Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Ondruš Milan
 
 
Kůřil Radim
Kalod Radek ml.
 
 
     2301
2.Macůrek Marek
Konečný Miroslav
 
 
Kůřil Pavel ml.
Blahůšek Filip
 
 
     3111
3.Macůrek MarekBlahůšek Filip     3021
4.Komosný MiloslavKalod Radek ml.     3031
5.Ondruš MilanKůřil Radim     0332
6.Konečný MiroslavKůřil Pavel ml.     1333
7.Komosný MiloslavBlahůšek Filip     3143
8.Ondruš MilanKalod Radek ml.     0344
9.Konečný MiroslavKůřil Radim     2345
10.Macůrek MarekKůřil Pavel ml.     1346
11.Ondruš MilanBlahůšek Filip     3256
12.Konečný MiroslavKalod Radek ml.     3266
13.Macůrek MarekKůřil Radim     3076
14.Komosný MiloslavKůřil Pavel ml.     0377
15.Konečný MiroslavBlahůšek Filip     3187
16.Macůrek MarekKalod Radek ml.     2388
17.Komosný MiloslavKůřil Radim     1389
18.Ondruš MilanKůřil Pavel ml.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macůrek Marek22Blahůšek Filip04
Komosný Miloslav22Kalod Radek ml.22
Ondruš Milan13Kůřil Radim31
Konečný Miroslav22Kůřil Pavel ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Ratíškovice, Vítězná 701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
Smutný Antonín
Blaha Stanislav
 
 
     3110
2.Příkaský Jakub
Hrbáček Patrik
 
 
Marada Petr
Linner Marek
 
 
     0311
3.Příkaský JakubBlaha Stanislav     2312
4.Kordula JiříLinner Marek     0313
5.Kordula PetrSmutný Antonín     3223
6.Hrbáček PatrikMarada Petr     3233
7.Kordula JiříBlaha Stanislav     3043
8.Kordula PetrLinner Marek     3253
9.Hrbáček PatrikSmutný Antonín     2354
10.Příkaský JakubMarada Petr     3264
11.Kordula PetrBlaha Stanislav     0365
12.Hrbáček PatrikLinner Marek     1366
13.Příkaský JakubSmutný Antonín     1367
14.Kordula JiříMarada Petr     3077
15.Hrbáček PatrikBlaha Stanislav     3287
16.Příkaský JakubLinner Marek     0388
17.Kordula JiříSmutný Antonín     3098
18.Kordula PetrMarada Petr     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Příkaský Jakub13Blaha Stanislav22
Kordula Jiří31Linner Marek31
Kordula Petr31Smutný Antonín22
Hrbáček Patrik22Marada Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vnorovy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, ZŠ VnorovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:39 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studnička Jiří
Ondruš Luboš
 
 
Gablas Kamil
Vašík Michal
 
 
     2301
2.Motyčka Petr
Břečka Karel
 
 
Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
     3211
3.Ondruš LubošGablas Kamil     2312
4.Motyčka PetrVašík Miroslav     1313
5.Studnička JiříJuras Antonín     0314
6.Břečka KarelVašík Michal     3124
7.Motyčka PetrGablas Kamil     3034
8.Studnička JiříVašík Miroslav     0335
9.Břečka KarelJuras Antonín     2336
10.Ondruš LubošVašík Michal     1337
11.Studnička JiříGablas Kamil     1338
12.Břečka KarelVašík Miroslav     3048
13.Ondruš LubošJuras Antonín     0349
14.Motyčka PetrVašík Michal     3059
15.Břečka KarelGablas Kamil     3069
16.Ondruš LubošVašík Miroslav     13610
17.Motyčka PetrJuras Antonín     13611
18.Studnička JiříVašík Michal     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondruš Luboš04Gablas Kamil22
Motyčka Petr22Vašík Miroslav31
Studnička Jiří04Juras Antonín40
Břečka Karel31Vašík Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašek Lubomír
Drábek Ivo ml.
 
 
Elznic Drahomír
Smolka Longin
 
 
     3010
2.Kmeť Milan
Hřebačka Michal
 
 
Mikl Antonín
Ondrůšek Vlastislav
 
 
     3120
3.Kmeť MilanMikl Antonín     0321
4.Stašek LubomírSmolka Longin     3031
5.Hřebačka MichalElznic Drahomír     3141
6.Drábek Ivo ml.Ondrůšek Vlastislav     3051
7.Stašek LubomírMikl Antonín     3161
8.Hřebačka MichalSmolka Longin     0362
9.Drábek Ivo ml.Elznic Drahomír     2363
10.Kmeť MilanOndrůšek Vlastislav     3073
11.Hřebačka MichalMikl Antonín     3083
12.Drábek Ivo ml.Smolka Longin     3093
13.Kmeť MilanElznic Drahomír     32103
14.Stašek LubomírOndrůšek Vlastislav     30113
15.Drábek Ivo ml.Mikl Antonín     23114
16.Kmeť MilanSmolka Longin     32124
17.Stašek LubomírElznic Drahomír     13125
18.Hřebačka MichalOndrůšek Vlastislav     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kmeť Milan31Mikl Antonín22
Stašek Lubomír31Smolka Longin13
Hřebačka Michal22Elznic Drahomír22
Drábek Ivo ml.22Ondrůšek Vlastislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
Mořický Aleš
Žídek Jiří
 
 
     3110
2.Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
Dočekal Pavel
Vavřínek Dominik
 
 
     1311
3.Vymyslický StanislavVavřínek Dominik     2312
4.Chvátal AntonínŽídek Jiří     3222
5.Juryca DaliborDočekal Pavel     0323
6.Luzum JaroslavMořický Aleš     0324
7.Chvátal AntonínVavřínek Dominik     2325
8.Juryca DaliborŽídek Jiří     3135
9.Luzum JaroslavDočekal Pavel     0336
10.Vymyslický StanislavMořický Aleš     0337
11.Juryca DaliborVavřínek Dominik     3147
12.Salaba PetrŽídek Jiří     0348
13.Vymyslický StanislavDočekal Pavel     2349
14.Chvátal AntonínMořický Aleš     03410
15.Salaba PetrVavřínek Dominik     23411
16.Vymyslický StanislavŽídek Jiří     31511
17.Chvátal AntonínDočekal Pavel     03512
18.Juryca DaliborMořický Aleš     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vymyslický Stanislav13Vavřínek Dominik31
Chvátal Antonín13Žídek Jiří13
Juryca Dalibor22Dočekal Pavel40
Luzum Jaroslav02Mořický Aleš40
Salaba Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednařík Matěj
Studnička Ondřej
 
 
Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
     2301
2.Šnajdr Michal
Vašíček Tomáš
 
 
Kalod Radek st.
Kojecký Jaroslav
 
 
     2302
3.Studnička OndřejKojecký Jaroslav     2303
4.Šnajdr MichalHojač Pavel     3113
5.Vašíček TomášHering Roman     3223
6.Bednařík MatějKalod Radek st.     0324
7.Šnajdr MichalKojecký Jaroslav     3134
8.Vašíček TomášHojač Pavel     3044
9.Bednařík MatějHering Roman     0345
10.Studnička OndřejKalod Radek st.     0346
11.Vašíček TomášKojecký Jaroslav     3056
12.Bednařík MatějHojač Pavel     2357
13.Studnička OndřejHering Roman     1358
14.Šnajdr MichalKalod Radek st.     0359
15.Bednařík MatějKojecký Jaroslav     03510
16.Studnička OndřejHojač Pavel     31610
17.Šnajdr MichalHering Roman     03611
18.Vašíček TomášKalod Radek st.     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Studnička Ondřej13Kojecký Jaroslav22
Šnajdr Michal22Hojač Pavel13
Vašíček Tomáš31Hering Roman31
Bednařík Matěj04Kalod Radek st.40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS