Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vlkoš, přístavba ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1331:43 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smolka Longin
Mikl Antonín
 
 
Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
     1301
2.Elznic Drahomír
Fiala Radim
 
 
Pantlík Ladislav
Blahůšek Filip
 
 
     1302
3.Elznic DrahomírPantlík Ladislav     0303
4.Smolka LonginKalod Radek ml.     2304
5.Fiala RadimKůřil Radim     2305
6.Mikl AntonínBlahůšek Filip     3015
7.Smolka LonginPantlík Ladislav     0316
8.Fiala RadimKalod Radek ml.     1317
9.Mikl AntonínKůřil Radim     1318
10.Elznic DrahomírBlahůšek Filip     2319
11.Fiala RadimKostelanský Stanislav     3129
12.Mikl AntonínKalod Radek ml.     23210
13.Elznic DrahomírKůřil Radim     32310
14.Smolka LonginBlahůšek Filip     03311
15.Mikl AntonínKostelanský Stanislav     31411
16.Elznic DrahomírKalod Radek ml.     23412
17.Smolka LonginKůřil Radim     23413
18.Fiala RadimBlahůšek Filip     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Elznic Drahomír13Pantlík Ladislav20
Smolka Longin04Kalod Radek ml.40
Fiala Radim22Kůřil Radim31
Mikl Antonín22Blahůšek Filip22
   Kostelanský Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u nádraží ČD, Komenského 689, KyjovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:16 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Firtl Radim
Dočekal Pavel
 
 
Vašík Miroslav
Juras Antonín
 
 
     2301
2.Chimiak Stanislav
Žídek Jiří
 
 
Vašík Michal
Juras Pavel
 
 
     3111
3.Firtl RadimGablas Kamil     3021
4.Chimiak StanislavVašík Miroslav     2322
5.Dočekal PavelJuras Antonín     3032
6.Žídek JiříVašík Michal     3242
7.Chimiak StanislavGablas Kamil     3152
8.Dočekal PavelVašík Miroslav     3062
9.Žídek JiříJuras Antonín     3072
10.Firtl RadimVašík Michal     3082
11.Dočekal PavelGablas Kamil     3192
12.Žídek JiříVašík Miroslav     31102
13.Firtl RadimJuras Pavel     30112
14.Chimiak StanislavVašík Michal     31122
15.Žídek JiříGablas Kamil     31132
16.Firtl RadimVašík Miroslav     31142
17.Chimiak StanislavJuras Pavel     30152
18.Dočekal PavelVašík Michal     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Firtl Radim40Gablas Kamil04
Chimiak Stanislav31Vašík Miroslav13
Dočekal Pavel40Juras Antonín02
Žídek Jiří40Vašík Michal04
   Juras Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Čeložnice 147Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
Smutný Antonín
Výmolová Marta
 
 
     3010
2.Kalod Radek st.
Kojecký Jaroslav
 
 
Marada Petr
Ingr Lukáš
 
 
     1311
3.Hojač PavelIngr Lukáš     3121
4.Hering RomanMarada Petr     3031
5.Kalod Radek st.Výmolová Marta     3141
6.Kojecký JaroslavSmutný Antonín     3151
7.Hering RomanIngr Lukáš     3061
8.Kalod Radek st.Marada Petr     3071
9.Kojecký JaroslavVýmolová Marta     3181
10.Hojač PavelSmutný Antonín     1382
11.Kalod Radek st.Ingr Lukáš     3292
12.Kojecký JaroslavMarada Petr     30102
13.Hojač PavelVýmolová Marta     32112
14.Hering RomanSmutný Antonín     30122
15.Kojecký JaroslavIngr Lukáš     30132
16.Hojač PavelMarada Petr     32142
17.Hering RomanVýmolová Marta     31152
18.Kalod Radek st.Smutný Antonín     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hojač Pavel31Ingr Lukáš04
Hering Roman40Marada Petr04
Kalod Radek st.40Výmolová Marta04
Kojecký Jaroslav40Smutný Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:19 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Michal
Vašíček Tomáš
 
 
Hřebíček Miroslav
Konečný Miroslav
 
 
     3110
2.Šnajdr Radomír
Ďuriš Josef
 
 
Komosný Miloslav
Ondruš Milan
 
 
     3120
3.Vašíček TomášHřebíček Miroslav     3030
4.Ďuriš JosefOndruš Milan     3240
5.Šnajdr MichalKomosný Miloslav     3250
6.Šnajdr RadomírKonečný Miroslav     3160
7.Ďuriš JosefHřebíček Miroslav     3270
8.Šnajdr MichalOndruš Milan     3280
9.Šnajdr RadomírKomosný Miloslav     3090
10.Vašíček TomášKonečný Miroslav     30100
11.Šnajdr MichalHřebíček Miroslav     30110
12.Šnajdr RadomírOndruš Milan     30120
13.Vašíček TomášKomosný Miloslav     31130
14.Ďuriš JosefKonečný Miroslav     13131
15.Šnajdr RadomírHřebíček Miroslav     31141
16.Vašíček TomášOndruš Milan     30151
17.Ďuriš JosefKomosný Miloslav     13152
18.Šnajdr MichalKonečný Miroslav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Tomáš40Hřebíček Miroslav04
Ďuriš Josef22Ondruš Milan04
Šnajdr Michal40Komosný Miloslav13
Šnajdr Radomír40Konečný Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:19 TJ Slavoj Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
Kudr Martin
Charvát Vít ml.
 
 
     3110
2.Valuch Michal
Luzum Jaroslav
 
 
Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
     3120
3.Vymyslický StanislavKudr Martin     3030
4.Chvátal AntonínKordula Jiří     3040
5.Valuch MichalCharvát Vít ml.     3150
6.Luzum JaroslavKordula Petr     3060
7.Chvátal AntonínKudr Martin     3070
8.Valuch MichalKordula Jiří     3280
9.Luzum JaroslavCharvát Vít ml.     3290
10.Vymyslický StanislavKordula Petr     0391
11.Valuch MichalKudr Martin     31101
12.Luzum JaroslavKordula Jiří     30111
13.Vymyslický StanislavCharvát Vít ml.     31121
14.Chvátal AntonínKordula Petr     30131
15.Luzum JaroslavKudr Martin     30141
16.Vymyslický StanislavKordula Jiří     03142
17.Chvátal AntonínCharvát Vít ml.     31152
18.Valuch MichalKordula Petr     03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vymyslický Stanislav22Kudr Martin04
Chvátal Antonín40Kordula Jiří13
Valuch Michal31Charvát Vít ml.04
Luzum Jaroslav40Kordula Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vnorovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašek Lubomír
Osička Jan st.
 
 
Ondruš Luboš
Tomčala Jiří
 
 
     3010
2.Kmeť Milan
Drábek Ivo ml.
 
 
Břečka Karel
Tomeček Josef
 
 
     1311
3.Stašek LubomírTomeček Josef     1312
4.Kmeť MilanBřečka Karel     1313
5.Drábek Ivo ml.Ondruš Luboš     3023
6.Osička Jan st.Tomčala Jiří     3133
7.Kmeť MilanTomeček Josef     2334
8.Drábek Ivo ml.Břečka Karel     3044
9.Osička Jan st.Ondruš Luboš     3154
10.Stašek LubomírTomčala Jiří     3064
11.Drábek Ivo ml.Tomeček Josef     3174
12.Osička Jan st.Břečka Karel     3084
13.Stašek LubomírOndruš Luboš     3094
14.Kmeť MilanTomčala Jiří     30104
15.Osička Jan st.Tomeček Josef     30114
16.Stašek LubomírBřečka Karel     31124
17.Kmeť MilanOndruš Luboš     31134
18.Drábek Ivo ml.Tomčala Jiří     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stašek Lubomír31Tomeček Josef22
Kmeť Milan22Břečka Karel13
Drábek Ivo ml.40Ondruš Luboš04
Osička Jan st.40Tomčala Jiří04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS