Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BorovniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Netín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Josef
Kovář Josef
 
 
Sysel Jaroslav
Šoukal Karel
 
 
     2301
2.Tesárek Luboš
Přívětivý Miroslav
 
 
Hlávka Richard
Dvořák Tomáš
 
 
     1302
3.Tesárek JosefSysel Jaroslav     2303
4.Kovář JosefŠoukal Karel     0304
5.Přívětivý MiroslavHlávka Richard     3114
6.Tesárek LubošDvořák Tomáš     3124
7.Kovář JosefSysel Jaroslav     2325
8.Přívětivý MiroslavŠoukal Karel     3035
9.Tesárek LubošHlávka Richard     3045
10.Tesárek JosefDvořák Tomáš     3155
11.Přívětivý MiroslavSysel Jaroslav     3165
12.Tesárek LubošŠoukal Karel     2366
13.Tesárek JosefHlávka Richard     3076
14.Kovář JosefDvořák Tomáš     3086
15.Tesárek LubošSysel Jaroslav     1387
16.Tesárek JosefŠoukal Karel     1388
17.Kovář JosefHlávka Richard     2389
18.Přívětivý MiroslavDvořák Tomáš     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tesárek Josef22Sysel Jaroslav31
Kovář Josef13Šoukal Karel31
Přívětivý Miroslav40Hlávka Richard13
Tesárek Luboš22Dvořák Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár n/Sáz. FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:UhřinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38 Uhřinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samek René
Boček Martin
 
 
Svoboda Petr
Komínek Zdeněk
 
 
     1301
2.Blažíček Dominik
Vavřík Lukáš
 
 
Chmel František
Bártík Libor
 
 
     3011
3.Boček MartinChmel František     2312
4.Vavřík LukášBártík Libor     3022
5.Samek RenéSvoboda Petr     1323
6.Blažíček DominikKomínek Zdeněk     3033
7.Vavřík LukášChmel František     0334
8.Samek RenéBártík Libor     3044
9.Blažíček DominikSvoboda Petr     0345
10.Boček MartinKomínek Zdeněk     0346
11.Samek RenéChmel František     3256
12.Blažíček DominikBártík Libor     1357
13.Boček MartinSvoboda Petr     1358
14.Vavřík LukášKomínek Zdeněk     0359
15.Blažíček DominikChmel František     13510
16.Boček MartinBártík Libor     13511
17.Vavřík LukášSvoboda Petr     03512
18.Samek RenéKomínek Zdeněk     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boček Martin04Chmel František31
Vavřík Lukáš13Bártík Libor22
Samek René31Svoboda Petr40
Blažíček Dominik13Komínek Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Oslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ŘečiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25 Oslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Jiří
Trutna Jaroslav
 
 
Žák Luděk
Šebek Václav
 
 
     3010
2.Klusáček Patrik
Jaša Jaroslav
 
 
Šandera Josef
Šacl Michal
 
 
     3020
3.Klusáček PatrikŠebek Václav     3230
4.Jaša JaroslavŠandera Josef     3040
5.Trutna JaroslavŽák Luděk     0341
6.Štěpánek JiříŠacl Michal     3051
7.Jaša JaroslavŠebek Václav     1352
8.Trutna JaroslavŠandera Josef     3062
9.Štěpánek JiříŽák Luděk     1363
10.Klusáček PatrikŠacl Michal     3073
11.Trutna JaroslavŠebek Václav     1374
12.Štěpánek JiříŠandera Josef     3184
13.Klusáček PatrikŽák Luděk     0385
14.Jaša JaroslavŠacl Michal     3095
15.Štěpánek JiříŠebek Václav     0396
16.Klusáček PatrikŠandera Josef     32106
17.Jaša JaroslavŽák Luděk     32116
18.Trutna JaroslavŠacl Michal     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klusáček Patrik31Šebek Václav31
Jaša Jaroslav31Šandera Josef04
Trutna Jaroslav22Žák Luděk31
Štěpánek Jiří22Šacl Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ostrov n/Osl.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VepřováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19 Ostrov n/Osl.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Jaroslav
Císař Pavel
 
 
Stejskal Tomáš
Nejedlý Tomáš
 
 
     1301
2.Plachý Ladislav
Kozel Stanislav
 
 
Šidlák Filip
Neubauer Marek
 
 
     3011
3.Plachý LadislavŠidlák Filip     3021
4.Císař PavelNeubauer Marek     2322
5.Melichar JaroslavStejskal Tomáš     1323
6.Kozel StanislavNejedlý Tomáš     3033
7.Císař PavelŠidlák Filip     3043
8.Melichar JaroslavNeubauer Marek     1344
9.Kozel StanislavStejskal Tomáš     3054
10.Plachý LadislavNejedlý Tomáš     3164
11.Melichar JaroslavŠidlák Filip     3174
12.Kozel StanislavNeubauer Marek     3084
13.Plachý LadislavStejskal Tomáš     3094
14.Císař PavelNejedlý Tomáš     31104
15.Kozel StanislavŠidlák Filip     30114
16.Plachý LadislavNeubauer Marek     31124
17.Císař PavelStejskal TomášWO    03125
18.Melichar JaroslavNejedlý Tomáš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Ladislav40Šidlák Filip04
Císař Pavel21Neubauer Marek22
Melichar Jaroslav22Stejskal Tomáš12
Kozel Stanislav40Nejedlý Tomáš04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:NetínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Malá LoseniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:29 Netín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůda Pavel
Král Pavel
 
 
Vytlačil Jiří
Koubek Libor
 
 
     0301
2.Urban Karel
Šoukal Kamil
 
 
Pohanka Karel
Koubek Vladimír
 
 
     3111
3.Jůda PavelVytlačil Jiří     1312
4.Král PavelKoubek Libor     3122
5.Urban KarelKoubek Vladimír     3032
6.Šoukal KamilPohanka Karel     3242
7.Král PavelVytlačil Jiří     3052
8.Urban KarelKoubek Libor     3062
9.Šoukal KamilKoubek Vladimír     3272
10.Jůda PavelPohanka Karel     0373
11.Urban KarelVytlačil Jiří     3083
12.Šoukal KamilKoubek Libor     3193
13.Jůda PavelKoubek Vladimír     0394
14.Král PavelPohanka Karel     2395
15.Šoukal KamilVytlačil Jiří     31105
16.Jůda PavelKoubek Libor     13106
17.Král PavelKoubek Vladimír     32116
18.Urban KarelPohanka Karel     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jůda Pavel04Vytlačil Jiří13
Král Pavel31Koubek Libor13
Urban Karel40Koubek Vladimír13
Šoukal Kamil40Pohanka Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy