Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nížkov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár n/Sáz. HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28 Nížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Tomáš
Beránek Michal
 
 
Němcová Eliška
Jajtner Dušan
 
 
     3210
2.Limon Martin
Marek Tomáš
 
 
Vavřík Lukáš
Samek Vojtěch
 
 
     2311
3.Beránek MichalNěmcová Eliška     3021
4.Marek TomášJajtner Dušan     0322
5.Filip TomášVavřík Lukáš     0323
6.Limon MartinSamek Vojtěch     3033
7.Marek TomášNěmcová Eliška     3143
8.Filip TomášJajtner Dušan     3053
9.Limon MartinVavřík Lukáš     0354
10.Beránek MichalSamek Vojtěch     3064
11.Filip TomášNěmcová Eliška     3074
12.Limon MartinJajtner Dušan     0375
13.Beránek MichalVavřík Lukáš     3085
14.Vosmek JanSamek Vojtěch     1386
15.Limon MartinNěmcová Eliška     1387
16.Beránek MichalJajtner Dušan     3097
17.Vosmek JanVavřík Lukáš     1398
18.Filip TomášSamek Vojtěch     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beránek Michal40Němcová Eliška13
Marek Tomáš11Jajtner Dušan22
Filip Tomáš31Vavřík Lukáš31
Limon Martin13Samek Vojtěch13
Vosmek Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VídeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nové Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:31 Vídeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Marek
Ambrož Marek
 
 
Langpaul Petr
Štursa Radek
 
 
     3010
2.Šoukal Miloš
Pekárek Stanislav
 
 
Štursa Petr
Halík Josef
 
 
     0311
3.Ambrož MarekLangpaul Petr     3221
4.Nedoma JanŠtursa Radek     3031
5.Šoukal MilošŠtursa Petr     0332
6.Pekárek StanislavHalík Josef     0333
7.Nedoma JanLangpaul Petr     3143
8.Šoukal MilošŠtursa Radek     0344
9.Pekárek StanislavŠtursa Petr     1345
10.Ambrož MarekHalík Josef     3155
11.Šoukal MilošLangpaul Petr     3165
12.Pekárek StanislavŠtursa Radek     3275
13.Ambrož MarekŠtursa Petr     3085
14.Nedoma JanHalík Josef     3295
15.Pekárek StanislavLangpaul Petr     30105
16.Ambrož MarekŠtursa Radek     32115
17.Nedoma JanŠtursa Petr     32125
18.Šoukal MilošHalík Josef     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ambrož Marek40Langpaul Petr04
Nedoma Jan40Štursa Radek13
Šoukal Miloš13Štursa Petr22
Pekárek Stanislav22Halík Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Polnička CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Bystřice n/Per. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:20 Polnička C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Jiří
Musil Dominik
 
 
Uhrinec Martin ml.
Janda Jan
 
 
     3010
2.Sobotka Michal
Brustmann Jaroslav
 
 
Zítka Jan
Nosek Patrik
 
 
     3020
3.Bartoš JiříUhrinec Martin ml.     3130
4.Musil DominikJanda Jan     3040
5.Sobotka MichalZítka Jan     1341
6.Brustmann JaroslavNosek Patrik     3251
7.Musil DominikUhrinec Martin ml.     3061
8.Sobotka MichalJanda Jan     3071
9.Brustmann JaroslavZítka Jan     1372
10.Bartoš JiříNosek Patrik     3082
11.Menčík LukášUhrinec Martin ml.     2383
12.Brustmann JaroslavJanda Jan     3093
13.Bartoš JiříZítka Jan     32103
14.Musil DominikNosek Patrik     30113
15.Brustmann JaroslavUhrinec Martin ml.     30123
16.Bartoš JiříJanda Jan     30133
17.Musil DominikZítka Jan     23134
18.Menčík LukášNosek Patrik     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Jiří40Uhrinec Martin ml.13
Musil Dominik31Janda Jan04
Sobotka Michal11Zítka Jan31
Brustmann Jaroslav31Nosek Patrik13
Menčík Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VlkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33 Vlkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poledna Antonín
Michal Tomáš
 
 
Křehlík Šťepán
Chalupa Vojtěch
 
 
     3210
2.Musil Daniel
Burian Zdeněk
 
 
Starý Josef
Dufkova Kateřina
 
 
     3120
3.Poledna AntonínKřehlík Šťepán     3130
4.Michal TomášChalupa Vojtěch     3140
5.Musil DanielStarý Josef     0341
6.Burian ZdeněkDufkova Kateřina     3151
7.Michal TomášKřehlík Šťepán     2352
8.Musil DanielChalupa Vojtěch     0353
9.Burian ZdeněkStarý Josef     3263
10.Poledna AntonínDufkova Kateřina     3073
11.Musil DanielKřehlík Šťepán     1374
12.Burian ZdeněkChalupa Vojtěch     3184
13.Poledna AntonínStarý Josef     3294
14.Michal TomášDufkova Kateřina     31104
15.Burian ZdeněkKřehlík Šťepán     30114
16.Poledna AntonínChalupa Vojtěch     23115
17.Michal TomášStarý Josef     23116
18.Musil DanielDufkova Kateřina     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poledna Antonín31Křehlík Šťepán22
Michal Tomáš22Chalupa Vojtěch22
Musil Daniel04Starý Josef22
Burian Zdeněk40Dufkova Kateřina13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Malá Losenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velké Meziříčí ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:16 Malá Losenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jiří
Pohanka Tomáš
 
 
Minařik Jakub
Vodák Daniel
 
 
     3110
2.Vytlačil Jiří
Rosecký Michal
 
 
Kališ Petr
Juda Zdenek
 
 
     3020
3.Urban JiříMinařik Jakub     1321
4.Pohanka TomášKališ Petr     2322
5.Vytlačil JiříVodák Daniel     3032
6.Rosecký MichalJuda Zdenek     3042
7.Pohanka TomášMinařik Jakub     2343
8.Vytlačil JiříKališ Petr     3053
9.Rosecký MichalVodák Daniel     3063
10.Urban JiříJuda Zdenek     3073
11.Vytlačil JiříMinařik Jakub     3183
12.Rosecký MichalKališ Petr     3093
13.Urban JiříVodák Daniel     30103
14.Pohanka TomášJuda Zdenek     30113
15.Rosecký MichalMinařik Jakub     13114
16.Urban JiříKališ Petr     31124
17.Pohanka TomášVodák Daniel     31134
18.Vytlačil JiříJuda Zdenek     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urban Jiří31Minařik Jakub31
Pohanka Tomáš22Kališ Petr13
Vytlačil Jiří40Vodák Daniel04
Rosecký Michal31Juda Zdenek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jámy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Heřmanice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:51 Dolní Heřmanice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Ondřej
Kabrda Petr
 
 
Musil Kamil
Skryja Jan
 
 
     0301
2.Hudeček Josef
Chroust Pavel
 
 
Vejmělek Michal
Pelánek Leoš
 
 
     0302
3.Hudeček JosefVejmělek Michal     1303
4.Chroust PavelPelánek Leoš     0304
5.Kabrda PetrMusil Kamil     0305
6.Janda OndřejSkryja Jan     0306
7.Chroust PavelVejmělek Michal     3216
8.Kabrda PetrPelánek Leoš     1317
9.Janda OndřejMusil Kamil     0318
10.Hudeček JosefSkryja Jan     1319
11.Kabrda PetrVejmělek Michal     03110
12.Janda OndřejPelánek Leoš     03111
13.Hudeček JosefMusil Kamil     03112
14.Chroust PavelSkryja Jan     03113
15.Janda OndřejVejmělek Michal     31213
16.Hudeček JosefPelánek Leoš     13214
17.Chroust PavelMusil Kamil     13215
18.Kabrda PetrSkryja Jan     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hudeček Josef04Vejmělek Michal22
Chroust Pavel13Pelánek Leoš40
Kabrda Petr04Musil Kamil40
Janda Ondřej13Skryja Jan40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy