Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Židenice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna, Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2012 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36619:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmerda Zdeněk
Julínek Petr
 
 
Šebesta Jiří
Kusák Ivo
 
 
-2-861083210
2.Medek Vratislav
Klimeš Petr
 
 
Sedlář Jaroslav
Milichovský Josef
 
 
6-5-8-11 1311
3.Klimeš PetrSedlář Jaroslav-6-11-8  0312
4.Julínek PetrŠebesta Jiří11-116-973222
5.Šmerda ZdeněkKusák Ivo9-336 3132
6.Medek VratislavMilichovský Josef-974-5-82333
7.Julínek PetrSedlář Jaroslav459  3043
8.Šmerda ZdeněkŠebesta Jiří550  3053
9.Medek VratislavKusák Ivo-1-3-5  0354
10.Klimeš PetrMilichovský Josef88-67 3164
11.Šmerda ZdeněkSedlář Jaroslav-7-2-5  0365
12.Medek VratislavŠebesta Jiří79-6-873275
13.Klimeš PetrKusák Ivo-8-10-7  0376
14.Julínek PetrMilichovský Josef5106  3086
15.Medek VratislavSedlář Jaroslav5-12-2-10 1387
16.Klimeš PetrŠebesta Jiří-6710-8-62388
17.Julínek PetrKusák Ivo68-75 3198
18.Šmerda ZdeněkNečas Igor-10-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš Petr13Sedlář Jaroslav31
Julínek Petr40Šebesta Jiří13
Šmerda Zdeněk22Kusák Ivo22
Medek Vratislav13Milichovský Josef12
   Nečas Igor10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:43517:669Sokol Líšeň F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Dominik
Štoček Dalibor
 
 
Komárková Jana
Zemanová Irena
 
 
6-79-6-72301
2.
 
 
Hanáková Ilona
Nováček Jiří
 
 
WO    0302
3.Klimeš DominikKomárková Jana-9121-773212
4.Štoček DaliborHanáková Ilona343  3022
5.Vítkovič MartinZemanová Irena9-6-99-52323
6.Nováček JiříWO    0324
7.Štoček DaliborKomárková Jana8-10-4993234
8.Vítkovič MartinHanáková Ilona-999-12113244
9.Zemanová IrenaWO    0345
10.Klimeš DominikNováček Jiří-10-10-12  0346
11.Vítkovič MartinKomárková Jana-998-423256
12.Hanáková IlonaWO    0357
13.Klimeš DominikZemanová Irena5-5-10-8 1358
14.Štoček DaliborNováček Jiří78-98 3168
15.Komárková JanaWO    0369
16.Klimeš DominikHanáková Ilona-13-9-4  03610
17.Štoček DaliborZemanová Irena-9646 31710
18.Vítkovič MartinNováček Jiří-8-10-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klimeš Dominik13Komárková Jana03
Štoček Dalibor40Hanáková Ilona12
Vítkovič Martin22Zemanová Irena21
   Nováček Jiří21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Sokolnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Nasarykova 370, SokolniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38620:621TJ Holásky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandl Pavel
Kukla Marek st.
 
 
Zimola Ondřej
Mašek Michal
 
 
865  3010
2.Černý Jaroslav
Ketman Dalibor
 
 
Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
8-7-8-7 1311
3.Jandl PavelVysloužil Jan-5849 3121
4.Kukla Marek st.Škvařil Petr-9-77-6 1322
5.Černý JaroslavMašek Michal75-67 3132
6.Ketman DaliborZimola Ondřej-7-10-7  0333
7.Kukla Marek st.Vysloužil Jan10-11-10-6 1334
8.Černý JaroslavŠkvařil Petr8-109-3-72335
9.Ketman DaliborMašek Michal-9-5-11  0336
10.Jandl PavelZimola Ondřej837  3046
11.Černý JaroslavVysloužil Jan-58-9-1 1347
12.Wünsch RadekŠkvařil Petr-8-5-6  0348
13.Jandl PavelMašek Michal-77-1210-52349
14.Kukla Marek st.Zimola Ondřej-967-1063259
15.Wünsch RadekVysloužil Jan-9-9-6  03510
16.Jandl PavelŠkvařil Petr-95-9-9 13511
17.Kukla Marek st.Mašek Michal-9987 31611
18.Černý JaroslavZimola OndřejWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jandl Pavel22Vysloužil Jan31
Kukla Marek st.22Škvařil Petr40
Černý Jaroslav12Mašek Michal22
Ketman Dalibor02Zimola Ondřej12
Wünsch Radek02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salesko Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salesko Líšeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotlanova 13, Brno - LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:49558:716Salesko Líšeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Petr
Horvath Dominik
 
 
Šustera Michal
Slavíček Martin
 
 
-9-5-8  0301
2.Nečas Michal
Tučka David
 
 
Belka Jan
Švarc Jakub
 
 
-6109-3-92302
3.Bartoň PetrŠustera Michal-5-910-2 1303
4.Horvath DominikSlavíček Martin-3-10712-32304
5.Nečas MichalBelka Jan-56-12-9 1305
6.Tučka DavidŠvarc Jakub9-7-5-8 1306
7.Horvath DominikŠustera Michal-6-4-5  0307
8.Nečas MichalSlavíček Martin-98-95-82308
9.Tučka DavidBelka Jan-5-8-7  0309
10.Bartoň PetrŠvarc Jakub6-8-79103219
11.Nečas MichalŠustera Michal-99-7-8 13110
12.Tučka DavidSlavíček Martin-9-6-5  03111
13.Bartoň PetrBelka Jan8-8910 31211
14.Horvath DominikŠvarc Jakub-5-9-3  03212
15.Tučka DavidŠustera Michal-6-8-2  03213
16.Bartoň PetrSlavíček Martin510-310 31313
17.Horvath DominikBelka Jan-6-7-1  03314
18.Nečas MichalŠvarc Jakub5-96-6-723315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoň Petr31Šustera Michal40
Horvath Dominik04Slavíček Martin31
Nečas Michal04Belka Jan31
Tučka David04Švarc Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST 1.patro, Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31694:610SK Slatina I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huml Otakar st.
Halický Roman
 
 
Koláček Michal
Cardová Kateřina
 
 
7-12-95-122301
2.Linhárek Jan
Linhárek František
 
 
Kouřil Martin
Svoboda Miroslav
 
 
4-67-863211
3.Linhárek JanKouřil Martin109-9-7-102312
4.Huml Otakar st.Svoboda Miroslav-6-2-8  0313
5.Huml Otakar ml.Koláček Michal554  3023
6.Halický RomanCardová Kateřina4-66-8-62324
7.Huml Otakar st.Kouřil Martin8-9-9763234
8.Huml Otakar ml.Svoboda Miroslav789  3044
9.Halický RomanKoláček Michal-675-743254
10.Linhárek JanCardová Kateřina-11-78893264
11.Huml Otakar ml.Kouřil Martin829  3074
12.Linhárek FrantišekSvoboda Miroslav-9-8-8  0375
13.Linhárek JanKoláček Michal-83-16353285
14.Huml Otakar st.Cardová Kateřina884  3095
15.Linhárek FrantišekKouřil Martin-10-6-6  0396
16.Linhárek JanSvoboda Miroslav855  30106
17.Huml Otakar st.Koláček Michal-96-9-6 13107
18.Huml Otakar ml.Cardová Kateřina587  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Linhárek Jan31Kouřil Martin22
Huml Otakar st.22Svoboda Miroslav22
Huml Otakar ml.40Koláček Michal13
Halický Roman11Cardová Kateřina13
Linhárek František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Palackého údolí, Bílovice n/SRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:28558:550Sokol Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uličný Petr
Meluzín Tomáš
 
 
Krčková Lucie
Remeš Dominik
 
 
8-136-993210
2.Oplatek Jiří
Doseděl Ondřej
 
 
Král Dominik
Jašek Jiří ml.
 
 
8-9-9573220
3.Oplatek JiříJašek Jiří ml.311-86 3130
4.Uličný PetrKrčková Lucie-5-5-9  0331
5.Meluzín TomášKrál Dominik779  3041
6.Doseděl OndřejRemeš Dominik-6-8-2  0342
7.Uličný PetrJašek Jiří ml.9910  3052
8.Meluzín TomášKrčková Lucie-68910 3162
9.Doseděl OndřejKrál Dominik-9-7-6  0363
10.Oplatek JiříRemeš Dominik-10-7-3  0364
11.Meluzín TomášJašek Jiří ml.10109  3074
12.Doseděl OndřejKrčková Lucie-2-7-7  0375
13.Oplatek JiříKrál Dominik231  3085
14.Uličný PetrRemeš Dominik-3-9-4  0386
15.Doseděl OndřejJašek Jiří ml.-6-4-5  0387
16.Oplatek JiříKrčková Lucie1324  3097
17.Uličný PetrKrál Dominik4710  30107
18.Meluzín TomášRemeš Dominik-6876 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oplatek Jiří31Jašek Jiří ml.13
Uličný Petr22Krčková Lucie22
Meluzín Tomáš40Král Dominik13
Doseděl Ondřej04Remeš Dominik31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy