Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna, Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2012 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43602:658KST Oltec Brno F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Vratislav
Klimeš Petr
 
 
Cardová Kateřina
Koláček Michal
 
 
-6-5-9  0301
2.Julínek Petr
Šmerda Zdeněk
 
 
Svoboda Miroslav
Švehla Jiří
 
 
-4-4-6  0302
3.Klimeš PetrCardová Kateřina4-566 3112
4.Šmerda ZdeněkKoláček Michal-9889 3122
5.Julínek PetrSvoboda Miroslav9-2-7-13 1323
6.Medek VratislavŠvehla Jiří-102-7-11 1324
7.Šmerda ZdeněkCardová Kateřina-8-107-6 1325
8.Julínek PetrKoláček Michal-7-10-7  0326
9.Medek VratislavSvoboda Miroslav-9-8-6  0327
10.Klimeš PetrŠvehla Jiří-979-9-92328
11.Julínek PetrCardová Kateřina83-76 3138
12.Medek VratislavKoláček Michal-89-89-72339
13.Klimeš PetrSvoboda Miroslav-87-8-9 13310
14.Šmerda ZdeněkŠebek Emil6108  30410
15.Medek VratislavCardová Kateřina-97-8-9 13411
16.Klimeš PetrKoláček Michal-8-9-9  03412
17.Šmerda ZdeněkSvoboda Miroslav-12-6-8  03413
18.Julínek PetrŠebek Emil8-898 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klimeš Petr13Cardová Kateřina22
Šmerda Zdeněk22Koláček Michal31
Julínek Petr22Svoboda Miroslav40
Medek Vratislav04Švehla Jiří20
   Šebek Emil02



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salesko Líšeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotlanova 13, Brno - LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37616:630Orel Šlapanice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Ondřej
Vondráček David
 
 
Krčková Lucie
Remeš Dominik
 
 
-8-1399-72301
2.Švarc Jakub
Slavíček Martin
 
 
Jašek Jiří ml.
Král Dominik
 
 
-9-912-9 1302
3.Švarc JakubJašek Jiří ml.-8-1-10  0303
4.Vondráček DavidKrčková Lucie78-134 3113
5.Svoboda OndřejRemeš Dominik8-9-6-10 1314
6.Slavíček MartinKrál Dominik593  3024
7.Vondráček DavidJašek Jiří ml.11-8-8593234
8.Svoboda OndřejKrčková Lucie-8-9-7  0335
9.Slavíček MartinRemeš Dominik-114-9-5 1336
10.Švarc JakubKrál Dominik-10593 3146
11.Svoboda OndřejJašek Jiří ml.-8-6-6  0347
12.Slavíček MartinKrčková Lucie-6-511-10 1348
13.Švarc JakubRemeš Dominik73-411 3158
14.Hajster TomášKrál Dominik-3-6-5  0359
15.Slavíček MartinJašek Jiří ml.784  3069
16.Švarc JakubKrčková Lucie3-7-61183279
17.Hajster TomášRemeš Dominik-4-5-7  03710
18.Svoboda OndřejKrál Dominik817  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarc Jakub31Jašek Jiří ml.22
Vondráček David20Krčková Lucie22
Svoboda Ondřej13Remeš Dominik31
Slavíček Martin22Král Dominik13
Hajster Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 93, HoláskyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2012 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40597:650Sokol Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Jaroslav
Zimola Ondřej
 
 
Uličný Petr
Oplatek Jiří
 
 
-7-6-5  0301
2.Mašek Michal
Škvařil Petr
 
 
Koláček Jan ml.
Meluzín Tomáš
 
 
663  3011
3.Škvařil PetrMeluzín Tomáš-4-9121193221
4.Mašek MichalOplatek Jiří-11-967-72322
5.Kocián JaroslavKoláček Jan ml.-978-4-142323
6.Zimola OndřejUličný Petr649  3033
7.Mašek MichalMeluzín Tomáš-886-10-92334
8.Kocián JaroslavOplatek Jiří-3-7-7  0335
9.Zimola OndřejKoláček Jan ml.7610  3045
10.Škvařil PetrUličný Petr-9-9-9  0346
11.Kocián JaroslavMeluzín Tomáš-5-4-12  0347
12.Zimola OndřejOplatek Jiří7-5-6-6 1348
13.Škvařil PetrKoláček Jan ml.8-54-10-72349
14.Mašek MichalUličný Petr-6-3-7  03410
15.Zimola OndřejMeluzín Tomáš6-467 31510
16.Škvařil PetrOplatek Jiří-44-8-6 13511
17.Mašek MichalKoláček Jan ml.97-99 31611
18.Kocián JaroslavUličný Petr-6-8-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škvařil Petr13Meluzín Tomáš22
Mašek Michal13Oplatek Jiří40
Kocián Jaroslav04Koláček Jan ml.22
Zimola Ondřej31Uličný Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Belcrediho 27Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:41619:644SK Slatina I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halouzka Michal
Augustin Jan
 
 
Linhárek František
Linhárek Jan
 
 
-9-5-8  0301
2.Komárková Jana
Hanáková Ilona
 
 
Halický Roman
Varady Martin
 
 
8-74-763211
3.Augustin JanLinhárek František88-6-753221
4.Hanáková IlonaLinhárek Jan-9-7-9  0322
5.Halouzka MichalVarady Martin1047  3032
6.Komárková JanaHalický Roman-97-8673242
7.Hanáková IlonaLinhárek František-10697 3152
8.Halouzka MichalLinhárek Jan-6-8-9  0353
9.Komárková JanaVarady Martin4-10-9-7 1354
10.Augustin JanHalický Roman-117-9-9 1355
11.Halouzka MichalLinhárek František-7325 3165
12.Komárková JanaLinhárek Jan-2-5-6  0366
13.Augustin JanVarady Martin-78-10-8 1367
14.Hanáková IlonaHalický Roman-7-8-4  0368
15.Komárková JanaLinhárek František-10-105783278
16.Augustin JanLinhárek Jan-15-8-13  0379
17.Hanáková IlonaVarady Martin-5-6-3  03710
18.Halouzka MichalHalický Roman8-898 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Augustin Jan13Linhárek František04
Hanáková Ilona13Linhárek Jan40
Halouzka Michal31Varady Martin31
Komárková Jana22Halický Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Židenice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salesko Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Gajdošova 18/20Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:15624:384Sokol Židenice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebesta Jiří
Kusák Ivo
 
 
Bartoň Petr
Sklenák Jakub
 
 
237  3010
2.Sedlář Jaroslav
Milichovský Josef
 
 
Tučka David
Odložilík Michal
 
 
419  3020
3.Šebesta JiříBartoň Petr-10-8-9  0321
4.Sedlář JaroslavSklenák Jakub-10425 3131
5.Milichovský JosefTučka David3412  3041
6.Kusák IvoOdložilík Michal424  3051
7.Sedlář JaroslavBartoň Petr4-9-11-8 1352
8.Milichovský JosefSklenák Jakub566  3062
9.Kusák IvoTučka David574  3072
10.Šebesta JiříOdložilík Michal254  3082
11.Milichovský JosefBartoň Petr-9-35-3 1383
12.Kusák IvoSklenák Jakub245  3093
13.Šebesta JiříTučka David86-94 31103
14.Sedlář JaroslavOdložilík Michal335  30113
15.Kusák IvoBartoň Petr-555-5-723114
16.Šebesta JiříSklenák Jakub48-612 31124
17.Sedlář JaroslavTučka David932  30134
18.Milichovský JosefOdložilík Michal332  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šebesta Jiří31Bartoň Petr40
Sedlář Jaroslav31Sklenák Jakub04
Milichovský Josef31Tučka David04
Kusák Ivo31Odložilík Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sokolnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:51486:640Sokol Sokolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Dominik
Podhrázský Martin
 
 
Jandl Pavel
Kukla Marek st.
 
 
-6-10-9  0301
2.Štoček Dalibor
Holas Oldřich
 
 
Wünsch Radek
Černý Jaroslav
 
 
-8-11-3  0302
3.Klimeš DominikJandl Pavel-8-124-5 1303
4.Šutera OndřejKukla Marek st.-1-3-1  0304
5.Štoček DaliborWünsch Radek-13-10-6  0305
6.Podhrázský MartinČerný Jaroslav-8-3-2  0306
7.Šutera OndřejJandl Pavel-11-918-62307
8.Štoček DaliborKukla Marek st.-5-69-8 1308
9.Podhrázský MartinWünsch Radek6-103-8-82309
10.Klimeš DominikČerný Jaroslav-109-4-9 13010
11.Štoček DaliborJandl Pavel-2-9-9  03011
12.Podhrázský MartinKukla Marek st.-5-6-10  03012
13.Klimeš DominikWünsch Radek-8-4-4  03013
14.Šutera OndřejČerný Jaroslav-6-7-4  03014
15.Podhrázský MartinJandl PavelWO    30114
16.Klimeš DominikKukla Marek st.-13-88-8 13115
17.Šutera OndřejWünsch Radek-4-8-6  03116
18.Štoček DaliborČerný Jaroslav11-4-5-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klimeš Dominik04Jandl Pavel30
Šutera Ondřej04Kukla Marek st.40
Štoček Dalibor04Wünsch Radek40
Podhrázský Martin03Černý Jaroslav40
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy