Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Belcrediho 27Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34674:648Sokol Líšeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jiří
Nováček Jiří
 
 
Filla Michal
Řezníček Miroslav
 
 
-7-7-7  0301
2.Mrazíková Anna
Rozman Michal
 
 
Polášek Josef
Novák Vojtěch
 
 
984  3011
3.Mrazíková AnnaFilla Michal-4-87-7 1312
4.Žák Jiří Řezníček Miroslav-10796 3122
5.Rozman MichalPolášek Josef73-10-853232
6.Nováček JiříNovák Vojtěch10-876 3142
7.Žák Jiří Filla Michal-7-9-10  0343
8.Rozman MichalŘezníček Miroslav111010  3053
9.Nováček JiříPolášek Josef-87-96-142354
10.Mrazíková AnnaNovák Vojtěch799  3064
11.Rozman MichalFilla Michal7-12-4-2 1365
12.Nováček JiříŘezníček Miroslav-868-9103275
13.Mrazíková AnnaPolášek Josef4-9-7-5 1376
14.Žák Jiří Novák Vojtěch5-1375 3186
15.Nováček JiříFilla Michal7-6-9-4 1387
16.Mrazíková AnnaŘezníček Miroslav5-83-253297
17.Žák Jiří Polášek Josef6-4108 31107
18.Rozman MichalNovák Vojtěch4-7-7-11 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrazíková Anna22Filla Michal40
Žák Jiří 31Řezníček Miroslav04
Rozman Michal22Polášek Josef22
Nováček Jiří22Novák Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SaSM Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Foerstrova 2, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:42609:668TJ Holásky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleinhampl Miroslav
Hrabec Lukáš
 
 
Schlinger Stanislav
Sýkora Josef
 
 
-78-7-10 1301
2.Kucin Michal
Lakomá Denisa
 
 
Klimeš Viktor
Pazdera Miroslav
 
 
11-86-2103211
3.Kleinhampl MiroslavSchlinger Stanislav-9-79-5 1312
4.Kucin MichalSýkora Josef-95-912-72313
5.Hrabec LukášKlimeš Viktor8-6-116-52314
6.Lakomá DenisaPazdera Miroslav-7103-743224
7.Kucin MichalSchlinger Stanislav-7-3-11  0325
8.Hrabec LukášSýkora Josef-10-7-6  0326
9.Lakomá DenisaKlimeš Viktor-6-6-9  0327
10.Kleinhampl MiroslavPazdera Miroslav-6756 3137
11.Hrabec LukášSchlinger Stanislav-6-6-5  0338
12.Lakomá DenisaSýkora Josef-1-1-5  0339
13.Kleinhampl MiroslavKlimeš Viktor13-79-683249
14.Kucin MichalPazdera Miroslav7119  3059
15.Lakomá DenisaSchlinger Stanislav-2-7-7  03510
16.Kleinhampl MiroslavSýkora Josef-9-98-9 13511
17.Kucin MichalKlimeš Viktor-117-107832611
18.Hrabec LukášPazdera MiroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleinhampl Miroslav22Schlinger Stanislav40
Kucin Michal22Sýkora Josef40
Hrabec Lukáš03Klimeš Viktor22
Lakomá Denisa13Pazdera Miroslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TTC MS Brno, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39594:684TJ Holásky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Martin
Turzík Vlastimil
 
 
Šelc Martin
Škvařil Petr
 
 
6-57-673210
2.Hamadeh Nabil
Kříž Jaroslav
 
 
Šatný Jiří
Vysloužil Jan
 
 
11-8-5-5 1311
3.Turzík VlastimilŠelc Martin11812  3021
4.Kouřil MartinŠatný Jiří-1-4-1  0322
5.Hamadeh NabilŠkvařil Petr-874-6143232
6.Kříž JaroslavVysloužil Jan11-7-7-5 1333
7.Kouřil MartinŠelc Martin38-3-4-72334
8.Hamadeh NabilŠatný Jiří-6-8-7  0335
9.Kříž JaroslavŠkvařil Petr-6-159-7 1336
10.Turzík VlastimilVysloužil Jan6-5-5-8 1337
11.Hamadeh NabilŠelc Martin8-10-139-32338
12.Kříž JaroslavŠatný Jiří9-9-4-6 1339
13.Turzík VlastimilŠkvařil Petr8-6108 3149
14.Kouřil MartinVysloužil Jan-2-7-7  03410
15.Kříž JaroslavŠelc Martin3715  30510
16.Turzík VlastimilŠatný Jiří-3-3-12  03511
17.Kouřil MartinŠkvařil Petr-88710 31611
18.Hamadeh NabilVysloužil Jan627  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Turzík Vlastimil22Šelc Martin22
Kouřil Martin13Šatný Jiří40
Hamadeh Nabil22Škvařil Petr13
Kříž Jaroslav13Vysloužil Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Popůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TTC MS Brno, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32698:629Sokol Popůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blecha Pavel
Zadák Karel ml.
 
 
Kajanovič Filip
Holík Tomáš
 
 
-511-8-10 1301
2.Popelka Jaroslav
Ureš Jan
 
 
Hyspecký Petr
Prokop Martin
 
 
-86-9643211
3.Ureš JanProkop Martin4610  3021
4.Popelka JaroslavHolík Tomáš-89-65-102322
5.Zadák Karel ml.Hyspecký Petr6510  3032
6.Blecha PavelKajanovič Filip9-9-9-8 1333
7.Popelka JaroslavProkop Martin-8646 3143
8.Zadák Karel ml.Holík Tomáš9-114-343253
9.Blecha PavelHyspecký Petr108-118 3163
10.Ureš JanKajanovič Filip-7-79-10 1364
11.Zadák Karel ml.Prokop Martin6210  3074
12.Blecha PavelHolík Tomáš10-4-6-6 1375
13.Ureš JanHyspecký Petr5-8-10623285
14.Popelka JaroslavKajanovič Filip-57-7-5 1386
15.Blecha PavelProkop Martin358  3096
16.Ureš JanHolík Tomáš4110  30106
17.Popelka JaroslavHyspecký Petr-6-878-523107
18.Zadák Karel ml.Kajanovič Filip-8-888-523108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ureš Jan31Prokop Martin04
Popelka Jaroslav13Holík Tomáš22
Zadák Karel ml.31Hyspecký Petr13
Blecha Pavel22Kajanovič Filip40



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Univerzita Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technika Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rybnická 75, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2012 19:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:43537:680Technika Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Martin
Šíp Josef
 
 
Němec Karel
Škrášek Martin
 
 
-6-7-7  0301
2.Schuppler Petr
Šemberová Ivana
 
 
Libus Jiří
Lomovciv Petr
 
 
-468-5-72302
3.Schuppler PetrNěmec Karel10-5-5-0 1303
4.Sláma MartinŠkrášek Martin5-1085 3113
5.Šíp JosefLibus Jiří-5-9-11  0314
6.Šemberová IvanaLomovciv Petr-8-9-8  0315
7.Sláma MartinNěmec Karel8-8-3-9 1316
8.Šíp JosefŠkrášek Martin-911-69-22317
9.Šemberová IvanaLibus Jiří9-8-2-4 1318
10.Schuppler PetrLomovciv Petr-3868 3128
11.Šíp JosefNěmec Karel-14-19-3 1329
12.Šemberová IvanaŠkrášek Martin975  3039
13.Schuppler PetrLibus Jiří78-6-9-323310
14.Sláma MartinLomovciv Petr116-69 31410
15.Šemberová IvanaNěmec Karel-6-8-9  03411
16.Schuppler PetrŠkrášek MartinWO    03412
17.Sláma MartinLibus Jiří-9-6-7  03413
18.Šíp JosefLomovciv Petr7-8911 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schuppler Petr12Němec Karel40
Sláma Martin22Škrášek Martin12
Šíp Josef13Libus Jiří40
Šemberová Ivana13Lomovciv Petr13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bílovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2012 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25662:598Sokol Brno I H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Roman
Proks Ivo
 
 
Kareš Matěj
Kozák Jan
 
 
-79-1110-42301
2.Babušík Tomáš
Ryšavý Filip
 
 
Meluzín Tomáš
Oplatek Jiří
 
 
10910  3011
3.Babušík TomášKareš Matěj-5-3-6  0312
4.Janda RomanKozák Jan6-76-483222
5.Proks IvoMeluzín Tomáš5-9610 3132
6.Ryšavý FilipOplatek Jiří679  3042
7.Janda RomanKareš Matěj966  3052
8.Proks IvoKozák Jan-9438 3162
9.Ryšavý FilipMeluzín Tomáš6-1064 3172
10.Babušík TomášOplatek Jiří-5-45-5 1373
11.Proks IvoKareš Matěj889  3083
12.Ryšavý FilipKozák Jan-13-3914113293
13.Babušík TomášMeluzín Tomáš-78-7-6 1394
14.Janda RomanOplatek Jiří38-54 31104
15.Ryšavý FilipKareš Matěj658  30114
16.Babušík TomášKozák Jan-411-8-8 13115
17.Janda RomanMeluzín Tomáš854  30125
18.Proks IvoOplatek Jiří-7-879332135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babušík Tomáš04Kareš Matěj13
Janda Roman40Kozák Jan13
Proks Ivo40Meluzín Tomáš13
Ryšavý Filip40Oplatek Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy