Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Ježov 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůřil Pavel ml.
Pantlík Ladislav
 
 
Elznic Drahomír
Smolka Longin
 
 
     1301
2.Kalod Radek ml.
Blahůšek Filip
 
 
Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
     3111
3.Blahůšek FilipMikl Antonín     1312
4.Kalod Radek ml.Fiala Radim     3122
5.Kůřil Pavel ml.Elznic Drahomír     0323
6.Pantlík LadislavSmolka Longin     3133
7.Kalod Radek ml.Mikl Antonín     0334
8.Kůřil Pavel ml.Fiala Radim     3144
9.Pantlík LadislavElznic Drahomír     1345
10.Blahůšek FilipSmolka Longin     3255
11.Kůřil Pavel ml.Mikl Antonín     2356
12.Pantlík LadislavFiala Radim     3066
13.Blahůšek FilipElznic Drahomír     1367
14.Kalod Radek ml.Smolka Longin     3177
15.Pantlík LadislavMikl Antonín     3287
16.Blahůšek FilipFiala Radim     3097
17.Kalod Radek ml.Elznic Drahomír     2398
18.Kůřil Pavel ml.Smolka Longin     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blahůšek Filip22Mikl Antonín31
Kalod Radek ml.22Fiala Radim04
Kůřil Pavel ml.22Elznic Drahomír40
Pantlík Ladislav31Smolka Longin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:36 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gablas Kamil
Vašík Michal
 
 
Dočekal Pavel
Mořický Aleš
 
 
     0301
2.Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
Žídek Jiří
Mikeska Jaroslav st.
 
 
     3011
3.Vašík MiroslavMikeska Jaroslav st.     1312
4.Gablas KamilŽídek Jiří     3022
5.Vašík MichalMořický Aleš     0323
6.Juras AntonínDočekal Pavel     0324
7.Gablas KamilMikeska Jaroslav st.     3234
8.Vašík MichalŽídek Jiří     1335
9.Juras AntonínMořický Aleš     1336
10.Vašík MiroslavDočekal Pavel     3046
11.Vašík MichalMikeska Jaroslav st.     3156
12.Juras AntonínŽídek Jiří     3266
13.Vašík MiroslavMořický Aleš     0367
14.Gablas KamilDočekal Pavel     0368
15.Juras AntonínMikeska Jaroslav st.     3078
16.Vašík MiroslavŽídek Jiří     3188
17.Gablas KamilMořický Aleš     0389
18.Vašík MichalDočekal Pavel     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašík Miroslav22Mikeska Jaroslav st.13
Gablas Kamil22Žídek Jiří13
Vašík Michal13Mořický Aleš40
Juras Antonín22Dočekal Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč, č.p. 234Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:48595:727SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linner Radoslav
Ingr Lukáš
 
 
Kalod Radek st.
Kojecký Jaroslav
 
 
-5-84-6 1301
2.Marada Petr
Blaha Stanislav
 
 
Hojač Pavel
Hering Roman
 
 
-9-4-6  0302
3.Blaha StanislavKalod Radek st.8-7-69-102303
4.Ingr LukášKojecký Jaroslav-710-4-6 1304
5.Linner MarekHering Roman-8-10-6  0305
6.Marada PetrHojač Pavel-7-8-9  0306
7.Ingr LukášKalod Radek st.-11-5-7  0307
8.Linner MarekKojecký Jaroslav-8-810643217
9.Marada PetrHering Roman-596-593227
10.Blaha StanislavHojač Pavel-1010-11653237
11.Linner MarekKalod Radek st.-13-3-5  0338
12.Marada PetrKojecký Jaroslav-87-7-9 1339
13.Blaha StanislavHering Roman-6-119-2 13310
14.Ingr LukášHojač Pavel-497-12-223311
15.Marada PetrKalod Radek st.-2-7-9  03312
16.Blaha StanislavKojecký Jaroslav-10-78-11 13313
17.Ingr LukášHering Roman10-7-6-5 13314
18.Linner MarekHojač Pavel9169  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blaha Stanislav13Kalod Radek st.40
Ingr Lukáš04Kojecký Jaroslav31
Linner Marek22Hering Roman31
Marada Petr13Hojač Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:35 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hřebíček Miroslav
Komosný Miloslav
 
 
Vašíček Tomáš
Šnajdr Michal
 
 
     3110
2.Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
Ďuriš Josef
Mopils Aleš
 
 
     1311
3.Hřebíček MiroslavŠnajdr Michal     0312
4.Konečný MiroslavVašíček Tomáš     3022
5.Komosný MiloslavMopils Aleš     3032
6.Ondruš MilanĎuriš Josef     2333
7.Konečný MiroslavŠnajdr Michal     1334
8.Komosný MiloslavVašíček Tomáš     2335
9.Ondruš MilanMopils Aleš     3045
10.Hřebíček MiroslavĎuriš Josef     0346
11.Komosný MiloslavŠnajdr Michal     3056
12.Ondruš MilanVašíček Tomáš     1357
13.Hřebíček MiroslavMopils Aleš     3167
14.Konečný MiroslavĎuriš Josef     1368
15.Ondruš MilanŠnajdr Michal     1369
16.Hřebíček MiroslavVašíček Tomáš     13610
17.Konečný MiroslavMopils Aleš     30710
18.Komosný MiloslavĎuriš Josef     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hřebíček Miroslav13Šnajdr Michal31
Konečný Miroslav22Vašíček Tomáš31
Komosný Miloslav22Mopils Aleš04
Ondruš Milan13Ďuriš Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Ratíškovice, Vítězná 701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Jakub
Hrbáček Patrik
 
 
Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
     1301
2.Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
     3111
3.Příkaský JakubValuch Michal     1312
4.Kordula JiříLuzum Jaroslav     3022
5.Kordula PetrChvátal Antonín     1323
6.Hrbáček PatrikVymyslický Stanislav     1324
7.Kordula JiříValuch Michal     3134
8.Kordula PetrLuzum Jaroslav     2335
9.Hrbáček PatrikChvátal Antonín     3245
10.Příkaský JakubVymyslický Stanislav     2346
11.Kordula PetrValuch Michal     3256
12.Hrbáček PatrikLuzum Jaroslav     3166
13.Příkaský JakubChvátal Antonín     3076
14.Kordula JiříVymyslický Stanislav     3186
15.Hrbáček PatrikValuch Michal     0387
16.Příkaský JakubLuzum Jaroslav     1388
17.Kordula JiříChvátal Antonín     2389
18.Kordula PetrVymyslický Stanislav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Příkaský Jakub13Valuch Michal22
Kordula Jiří31Luzum Jaroslav22
Kordula Petr22Chvátal Antonín22
Hrbáček Patrik22Vymyslický Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vnorovy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, ZŠ VnorovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:33 Orel Vnorovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komoň Richard
Ondruš Luboš
 
 
Kmeť Milan
Drábek Ivo ml.
 
 
     1301
2.Břečka Karel
Tomeček Josef
 
 
Schenel David
Bursík Antonín
 
 
     3211
3.Tomeček JosefBursík Antonín     3221
4.Komoň RichardKmeť Milan     3131
5.Ondruš LubošSchenel David     1332
6.Břečka KarelDrábek Ivo ml.     3142
7.Komoň RichardBursík Antonín     3052
8.Ondruš LubošKmeť Milan     3262
9.Břečka KarelSchenel David     3272
10.Tomeček JosefDrábek Ivo ml.     2373
11.Ondruš LubošBursík Antonín     3083
12.Břečka KarelKmeť Milan     3193
13.Tomeček JosefSchenel David     30103
14.Komoň RichardDrábek Ivo ml.     03104
15.Břečka KarelBursík Antonín     32114
16.Tomeček JosefKmeť Milan     32124
17.Komoň RichardSchenel David     03125
18.Ondruš LubošDrábek Ivo ml.     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomeček Josef31Bursík Antonín04
Komoň Richard22Kmeť Milan04
Ondruš Luboš22Schenel David22
Břečka Karel40Drábek Ivo ml.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS