Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna, Masarykovo nám.2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2013 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48527:673TJ Holásky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmerda Zdeněk
Julínek Petr
 
 
Vysloužil Jan
Škvařil Petr
 
 
-5-810-5 1301
2.Sýkora Miroslav
Řezníček Miroslav
 
 
Tvarůžek Jiří
Šelc Martin
 
 
-9-96-4 1302
3.Sýkora MiroslavVysloužil Jan-9-68-9 1303
4.Řezníček MiroslavŠkvařil Petr-10-5-8  0304
5.Šmerda ZdeněkTvarůžek Jiří-8-6-5  0305
6.Julínek PetrŠelc Martin-49910 3115
7.Řezníček MiroslavVysloužil Jan-8-10-5  0316
8.Šmerda ZdeněkŠkvařil Petr-7-6-5  0317
9.Julínek PetrTvarůžek Jiří55-79 3127
10.Sýkora MiroslavŠelc Martin-7-6-7  0328
11.Šmerda ZdeněkVysloužil Jan-94-66-72329
12.Julínek PetrŠkvařil Petr-12-8-8  03210
13.Sýkora MiroslavTvarůžek Jiří-27-98-1323211
14.Řezníček MiroslavŠelc Martin-9-5-3  03212
15.Julínek PetrVysloužil Jan-4-10-6  03213
16.Sýkora MiroslavŠkvařil Petr8-1777 31313
17.Řezníček MiroslavTvarůžek Jiří-5-4-7  03314
18.Šmerda ZdeněkŠelc Martin-69-3-7 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sýkora Miroslav13Vysloužil Jan40
Řezníček Miroslav04Škvařil Petr31
Šmerda Zdeněk04Tvarůžek Jiří31
Julínek Petr22Šelc Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44469:620TJ Holásky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kajanovič Filip
Holík Tomáš
 
 
Schlinger Stanislav
Sýkora Josef
 
 
-7-3-9  0301
2.Dvořáček Jan
Hyspecký Petr
 
 
Klimeš Viktor
Pazdera Miroslav
 
 
-2-11-9  0302
3.Holík TomášSýkora Josef-2-5-9  0303
4.Kajanovič FilipSchlinger Stanislav-7-710-6 1304
5.Hyspecký PetrKlimeš Viktor-5-68-3 1305
6.Dvořáček JanPazdera Miroslav10411  3015
7.Kajanovič FilipSýkora Josef5-4-3-6 1316
8.Hyspecký PetrSchlinger Stanislav13-79-3-22317
9.Dvořáček JanKlimeš Viktor-10-97-8 1318
10.Holík TomášPazdera Miroslav79-9-883228
11.Hyspecký PetrSýkora Josef-6-6-4  0329
12.Dvořáček JanSchlinger Stanislav-58-5-7 13210
13.Holík TomášKlimeš Viktor-6-7-8  03211
14.Kajanovič FilipPazdera Miroslav888  30311
15.Dvořáček JanSýkora Josef-5-6-8  03312
16.Holík TomášSchlinger StanislavWO    30412
17.Kajanovič FilipKlimeš Viktor-7-7-5  03413
18.Hyspecký PetrPazdera MiroslavWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holík Tomáš12Sýkora Josef40
Kajanovič Filip13Schlinger Stanislav30
Hyspecký Petr03Klimeš Viktor40
Dvořáček Jan13Pazdera Miroslav03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Technika Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TTC MS Brno, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2013 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19655:528Technika Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libus Jiří
Lomovciv Petr
 
 
Halouzka Michal
Hanáková Ilona
 
 
675  3010
2.Němec Karel
Škrášek Martin
 
 
Rozman Michal
Zemanová Irena
 
 
889  3020
3.Němec KarelHanáková Ilona676  3030
4.Libus JiříZemanová Irena98-88 3140
5.Škrášek MartinRozman Michal5-3-7-3 1341
6.Lomovciv PetrHalouzka Michal789  3051
7.Libus JiříHanáková Ilona945  3061
8.Škrášek MartinZemanová Irena88-82 3171
9.Lomovciv PetrRozman Michal-5-8-4  0372
10.Němec KarelHalouzka Michal669  3082
11.Škrášek MartinHanáková Ilona2-6-9373292
12.Lomovciv PetrZemanová Irena810-96 31102
13.Němec KarelRozman Michal-83-9-11 13103
14.Libus JiříHalouzka Michal6-775 31113
15.Lomovciv PetrHanáková Ilona-10583 31123
16.Němec KarelZemanová Irena1083  30133
17.Libus JiříRozman Michal8-125-5832143
18.Škrášek MartinHalouzka Michal7-3108 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němec Karel31Hanáková Ilona04
Libus Jiří40Zemanová Irena04
Škrášek Martin31Rozman Michal31
Lomovciv Petr31Halouzka Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bílovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SaSM Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Palackého údolí, BíloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:33733:673Sokol Bílovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Milan
Kareš Matěj
 
 
Kucin Michal
Ohaňka Zdeněk
 
 
-13810-963210
2.Knotek Michal
Kozák Jan
 
 
Hrabec Lukáš
Burda Radim
 
 
57-8-983220
3.Kareš MatějOhaňka Zdeněk-7453 3130
4.Muzikář RenéBurda Radim-97-67-112331
5.Knotek MichalHrabec Lukáš688  3041
6.Kozák JanKucin Michal-92-811-92342
7.Meluzín TomášOhaňka Zdeněk7-966 3152
8.Knotek MichalBurda Radim689  3062
9.Kozák JanHrabec Lukáš6-7-2-5 1363
10.Kareš MatějKleinhampl Miroslav8129  3073
11.Knotek MichalOhaňka Zdeněk10-866 3183
12.Kozák JanBurda Radim-9-107-10 1384
13.Kareš MatějHrabec Lukáš13-466 3194
14.Meluzín TomášKleinhampl Miroslav-78-10-9 1395
15.Kozák JanOhaňka Zdeněk69-64 31105
16.Kareš MatějBurda Radim-56-66-623106
17.Meluzín TomášHrabec Lukáš-611-8-9 13107
18.Knotek MichalKleinhampl Miroslav68-7-7-1023108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kareš Matěj31Ohaňka Zdeněk04
Muzikář René01Burda Radim31
Knotek Michal31Hrabec Lukáš22
Kozák Jan13Kucin Michal10
Meluzín Tomáš12Kleinhampl Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2013 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37587:623KST Oltec Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Proks Ivo
Ryšavý Filip
 
 
Hamadeh Nabil
Kříž Jaroslav
 
 
-8-67-11 1301
2.Babušík Tomáš
Janda Roman
 
 
Kouřil Martin
Turzík Vlastimil
 
 
-7-99-2 1302
3.Babušík TomášKouřil Martin-76-4-7 1303
4.Janda RomanHrůza Peter69-85 3113
5.Proks IvoKříž Jaroslav863  3023
6.Ryšavý FilipHamadeh Nabil11-5-6-8 1324
7.Janda RomanKouřil Martin884  3034
8.Proks IvoHrůza Peter-6-10-8  0335
9.Ryšavý FilipKříž Jaroslav45-9-9113245
10.Babušík TomášHamadeh Nabil-39-11-4 1346
11.Proks IvoKouřil Martin8-65-7-32347
12.Ryšavý FilipHrůza Peter46-77 3157
13.Babušík TomášTurzík Vlastimil-5-4-8  0358
14.Janda RomanHamadeh Nabil-8-4-7  0359
15.Ryšavý FilipKouřil Martin759  3069
16.Babušík TomášHrůza Peter639  3079
17.Janda RomanTurzík Vlastimil9-7-15-5 13710
18.Proks IvoHamadeh Nabil-68-9-4 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Babušík Tomáš13Kouřil Martin22
Janda Roman22Hrůza Peter13
Proks Ivo13Kříž Jaroslav02
Ryšavý Filip31Hamadeh Nabil40
   Turzík Vlastimil20



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Univerzita Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Popůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rybnická 75, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2013 19:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:48250:608Sokol Popůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Martin
Schuppler Petr
 
 
Blecha Pavel
Blaha Petr
 
 
-107-7-1 1301
2.Šíp Josef
Šemberová Ivana
 
 
Popelka Jaroslav
Buček Vladimír
 
 
WO    0302
3.Šíp JosefBuček Vladimír597  3012
4.Schuppler PetrPopelka Jaroslav-8-4-4  0313
5.Sláma MartinBlaha Petr10-10-8-2 1314
6.Šemberová IvanaBlecha PavelWO    0315
7.Schuppler PetrBuček VladimírWO    0316
8.Sláma MartinPopelka Jaroslav-2-7-8  0317
9.Šemberová IvanaBlaha PetrWO    0318
10.Šíp JosefBlecha Pavel12-7-6-7 1319
11.Sláma MartinBuček Vladimír789  3029
12.Šemberová IvanaPopelka JaroslavWO    03210
13.Šíp JosefBlaha Petr-1-3-4  03211
14.Schuppler PetrBlecha PavelWO    03212
15.Šemberová IvanaBuček VladimírWO    03213
16.Šíp JosefPopelka Jaroslav-7-94-7 13214
17.Schuppler PetrBlaha PetrWO    03215
18.Sláma MartinBlecha Pavel-4-7-3  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šíp Josef13Buček Vladimír02
Schuppler Petr01Popelka Jaroslav30
Sláma Martin13Blaha Petr20
   Blecha Pavel20
WO08WO80

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy