Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vnorovy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, ZŠ VnorovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:36 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomeček Josef
Břečka Karel
 
 
Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
     3010
2.Ondruš Luboš
Komoň Richard
 
 
Pantlík Ladislav
Blahůšek Filip
 
 
     0311
3.Tomeček JosefBlahůšek Filip     2312
4.Komoň RichardKalod Radek ml.     3022
5.Ondruš LubošKůřil Radim     0323
6.Břečka KarelPantlík Ladislav     0324
7.Komoň RichardBlahůšek Filip     0325
8.Ondruš LubošKalod Radek ml.     1326
9.Břečka KarelKůřil Radim     0327
10.Tomeček JosefPantlík Ladislav     3037
11.Ondruš LubošBlahůšek Filip     2338
12.Břečka KarelKalod Radek ml.     3148
13.Tomeček JosefKůřil Radim     3058
14.Komoň RichardPantlík Ladislav     3268
15.Břečka KarelBlahůšek Filip     3078
16.Tomeček JosefKalod Radek ml.     2379
17.Komoň RichardKůřil Radim     23710
18.Ondruš LubošPantlík Ladislav     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomeček Josef22Blahůšek Filip31
Komoň Richard22Kalod Radek ml.22
Ondruš Luboš04Kůřil Radim31
Břečka Karel22Pantlík Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schenel David
Kmeť Milan
 
 
Hrbáček Patrik
Příkaský Jakub
 
 
     3010
2.Stašek Lubomír
Drábek Ivo ml.
 
 
Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
     3220
3.Kmeť MilanPříkaský Jakub     0321
4.Schenel DavidKordula Jiří     2322
5.Drábek Ivo ml.Hrbáček Patrik     3232
6.Stašek LubomírKordula Petr     3142
7.Schenel DavidPříkaský Jakub     3252
8.Drábek Ivo ml.Kordula Jiří     3262
9.Stašek LubomírHrbáček Patrik     3072
10.Kmeť MilanKordula Petr     2373
11.Drábek Ivo ml.Příkaský Jakub     3183
12.Stašek LubomírKordula Jiří     3193
13.Kmeť MilanHrbáček Patrik     31103
14.Schenel DavidKordula Petr     03104
15.Stašek LubomírPříkaský Jakub     30114
16.Kmeť MilanKordula Jiří     30124
17.Schenel DavidHrbáček Patrik     30134
18.Drábek Ivo ml.Kordula Petr     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kmeť Milan22Příkaský Jakub13
Schenel David22Kordula Jiří13
Drábek Ivo ml.40Hrbáček Patrik04
Stašek Lubomír40Kordula Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymyslický Stanislav
Chvátal Tomáš
 
 
Macůrek Marek
Konečný Miroslav
 
 
     3110
2.Valuch Michal
Luzum Jaroslav
 
 
Ondruš Milan
Komosný Miloslav
 
 
     1311
3.Chvátal TomášOndruš Milan     3021
4.Vymyslický StanislavKonečný Miroslav     3031
5.Luzum JaroslavMacůrek Marek     3041
6.Valuch MichalKomosný Miloslav     1342
7.Vymyslický StanislavOndruš Milan     1343
8.Luzum JaroslavKonečný Miroslav     3153
9.Valuch MichalMacůrek Marek     1354
10.Chvátal TomášKomosný Miloslav     3064
11.Luzum JaroslavOndruš Milan     0365
12.Valuch MichalKonečný Miroslav     3075
13.Chvátal TomášMacůrek Marek     0376
14.Vymyslický StanislavKomosný Miloslav     0377
15.Valuch MichalOndruš Milan     3287
16.Chvátal TomášKonečný Miroslav     3097
17.Vymyslický StanislavMacůrek Marek     0398
18.Luzum JaroslavKomosný Miloslav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Tomáš31Ondruš Milan22
Vymyslický Stanislav13Konečný Miroslav04
Luzum Jaroslav22Macůrek Marek31
Valuch Michal22Komosný Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:25 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďuriš Josef
Šnajdr Radomír
 
 
Smutný Antonín
Linner Marek
 
 
     3210
2.Mopils Aleš
Šnajdr Michal
 
 
Marada Petr
Blaha Stanislav
 
 
     2311
3.Šnajdr RadomírBlaha Stanislav     3021
4.Šnajdr MichalLinner Marek     3031
5.Ďuriš JosefSmutný Antonín     3041
6.Mopils AlešMarada Petr     2342
7.Šnajdr MichalBlaha Stanislav     3052
8.Ďuriš JosefLinner Marek     3062
9.Mopils AlešSmutný Antonín     0363
10.Šnajdr RadomírMarada Petr     3073
11.Ďuriš JosefBlaha Stanislav     3083
12.Mopils AlešLinner Marek     1384
13.Šnajdr RadomírSmutný Antonín     3094
14.Šnajdr MichalMarada Petr     31104
15.Mopils AlešBlaha Stanislav     13105
16.Šnajdr RadomírLinner Marek     31115
17.Šnajdr MichalSmutný Antonín     23116
18.Ďuriš JosefMarada Petr     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Radomír40Blaha Stanislav13
Šnajdr Michal31Linner Marek13
Ďuriš Josef31Smutný Antonín22
Mopils Aleš04Marada Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Čeložnice 147Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:27 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Kalod Radek st.
 
 
Vašík Michal
Gablas Kamil
 
 
     3010
2.Hering Roman
Tihlařík Ondřej
 
 
Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
     2311
3.Kojecký JaroslavGablas Kamil     3121
4.Hering RomanVašík Miroslav     1322
5.Kalod Radek st.Juras Antonín     3232
6.Tihlařík OndřejVašík Michal     2333
7.Hering RomanGablas Kamil     3043
8.Kalod Radek st.Vašík Miroslav     3053
9.Tihlařík OndřejJuras Antonín     0354
10.Kojecký JaroslavVašík Michal     3164
11.Kalod Radek st.Gablas Kamil     3074
12.Tihlařík OndřejVašík Miroslav     2375
13.Kojecký JaroslavJuras Antonín     2376
14.Hering RomanVašík Michal     3086
15.Tihlařík OndřejGablas Kamil     3196
16.Kojecký JaroslavVašík Miroslav     1397
17.Hering RomanJuras Antonín     31107
18.Kalod Radek st.Vašík Michal     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kojecký Jaroslav22Gablas Kamil04
Hering Roman31Vašík Miroslav31
Kalod Radek st.40Juras Antonín22
Tihlařík Ondřej13Vašík Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u nádraží ČD, Komenského 689, KyjovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:26 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mořický Aleš
Dočekal Pavel
 
 
Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
     2301
2.Žídek Jiří
Jelínek Jiří
 
 
Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
     3211
3.Jelínek JiříOndrůšek Vlastislav     3021
4.Žídek JiříMikl Antonín     3231
5.Dočekal PavelElznic Drahomír     0332
6.Mořický AlešFiala Radim     3042
7.Žídek JiříSmolka Longin     2343
8.Dočekal PavelMikl Antonín     3153
9.Mořický AlešElznic Drahomír     3063
10.Jelínek JiříFiala Radim     3273
11.Dočekal PavelSmolka Longin     2374
12.Mořický AlešMikl Antonín     2375
13.Jelínek JiříElznic Drahomír     3085
14.Žídek JiříFiala Radim     3095
15.Mořický AlešSmolka Longin     32105
16.Jelínek JiříMikl Antonín     30115
17.Žídek JiříElznic Drahomír     32125
18.Dočekal PavelFiala Radim     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Jiří40Ondrůšek Vlastislav01
Žídek Jiří31Mikl Antonín13
Dočekal Pavel22Elznic Drahomír13
Mořický Aleš31Fiala Radim04
   Smolka Longin21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS