Dočekal Dalibor40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SázavaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velká BítešRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:45 Velká Bíteš

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sobotka Martin
Rosecký Vojtěch
 
 
Dvořák Jiří
Kopáček Vladimír
 
 
     2301
2.Lipka Roman
Hošek Jan
 
 
Zezulová Lucie
Kopáček Luboš
 
 
     2302
3.Rosecký VojtěchDvořák Jiří     1303
4.Lipka RomanKopáček Vladimír     0304
5.Hošek JanZezulová Lucie     3014
6.Sobotka MartinKopáček Luboš     0315
7.Lipka RomanDvořák Jiří     0316
8.Hošek JanKopáček Vladimír     3026
9.Sobotka MartinZezulová Lucie     1327
10.Rosecký VojtěchKopáček Luboš     3037
11.Hošek JanDvořák Jiří     0338
12.Sobotka MartinKopáček Vladimír     0339
13.Rosecký VojtěchZezulová Lucie     23310
14.Lipka RomanKopáček Luboš     03311
15.Sobotka MartinDvořák Jiří     03312
16.Rosecký VojtěchKopáček Vladimír     03313
17.Lipka RomanZezulová Lucie     23314
18.Hošek JanKopáček Luboš     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rosecký Vojtěch13Dvořák Jiří40
Lipka Roman04Kopáček Vladimír31
Hošek Jan22Zezulová Lucie31
Sobotka Martin04Kopáček Luboš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velké Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Polnička BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák František
Kořínek Stanislav
 
 
Wimmer Bohumír
Odvárka Josef
 
 
     3110
2.Buk Radek
Bednář Ivan
 
 
Cempírek Jaroslav st.
Bartoš Jiří
 
 
     3020
3.Dvořák FrantišekOdvárka Josef     0321
4.Kořínek StanislavWimmer Bohumír     3131
5.Buk RadekCempírek Jaroslav st.     0332
6.Bednář IvanBartoš Jiří     3042
7.Kořínek StanislavOdvárka Josef     2343
8.Buk RadekWimmer Bohumír     3153
9.Bednář IvanCempírek Jaroslav st.     2354
10.Dvořák FrantišekBartoš Jiří     3064
11.Buk RadekOdvárka Josef     3174
12.Bednář IvanWimmer Bohumír     1375
13.Dvořák FrantišekCempírek Jaroslav st.     1376
14.Kořínek StanislavBartoš Jiří     3086
15.Bednář IvanOdvárka Josef     2387
16.Dvořák FrantišekWimmer Bohumír     3297
17.Kořínek StanislavCempírek Jaroslav st.     2398
18.Buk RadekBartoš Jiří     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák František22Odvárka Josef31
Kořínek Stanislav22Wimmer Bohumír13
Buk Radek22Cempírek Jaroslav st.40
Bednář Ivan13Bartoš Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nové VeselíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lhotky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39 Lhotky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Landsman Jan
Pohanka Leoš
 
 
Konečný Petr
Večeřa Zdeněk
 
 
     3010
2.Sedlák Jan
Pohanka Zdeněk
 
 
Chylík Aleš
Doubek Karel
 
 
     3120
3.Sedlák JanKonečný Petr     1321
4.Pohanka LeošVečeřa Zdeněk     2322
5.Landsman JanChylík Aleš     0323
6.Pohanka ZdeněkDoubek Karel     3133
7.Pohanka LeošKonečný Petr     0334
8.Landsman JanVečeřa Zdeněk     2335
9.Pohanka ZdeněkChylík Aleš     2336
10.Sedlák JanDoubek Karel     1337
11.Landsman JanKonečný Petr     3247
12.Pohanka ZdeněkVečeřa Zdeněk     1348
13.Sedlák JanChylík Aleš     3258
14.Pohanka LeošDoubek Karel     1359
15.Pohanka ZdeněkKonečný Petr     3269
16.Sedlák JanVečeřa Zdeněk     3079
17.Pohanka LeošChylík Aleš     13710
18.Landsman JanDoubek Karel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedlák Jan22Konečný Petr22
Pohanka Leoš04Večeřa Zdeněk31
Landsman Jan22Chylík Aleš31
Pohanka Zdeněk22Doubek Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FryšavaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velká Bíteš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:44 Velká Bíteš B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Stanislav
Romeniuk Libor
 
 
Musil Jan
Ošmera Ladislav
 
 
     0301
2.Mráček Lubomír
Tlustoš Jiří
 
 
Poledna Antonín st.
Jirásek Petr
 
 
     0302
3.Mráček LubomírMusil Jan     3112
4.Tlustoš JiříOšmera Ladislav     3222
5.Romeniuk LiborPoledna Antonín st.     3132
6.Hrdina StanislavJirásek Petr     0333
7.Tlustoš JiříMusil Jan     0334
8.Romeniuk LiborOšmera Ladislav     2335
9.Hrdina StanislavPoledna Antonín st.     1336
10.Mráček LubomírJirásek Petr     1337
11.Romeniuk LiborMusil Jan     1338
12.Hrdina StanislavOšmera Ladislav     1339
13.Mráček LubomírPoledna Antonín st.     3249
14.Tlustoš JiříJirásek Petr     13410
15.Hrdina StanislavMusil Jan     03411
16.Mráček LubomírOšmera Ladislav     13412
17.Tlustoš JiříPoledna Antonín st.     32512
18.Romeniuk LiborJirásek Petr     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mráček Lubomír22Musil Jan31
Tlustoš Jiří22Ošmera Ladislav31
Romeniuk Libor22Poledna Antonín st.13
Hrdina Stanislav04Jirásek Petr31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy