Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Ježov 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůřil Radim
Kalod Radek ml.
 
 
Kojecký Jaroslav
Kalod Radek st.
 
 
     2301
2.Kůřil Pavel ml.
Pantlík Ladislav
 
 
Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
     3111
3.Kůřil Pavel ml.Kojecký Jaroslav     1312
4.Kalod Radek ml.Hojač Pavel     3122
5.Kůřil RadimHering Roman     3132
6.Pantlík LadislavKalod Radek st.     2333
7.Kalod Radek ml.Kojecký Jaroslav     3043
8.Kůřil RadimHojač Pavel     3153
9.Pantlík LadislavHering Roman     3163
10.Kůřil Pavel ml.Kalod Radek st.     3073
11.Kůřil RadimKojecký Jaroslav     2374
12.Pantlík LadislavHojač Pavel     3184
13.Kůřil Pavel ml.Hering Roman     1385
14.Kalod Radek ml.Kalod Radek st.     0386
15.Pantlík LadislavKojecký Jaroslav     3196
16.Kůřil Pavel ml.Hojač Pavel     31106
17.Kalod Radek ml.Hering Roman     03107
18.Kůřil RadimKalod Radek st.     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůřil Pavel ml.22Kojecký Jaroslav22
Kalod Radek ml.22Hojač Pavel04
Kůřil Radim31Hering Roman22
Pantlík Ladislav31Kalod Radek st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u nádraží ČD, Komenského 689, KyjovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žídek Jiří
Mořický Aleš
 
 
Šnajdr Radomír
Bednařík Matěj
 
 
     2301
2.Dočekal Pavel
Firtl Radim
 
 
Studnička Ondřej
Valko Jan
 
 
     3111
3.Žídek JiříBednařík Matěj     3121
4.Mořický AlešŠnajdr Radomír     3131
5.Dočekal PavelStudnička Ondřej     1332
6.Firtl RadimValko Jan     2333
7.Mořický AlešBednařík Matěj     3043
8.Dočekal PavelŠnajdr Radomír     0344
9.Firtl RadimStudnička Ondřej     3054
10.Žídek JiříValko Jan     3164
11.Dočekal PavelBednařík Matěj     3174
12.Firtl RadimŠnajdr Radomír     3084
13.Žídek JiříStudnička Ondřej     3194
14.Mořický AlešValko Jan     30104
15.Firtl RadimBednařík Matěj     30114
16.Žídek JiříŠnajdr Radomír     31124
17.Mořický AlešStudnička Ondřej     32134
18.Dočekal PavelValko Jan     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žídek Jiří40Bednařík Matěj04
Mořický Aleš40Šnajdr Radomír13
Dočekal Pavel22Studnička Ondřej13
Firtl Radim31Valko Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vlkoš, přístavba ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 TJ Slavoj Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
Chvátal Antonín
Vymyslický Stanislav
 
 
     1301
2.Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
     3111
3.Ondrůšek VlastislavValuch Michal     1312
4.Mikl AntonínLuzum Jaroslav     0313
5.Smolka LonginChvátal Antonín     1314
6.Elznic DrahomírVymyslický Stanislav     3024
7.Mikl AntonínValuch Michal     3234
8.Smolka LonginLuzum Jaroslav     0335
9.Elznic DrahomírChvátal Antonín     3245
10.Ondrůšek VlastislavVymyslický Stanislav     2346
11.Fiala RadimValuch Michal     2347
12.Elznic DrahomírLuzum Jaroslav     3057
13.Ondrůšek VlastislavChvátal Antonín     1358
14.Mikl AntonínVymyslický Stanislav     3068
15.Elznic DrahomírValuch Michal     3078
16.Ondrůšek VlastislavLuzum Jaroslav     1379
17.Mikl AntonínChvátal Antonín     3089
18.Fiala RadimVymyslický Stanislav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondrůšek Vlastislav04Valuch Michal22
Mikl Antonín31Luzum Jaroslav31
Smolka Longin02Chvátal Antonín22
Elznic Drahomír40Vymyslický Stanislav22
Fiala Radim02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gablas Kamil
Vašík Michal
 
 
Kmeť Milan
Vjazanko Petr
 
 
     3110
2.Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
Stašek Lubomír
Drábek Ivo ml.
 
 
     1311
3.Vašík MichalVjazanko Petr     3021
4.Gablas KamilKmeť Milan     2322
5.Juras AntonínDrábek Ivo ml.     2323
6.Vašík MiroslavStašek Lubomír     0324
7.Gablas KamilVjazanko Petr     3034
8.Juras AntonínKmeť Milan     3044
9.Vašík MiroslavDrábek Ivo ml.     1345
10.Vašík MichalStašek Lubomír     0346
11.Juras AntonínVjazanko Petr     3056
12.Vašík MiroslavKmeť Milan     1357
13.Vašík MichalDrábek Ivo ml.     1358
14.Gablas KamilStašek Lubomír     0359
15.Vašík MiroslavVjazanko Petr     3169
16.Vašík MichalKmeť Milan     3179
17.Gablas KamilDrábek Ivo ml.     23710
18.Juras AntonínStašek Lubomír     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašík Michal22Vjazanko Petr04
Gablas Kamil13Kmeť Milan22
Juras Antonín22Drábek Ivo ml.40
Vašík Miroslav13Stašek Lubomír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vnorovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč, č.p. 234Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34 TJ Sokol Čejč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Petr
Blaha Stanislav
 
 
Břečka Karel
Komoň Richard
 
 
     3210
2.Ingr Lukáš
Výmolová Marta
 
 
Tomčala Jiří
Ondruš Luboš
 
 
     3020
3.Výmolová MartaBřečka Karel     0321
4.Blaha StanislavOndruš Luboš     1322
5.Ingr LukášKomoň Richard     3232
6.Marada PetrTomčala Jiří     3242
7.Blaha StanislavBřečka Karel     3252
8.Ingr LukášOndruš Luboš     1353
9.Marada PetrKomoň Richard     0354
10.Výmolová MartaTomčala Jiří     2355
11.Ingr LukášBřečka Karel     0356
12.Marada PetrOndruš Luboš     3166
13.Výmolová MartaKomoň Richard     0367
14.Blaha StanislavTomčala Jiří     3077
15.Marada PetrBřečka Karel     0378
16.Výmolová MartaOndruš Luboš     3088
17.Blaha StanislavKomoň Richard     3098
18.Ingr LukášTomčala Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Výmolová Marta13Břečka Karel31
Blaha Stanislav31Ondruš Luboš22
Ingr Lukáš22Komoň Richard22
Marada Petr22Tomčala Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Milan
Komosný Miloslav
 
 
Příkaský Jakub
Charvát Vít ml.
 
 
     3210
2.Konečný Miroslav
Macůrek Marek
 
 
Kordula Petr
Kordula Jiří
 
 
     3220
3.Konečný MiroslavCharvát Vít ml.     3230
4.Macůrek MarekPříkaský Jakub     3140
5.Komosný MiloslavKordula Jiří     1341
6.Ondruš MilanKordula Petr     3251
7.Macůrek MarekCharvát Vít ml.     3061
8.Komosný MiloslavPříkaský Jakub     3071
9.Ondruš MilanKordula Jiří     2372
10.Konečný MiroslavKordula Petr     0373
11.Komosný MiloslavCharvát Vít ml.     0374
12.Ondruš MilanPříkaský Jakub     2375
13.Konečný MiroslavKordula Jiří     3185
14.Macůrek MarekKordula Petr     3095
15.Ondruš MilanCharvát Vít ml.     0396
16.Konečný MiroslavPříkaský Jakub     0397
17.Macůrek MarekKordula Jiří     32107
18.Komosný MiloslavKordula Petr     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Miroslav22Charvát Vít ml.22
Macůrek Marek40Příkaský Jakub22
Komosný Miloslav13Kordula Jiří22
Ondruš Milan13Kordula Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS