Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Ježov 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůřil Radim
Kalod Radek ml.
 
 
Vašík Michal
Gablas Kamil
 
 
     3110
2.Kůřil Pavel ml.
Pantlík Ladislav
 
 
Vašík Miroslav
Juras Antonín
 
 
     3120
3.Blahůšek FilipVašík Miroslav     1321
4.Kalod Radek ml.Cileček Petr     3131
5.Kůřil RadimGablas Kamil     3041
6.Pantlík LadislavJuras Antonín     3251
7.Kalod Radek ml.Vašík Miroslav     3061
8.Kůřil RadimCileček Petr     3071
9.Pantlík LadislavGablas Kamil     3081
10.Blahůšek FilipJuras Antonín     0382
11.Kůřil RadimVašík Miroslav     1383
12.Pantlík LadislavCileček Petr     3093
13.Blahůšek FilipVašík Michal     32103
14.Kalod Radek ml.Juras Antonín     32113
15.Pantlík LadislavVašík Miroslav     30123
16.Blahůšek FilipCileček Petr     30133
17.Kalod Radek ml.Vašík Michal     30143
18.Kůřil Pavel ml.Juras Antonín     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blahůšek Filip22Vašík Miroslav22
Kalod Radek ml.40Cileček Petr04
Kůřil Radim21Gablas Kamil02
Pantlík Ladislav40Juras Antonín13
Kůřil Pavel ml.10Vašík Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vlkoš, přístavba ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 TJ Sokol Vlkoš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elznic Drahomír
Smolka Longin
 
 
Smutný Antonín
Linner Marek
 
 
     3110
2.Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
Marada Petr
Blaha Stanislav
 
 
     1311
3.Fiala RadimIngr Lukáš     1312
4.Mikl AntonínLinner Marek     3122
5.Elznic DrahomírMarada Petr     3232
6.Smolka LonginSmutný Antonín     1333
7.Mikl AntonínIngr Lukáš     3143
8.Elznic DrahomírLinner Marek     3053
9.Smolka LonginMarada Petr     3163
10.Fiala RadimSmutný Antonín     0364
11.Elznic DrahomírIngr Lukáš     3074
12.Smolka LonginLinner Marek     3184
13.Fiala RadimBlaha Stanislav     0385
14.Mikl AntonínSmutný Antonín     3195
15.Smolka LonginIngr Lukáš     2396
16.Fiala RadimLinner Marek     1397
17.Mikl AntonínBlaha Stanislav     0398
18.Elznic DrahomírSmutný Antonín     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Radim04Ingr Lukáš22
Mikl Antonín31Linner Marek13
Elznic Drahomír40Marada Petr02
Smolka Longin22Smutný Antonín22
   Blaha Stanislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u nádraží ČD, Komenského 689, KyjovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:28 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žídek Jiří
Dočekal Pavel
 
 
Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
     3210
2.Mikeska Jaroslav st.
Bábíček Radek
 
 
Komosný Miloslav
Hřebíček Miroslav
 
 
     3220
3.Mikeska Jaroslav st.Hřebíček Miroslav     3130
4.Bábíček RadekKonečný Miroslav     0331
5.Dočekal PavelKomosný Miloslav     3141
6.Žídek JiříOndruš Milan     0342
7.Bábíček RadekHřebíček Miroslav     0343
8.Dočekal PavelKonečný Miroslav     3053
9.Žídek JiříKomosný Miloslav     3063
10.Mikeska Jaroslav st.Ondruš Milan     1364
11.Dočekal PavelHřebíček Miroslav     3074
12.Žídek JiříKonečný Miroslav     3284
13.Mikeska Jaroslav st.Komosný Miloslav     3194
14.Bábíček RadekOndruš Milan     0395
15.Žídek JiříHřebíček Miroslav     30105
16.Mikeska Jaroslav st.Konečný Miroslav     31115
17.Bábíček RadekKomosný Miloslav     03116
18.Dočekal PavelOndruš Milan     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeska Jaroslav st.31Hřebíček Miroslav13
Bábíček Radek04Konečný Miroslav13
Dočekal Pavel40Komosný Miloslav13
Žídek Jiří31Ondruš Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Čeložnice 147Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:37 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Kalod Radek st.
 
 
Kordula Petr
Kordula Jiří
 
 
     2301
2.Hojač Pavel
Hering Roman
 
 
Charvát Vít ml.
Hrbáček Patrik
 
 
     3011
3.Hojač PavelHrbáček Patrik     3221
4.Hering RomanKordula Jiří     3131
5.Kalod Radek st.Charvát Vít ml.     3241
6.Kojecký JaroslavKordula Petr     2342
7.Hering RomanHrbáček Patrik     3052
8.Kalod Radek st.Kordula Jiří     2353
9.Kojecký JaroslavCharvát Vít ml.     2354
10.Hojač PavelKordula Petr     0355
11.Kalod Radek st.Hrbáček Patrik     3065
12.Kojecký JaroslavKordula Jiří     0366
13.Hojač PavelCharvát Vít ml.     2367
14.Hering RomanKordula Petr     3077
15.Kojecký JaroslavHrbáček Patrik     2378
16.Hojač PavelKordula Jiří     1379
17.Hering RomanCharvát Vít ml.     23710
18.Kalod Radek st.Kordula Petr     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hojač Pavel13Hrbáček Patrik13
Hering Roman31Kordula Jiří31
Kalod Radek st.31Charvát Vít ml.31
Kojecký Jaroslav04Kordula Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vnorovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:33 Orel Vnorovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Michal
Šnajdr Radomír
 
 

 
 
WO    3010
2.Mopils Aleš
Cibulka Marek
 
 
Břečka Karel
Motyčka Petr
 
 
     0311
3.Šnajdr RadomírBřečka Karel     0312
4.Mopils AlešOndruš Luboš     1313
5.Šnajdr MichalMotyčka Petr     0314
6.Cibulka MarekWO    3024
7.Mopils AlešBřečka Karel     0325
8.Šnajdr MichalOndruš Luboš     3235
9.Cibulka MarekMotyčka Petr     0336
10.Šnajdr RadomírWO    3046
11.Šnajdr MichalBřečka Karel     1347
12.Cibulka MarekOndruš Luboš     0348
13.Šnajdr RadomírMotyčka Petr     3158
14.Mopils AlešWO    3068
15.Cibulka MarekBřečka Karel     1369
16.Šnajdr RadomírOndruš Luboš     3079
17.Mopils AlešMotyčka Petr     03710
18.Šnajdr MichalWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šnajdr Radomír21Břečka Karel40
Mopils Aleš03Ondruš Luboš22
Šnajdr Michal12Motyčka Petr31
Cibulka Marek03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
Kmeť Milan
Stašek Lubomír
 
 
     3110
2.Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
Hřebačka Michal
Drábek Ivo ml.
 
 
     3020
3.Valuch MichalKmeť Milan     3230
4.Chvátal AntonínDrábek Ivo ml.     2331
5.Vymyslický StanislavStašek Lubomír     1332
6.Luzum JaroslavHřebačka Michal     0333
7.Chvátal AntonínKmeť Milan     3043
8.Vymyslický StanislavDrábek Ivo ml.     2344
9.Luzum JaroslavStašek Lubomír     1345
10.Valuch MichalHřebačka Michal     1346
11.Vymyslický StanislavKmeť Milan     3256
12.Luzum JaroslavDrábek Ivo ml.     3066
13.Valuch MichalStašek Lubomír     0367
14.Chvátal AntonínHřebačka Michal     1368
15.Luzum JaroslavKmeť Milan     3178
16.Valuch MichalDrábek Ivo ml.     1379
17.Chvátal AntonínStašek Lubomír     13710
18.Vymyslický StanislavHřebačka Michal     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valuch Michal13Kmeť Milan04
Chvátal Antonín13Drábek Ivo ml.31
Vymyslický Stanislav13Stašek Lubomír40
Luzum Jaroslav22Hřebačka Michal40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS