Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna, Masarykovo nám.2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2013 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35590:514Sokol Líšeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezníček Miroslav
Sýkora Miroslav
 
 
Ovesný Tomáš
Halouzka Michal
 
 
-8-7-7  0301
2.Polášek Josef
Filla Michal
 
 

 
 
WO    3011
3.Filla MichalOvesný Tomáš9-5-4-9 1312
4.Sýkora MiroslavHalouzka Michal9-866 3122
5.Řezníček MiroslavRozman Michal-3-5-9  0323
6.Polášek JosefWO    3033
7.Sýkora MiroslavOvesný Tomáš-96-7-7 1334
8.Řezníček MiroslavHalouzka Michal89-3-7-42335
9.Polášek JosefRozman Michal-6-4-9  0336
10.Filla MichalWO    3046
11.Řezníček MiroslavOvesný Tomáš-11-5-5  0347
12.Polášek JosefHalouzka Michal10-6-9-10 1348
13.Filla MichalRozman Michal10-69-12123258
14.Sýkora MiroslavWO    3068
15.Polášek JosefOvesný Tomáš-5-8-9  0369
16.Filla MichalHalouzka Michal48-8-6-923610
17.Sýkora MiroslavRozman Michal4-6-710332710
18.Řezníček MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Filla Michal12Ovesný Tomáš40
Sýkora Miroslav21Halouzka Michal31
Řezníček Miroslav03Rozman Michal22
Polášek Josef03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SaSM Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 93, HoláskyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2013 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33685:619TJ Holásky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schlinger Stanislav
Sýkora Josef
 
 
Kucin Michal
Burda Radim
 
 
366  3010
2.Pazdera Miroslav
Vondruška Ladislav
 
 
Hrabec Lukáš
Kleinhampl Miroslav
 
 
-813-99-82311
3.Vondruška LadislavKleinhampl Miroslav-96-7373221
4.Sýkora JosefBurda Radim246  3031
5.Pazdera MiroslavHrabec Lukáš5-11-9-7 1332
6.Schlinger StanislavKucin Michal-64-4-6 1333
7.Sýkora JosefKleinhampl Miroslav7139  3043
8.Pazdera MiroslavBurda Radim6411  3053
9.Schlinger StanislavHrabec Lukáš7-81-293263
10.Vondruška LadislavKucin Michal-1287-1-72364
11.Pazdera MiroslavKleinhampl Miroslav118-5-6-82365
12.Schlinger StanislavBurda Radim126-66 3175
13.Vondruška LadislavHrabec Lukáš-127-8-8 1376
14.Sýkora JosefKucin Michal-980-693286
15.Schlinger StanislavKleinhampl Miroslav-3-8-10  0387
16.Vondruška LadislavBurda Radim93-9-833297
17.Sýkora JosefHrabec Lukáš414  30107
18.Pazdera MiroslavKucin Michal-7-5-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vondruška Ladislav22Kleinhampl Miroslav22
Sýkora Josef40Burda Radim04
Pazdera Miroslav13Hrabec Lukáš22
Schlinger Stanislav22Kucin Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 93, HoláskyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2013 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35652:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Jan
Škvařil Petr
 
 
Hamadeh Nabil
Kříž Jaroslav
 
 
9-7-11-10 1301
2.Tvarůžek Jiří
Šelc Martin
 
 
Kouřil Martin
Hrůza Peter
 
 
-115-8-9 1302
3.Tvarůžek JiříKouřil Martin6-786 3112
4.Vysloužil JanHrůza Peter7-645 3122
5.Škvařil PetrKříž Jaroslav-913118 3132
6.Šelc MartinHamadeh Nabil-99-8-7 1333
7.Vysloužil JanKouřil Martin777  3043
8.Škvařil PetrHrůza Peter7-51012 3153
9.Šelc MartinKříž Jaroslav787  3063
10.Tvarůžek JiříHamadeh Nabil-3-8-8  0364
11.Škvařil PetrKouřil Martin810-8-993274
12.Šelc MartinHrůza Peter-10478 3184
13.Tvarůžek JiříKříž Jaroslav-6-56-8 1385
14.Vysloužil JanHamadeh Nabil-5-5-5  0386
15.Šelc MartinKouřil Martin-9283 3196
16.Tvarůžek JiříHrůza Peter3-9-10-9 1397
17.Vysloužil JanKříž Jaroslav10-78-9-52398
18.Škvařil PetrHamadeh Nabil-5-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tvarůžek Jiří13Kouřil Martin04
Vysloužil Jan22Hrůza Peter13
Škvařil Petr31Kříž Jaroslav22
Šelc Martin31Hamadeh Nabil40



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Popůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46502:627Sokol Popůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štoček Dalibor
Holík Tomáš
 
 
Blaha Petr
Blecha Pavel
 
 
7-9-6-6 1301
2.Vítkovič Martin
Prokop Martin
 
 
Ureš Jan
Popelka Jaroslav
 
 
-5-5-12  0302
3.Holík TomášBlaha Petr-12-7-6  0303
4.Prokop MartinUreš Jan8-33-7113213
5.Vítkovič MartinPopelka Jaroslav-9-5-3  0314
6.Štoček DaliborBlecha Pavel-6-126-9 1315
7.Prokop MartinBlaha Petr-6-9-4  0316
8.Vítkovič MartinUreš Jan9-788 3126
9.Štoček DaliborPopelka Jaroslav-8-3-5  0327
10.Holík TomášBlecha Pavel48-510 3137
11.Vítkovič MartinBlaha Petr-0-24-4 1338
12.Štoček DaliborUreš Jan-4-6-4  0339
13.Holík TomášPopelka Jaroslav-15-95-8 13310
14.Prokop MartinBlecha Pavel-8-8-6  03311
15.Štoček DaliborBlaha Petr-2-58-4 13312
16.Holík TomášUreš JanWO    30412
17.Prokop MartinPopelka Jaroslav-5-84-7 13413
18.Vítkovič MartinBlecha Pavel-6-12-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holík Tomáš12Blaha Petr40
Prokop Martin13Ureš Jan12
Vítkovič Martin13Popelka Jaroslav40
Štoček Dalibor04Blecha Pavel31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Technika Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Univerzita Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TTC MS Brno, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:9632:333Technika Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Karel
Škrášek Martin
 
 
Šíp Josef
Sláma Martin
 
 
414-910 3110
2.Libus Jiří
Lomovciv Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Němec KarelŠemberová Ivana2105  3030
4.Libus JiříŠíp Josef799  3040
5.Škrášek MartinSláma Martin192  3050
6.Lomovciv PetrWO    3060
7.Libus JiříŠemberová Ivana497  3070
8.Škrášek MartinŠíp Josef196  3080
9.Lomovciv PetrSláma Martin-1053-8-132381
10.Němec KarelWO    3091
11.Škrášek MartinŠemberová Ivana610-82 31101
12.Lomovciv PetrŠíp Josef-8-6-7  03102
13.Němec KarelSláma Martin699  30112
14.Libus JiříWO    30122
15.Lomovciv PetrŠemberová Ivana775  30132
16.Němec KarelŠíp Josef3107  30142
17.Libus JiříSláma Martin68-48 31152
18.Škrášek MartinWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Němec Karel30Šemberová Ivana04
Libus Jiří30Šíp Josef13
Škrášek Martin30Sláma Martin13
Lomovciv Petr12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bílovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v herně Sokola Brno I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:16647:456Sokol Bílovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Milan
Kareš Matěj
 
 
Hlaváček Jan
Nguyen Ahn Tuan
 
 
64-57 3110
2.Kozák Jan
Meluzín Tomáš
 
 
Babušík Tomáš
Brázdová Marie
 
 
-1056-3-102311
3.Kareš MatějBabušík Tomáš-94-8-6 1312
4.Kozák JanBrázdová Marie384  3022
5.Adámek MilanHlaváček Jan375  3032
6.Muzikář RenéNguyen Ahn Tuan581  3042
7.Kozák JanBabušík Tomáš7-77-6-82343
8.Adámek MilanBrázdová Marie333  3053
9.Muzikář RenéHlaváček Jan59-1010 3163
10.Kareš MatějNguyen Ahn Tuan355  3073
11.Adámek MilanBabušík Tomáš6-489 3183
12.Muzikář RenéBrázdová Marie655  3093
13.Kareš MatějHlaváček Jan7114  30103
14.Kozák JanNguyen Ahn Tuan969  30113
15.Meluzín TomášBabušík Tomáš49-3-5-223114
16.Kareš MatějBrázdová Marie3-972 31124
17.Kozák JanHlaváček Jan937  30134
18.Adámek MilanNguyen Ahn Tuan156  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kareš Matěj31Babušík Tomáš31
Kozák Jan31Brázdová Marie04
Adámek Milan40Hlaváček Jan04
Muzikář René30Nguyen Ahn Tuan04
Meluzín Tomáš01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy