Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ JežovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:39 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
Pantlík Ladislav
Blahůšek Filip
 
 
     3210
2.Charvát Vít ml.
Hrbáček Patrik
 
 
Kůřil Radim
Kalod Radek ml.
 
 
     0311
3.Charvát Vít ml.Blahůšek Filip     3121
4.Kordula JiříKalod Radek ml.     3131
5.Kordula PetrKůřil Radim     3141
6.Hrbáček PatrikPantlík Ladislav     1342
7.Kordula JiříBlahůšek Filip     3152
8.Kordula PetrKalod Radek ml.     3262
9.Hrbáček PatrikKůřil Radim     0363
10.Charvát Vít ml.Pantlík Ladislav     3273
11.Kordula PetrBlahůšek Filip     3283
12.Hrbáček PatrikKalod Radek ml.     1384
13.Charvát Vít ml.Kůřil Radim     3294
14.Kordula JiříPantlík Ladislav     32104
15.Hrbáček PatrikBlahůšek Filip     32114
16.Charvát Vít ml.Kalod Radek ml.     03115
17.Kordula JiříKůřil Radim     23116
18.Kordula PetrPantlík Ladislav     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.31Blahůšek Filip04
Kordula Jiří31Kalod Radek ml.22
Kordula Petr31Kůřil Radim22
Hrbáček Patrik13Pantlík Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vnorovy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, ZŠ VnorovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomeček Josef
Břečka Karel
 
 
Macůrek Marek
Konečný Miroslav
 
 
     3110
2.Ondruš Luboš
Motyčka Petr
 
 
Ondruš Milan
Komosný Miloslav
 
 
     3220
3.Tomeček JosefMacůrek Marek     3230
4.Břečka KarelKonečný Miroslav     3040
5.Ondruš LubošKomosný Miloslav     3250
6.Motyčka PetrOndruš Milan     1351
7.Břečka KarelMacůrek Marek     0352
8.Ondruš LubošKonečný Miroslav     0353
9.Motyčka PetrKomosný Miloslav     3063
10.Tomeček JosefOndruš Milan     2364
11.Ondruš LubošMacůrek Marek     1365
12.Motyčka PetrKonečný Miroslav     0366
13.Tomeček JosefKomosný Miloslav     3276
14.Břečka KarelOndruš Milan     2377
15.Motyčka PetrMacůrek Marek     1378
16.Tomeček JosefKonečný Miroslav     3188
17.Břečka KarelKomosný Miloslav     3298
18.Ondruš LubošOndruš Milan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomeček Josef31Macůrek Marek31
Břečka Karel22Konečný Miroslav22
Ondruš Luboš13Komosný Miloslav04
Motyčka Petr13Ondruš Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:25 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmeť Milan
Hřebačka Michal
 
 
Smutný Antonín
Linner Marek
 
 
     3010
2.Stašek Lubomír
Drábek Ivo ml.
 
 
Marada Petr
Blaha Stanislav
 
 
     3120
3.Kmeť MilanLinner Marek     1321
4.Drábek Ivo ml.Blaha Stanislav     3031
5.Hřebačka MichalSmutný Antonín     3041
6.Stašek LubomírMarada Petr     3151
7.Drábek Ivo ml.Linner Marek     0352
8.Hřebačka MichalBlaha Stanislav     3062
9.Stašek LubomírSmutný Antonín     1363
10.Kmeť MilanMarada Petr     1364
11.Hřebačka MichalLinner Marek     1365
12.Stašek LubomírBlaha Stanislav     1366
13.Kmeť MilanSmutný Antonín     3176
14.Drábek Ivo ml.Marada Petr     3086
15.Stašek LubomírLinner Marek     2387
16.Kmeť MilanBlaha Stanislav     3197
17.Drábek Ivo ml.Smutný Antonín     30107
18.Hřebačka MichalMarada Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kmeť Milan22Linner Marek40
Drábek Ivo ml.31Blaha Stanislav13
Hřebačka Michal31Smutný Antonín13
Stašek Lubomír13Marada Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29 TJ Slavoj Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
Gablas Kamil
Vašík Michal
 
 
     3210
2.Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
     0311
3.Valuch MichalVašík Miroslav     0312
4.Luzum JaroslavGablas Kamil     3122
5.Vymyslický StanislavVašík Michal     3132
6.Chvátal AntonínJuras Antonín     3042
7.Luzum JaroslavVašík Miroslav     2343
8.Vymyslický StanislavGablas Kamil     3053
9.Chvátal AntonínVašík Michal     3263
10.Valuch MichalJuras Antonín     0364
11.Vymyslický StanislavVašík Miroslav     3074
12.Chvátal AntonínGablas Kamil     3184
13.Valuch MichalVašík Michal     1385
14.Luzum JaroslavJuras Antonín     1386
15.Chvátal AntonínVašík Miroslav     3196
16.Valuch MichalGablas Kamil     30106
17.Luzum JaroslavVašík Michal     30116
18.Vymyslický StanislavJuras Antonín     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valuch Michal13Vašík Miroslav22
Luzum Jaroslav22Gablas Kamil04
Vymyslický Stanislav31Vašík Michal13
Chvátal Antonín40Juras Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:48 TJ Sokol Vlkoš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Michal
Šnajdr Radomír
 
 
Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
     1301
2.
 
 
Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
WO    0302
3.Šnajdr RadomírOndrůšek Vlastislav     3012
4.Cibulka MarekMikl Antonín     0313
5.Šnajdr MichalElznic Drahomír     1314
6.Smolka LonginWO    0315
7.Cibulka MarekOndrůšek Vlastislav     0316
8.Šnajdr MichalMikl Antonín     0317
9.Elznic DrahomírWO    0318
10.Šnajdr RadomírSmolka Longin     3128
11.Šnajdr MichalFiala Radim     1329
12.Mikl AntonínWO    03210
13.Šnajdr RadomírElznic Drahomír     32310
14.Cibulka MarekSmolka Longin     03311
15.Fiala RadimWO    03312
16.Šnajdr RadomírMikl Antonín     03313
17.Cibulka MarekElznic Drahomír     03314
18.Šnajdr MichalSmolka Longin     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šnajdr Radomír31Ondrůšek Vlastislav11
Cibulka Marek04Mikl Antonín30
Šnajdr Michal04Elznic Drahomír21
   Smolka Longin21
   Fiala Radim10
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Čeložnice 147Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek st.
Kojecký Jaroslav
 
 
Vavřínek Dominik
Mořický Aleš
 
 
     3010
2.Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
Dočekal Pavel
Žídek Jiří
 
 
     3120
3.Hojač PavelVavřínek Dominik     2321
4.Hering RomanŽídek Jiří     3131
5.Kalod Radek st.Mořický Aleš     3041
6.Kojecký JaroslavDočekal Pavel     1342
7.Hering RomanVavřínek Dominik     3252
8.Kalod Radek st.Žídek Jiří     3062
9.Kojecký JaroslavMořický Aleš     1363
10.Hojač PavelDočekal Pavel     0364
11.Kalod Radek st.Vavřínek Dominik     3174
12.Kojecký JaroslavŽídek Jiří     1375
13.Hojač PavelMořický Aleš     1376
14.Hering RomanDočekal Pavel     3286
15.Kojecký JaroslavVavřínek Dominik     2387
16.Hojač PavelŽídek Jiří     3097
17.Hering RomanMořický Aleš     1398
18.Kalod Radek st.Dočekal Pavel     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hojač Pavel13Vavřínek Dominik22
Hering Roman31Žídek Jiří13
Kalod Radek st.31Mořický Aleš31
Kojecký Jaroslav04Dočekal Pavel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS