Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Ježov 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
Jelínek Jiří
Žídek Jiří
 
 
     2301
2.Blahůšek Filip
Pantlík Ladislav
 
 
Dočekal Pavel
Mořický Aleš
 
 
     3211
3.Blahůšek FilipJelínek Jiří     3121
4.Kalod Radek ml.Žídek Jiří     3131
5.Kůřil RadimMořický Aleš     0332
6.Pantlík LadislavDočekal Pavel     3142
7.Kalod Radek ml.Jelínek Jiří     3252
8.Kůřil RadimŽídek Jiří     2353
9.Pantlík LadislavMořický Aleš     3063
10.Blahůšek FilipDočekal Pavel     0364
11.Kůřil RadimJelínek Jiří     3074
12.Pantlík LadislavŽídek Jiří     1375
13.Blahůšek FilipMořický Aleš     2376
14.Kalod Radek ml.Dočekal Pavel     0377
15.Pantlík LadislavJelínek Jiří     3187
16.Blahůšek FilipŽídek Jiří     3097
17.Kalod Radek ml.Mořický Aleš     31107
18.Kůřil RadimDočekal Pavel     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blahůšek Filip22Jelínek Jiří04
Kalod Radek ml.31Žídek Jiří22
Kůřil Radim13Mořický Aleš22
Pantlík Ladislav31Dočekal Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vlkoš, přístavba ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
Hering Roman
Tihlařík Ondřej
 
 
     3010
2.Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
Kalod Radek st.
Kojecký Jaroslav
 
 
     0311
3.Mikl AntonínTihlařík Ondřej     3021
4.Fiala RadimKojecký Jaroslav     0322
5.Elznic DrahomírHering Roman     2323
6.Smolka LonginKalod Radek st.     1324
7.Fiala RadimTihlařík Ondřej     3234
8.Elznic DrahomírKojecký Jaroslav     2335
9.Smolka LonginHering Roman     2336
10.Mikl AntonínKalod Radek st.     0337
11.Elznic DrahomírTihlařík Ondřej     3047
12.Smolka LonginKojecký Jaroslav     3057
13.Mikl AntonínHering Roman     3267
14.Fiala RadimKalod Radek st.     0368
15.Smolka LonginTihlařík Ondřej     3078
16.Mikl AntonínKojecký Jaroslav     3088
17.Fiala RadimHering Roman     1389
18.Elznic DrahomírKalod Radek st.     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikl Antonín31Tihlařík Ondřej04
Fiala Radim13Kojecký Jaroslav22
Elznic Drahomír13Hering Roman31
Smolka Longin22Kalod Radek st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
Mopils Aleš
Šnajdr Radomír
 
 
     3210
2.Gablas Kamil
Vašík Michal
 
 
Šnajdr Michal
Vašíček Tomáš
 
 
     1311
3.Vašík MiroslavŠnajdr Radomír     0312
4.Gablas KamilMopils Aleš     3022
5.Vašík MichalŠnajdr Michal     2323
6.Juras PavelVašíček Tomáš     0324
7.Gablas KamilŠnajdr Radomír     0325
8.Vašík MichalMopils Aleš     3135
9.Juras PavelŠnajdr Michal     0336
10.Vašík MiroslavVašíček Tomáš     0337
11.Vašík MichalŠnajdr Radomír     1338
12.Juras PavelMopils Aleš     1339
13.Vašík MiroslavŠnajdr Michal     3149
14.Gablas KamilVašíček Tomáš     03410
15.Juras PavelŠnajdr Radomír     03411
16.Vašík MiroslavMopils Aleš     30511
17.Gablas KamilŠnajdr Michal     23512
18.Vašík MichalVašíček Tomáš     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašík Miroslav22Šnajdr Radomír40
Gablas Kamil13Mopils Aleš13
Vašík Michal13Šnajdr Michal31
Juras Pavel04Vašíček Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč, č.p. 234Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:34 TJ Sokol Čejč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaha Stanislav
Linner Marek
 
 
Voznica Vlastimil
Luzum Jaroslav
 
 
     2301
2.Smutný Antonín
Ingr Lukáš
 
 
Vymyslický Stanislav
Chvátal Tomáš
 
 
     3211
3.Blaha StanislavLuzum Jaroslav     3021
4.Linner MarekVoznica Vlastimil     3031
5.Smutný AntonínVymyslický Stanislav     3141
6.Ingr LukášChvátal Antonín     1342
7.Linner MarekLuzum Jaroslav     2343
8.Smutný AntonínVoznica Vlastimil     3053
9.Ingr LukášVymyslický Stanislav     3263
10.Blaha StanislavChvátal Antonín     3173
11.Smutný AntonínLuzum Jaroslav     2374
12.Ingr LukášVoznica Vlastimil     1375
13.Blaha StanislavVymyslický Stanislav     2376
14.Linner MarekChvátal Antonín     3286
15.Ingr LukášLuzum Jaroslav     3296
16.Marada PetrVoznica Vlastimil     2397
17.Linner MarekVymyslický Stanislav     30107
18.Smutný AntonínChvátal Antonín     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blaha Stanislav21Luzum Jaroslav22
Linner Marek31Voznica Vlastimil22
Smutný Antonín22Vymyslický Stanislav13
Ingr Lukáš22Chvátal Antonín22
Marada Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Milan
Komosný Miloslav
 
 
Kmeť Milan
Schenel David
 
 
     3210
2.Konečný Miroslav
Macůrek Marek
 
 
Drábek Ivo ml.
Stašek Lubomír
 
 
     3220
3.Ondruš MilanKmeť Milan     1321
4.Komosný MiloslavSchenel David     2322
5.Macůrek MarekDrábek Ivo ml.     0323
6.Konečný MiroslavStašek Lubomír     1324
7.Komosný MiloslavKmeť Milan     3034
8.Macůrek MarekSchenel David     3044
9.Konečný MiroslavDrábek Ivo ml.     0345
10.Ondruš MilanStašek Lubomír     1346
11.Macůrek MarekKmeť Milan     2347
12.Konečný MiroslavSchenel David     3257
13.Ondruš MilanDrábek Ivo ml.     3067
14.Komosný MiloslavStašek Lubomír     2368
15.Konečný MiroslavKmeť Milan     3178
16.Ondruš MilanSchenel David     0379
17.Komosný MiloslavDrábek Ivo ml.     23710
18.Macůrek MarekStašek Lubomír     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondruš Milan13Kmeť Milan22
Komosný Miloslav13Schenel David22
Macůrek Marek13Drábek Ivo ml.31
Konečný Miroslav22Stašek Lubomír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vnorovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Ratíškovice, Vítězná 701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37 Orel Vnorovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Jakub
Kudr Martin
 
 
Motyčka Petr
Břečka Karel
 
 
     0301
2.Kordula Petr
Charvát Vít ml.
 
 
Ondruš Luboš
Komoň Richard
 
 
     3211
3.Charvát Vít ml.Komoň Richard     3021
4.Kudr MartinBřečka Karel     0322
5.Kordula PetrMotyčka Petr     3032
6.Příkaský JakubOndruš Luboš     2333
7.Kudr MartinKomoň Richard     0334
8.Kordula PetrBřečka Karel     3044
9.Příkaský JakubMotyčka Petr     1345
10.Charvát Vít ml.Ondruš Luboš     0346
11.Kordula PetrKomoň Richard     3156
12.Příkaský JakubBřečka Karel     0357
13.Charvát Vít ml.Motyčka Petr     3167
14.Kudr MartinOndruš Luboš     0368
15.Příkaský JakubKomoň Richard     0369
16.Charvát Vít ml.Břečka Karel     3279
17.Kudr MartinMotyčka Petr     13710
18.Kordula PetrOndruš Luboš     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.31Komoň Richard22
Kudr Martin04Břečka Karel22
Kordula Petr40Motyčka Petr22
Příkaský Jakub04Ondruš Luboš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS