Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Ježov 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:36 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
Ďuriš Josef
Šnajdr Radomír
 
 
     2301
2.Pantlík Ladislav
Kůřil Pavel ml.
 
 
Studnička Ondřej
Vašíček Tomáš
 
 
     3011
3.Kůřil Pavel ml.Šnajdr Radomír     3121
4.Kalod Radek ml.Studnička Ondřej     2322
5.Kůřil RadimVašíček Tomáš     0323
6.Pantlík LadislavĎuriš Josef     3133
7.Kalod Radek ml.Šnajdr Radomír     1334
8.Kůřil RadimStudnička Ondřej     1335
9.Pantlík LadislavVašíček Tomáš     1336
10.Kůřil Pavel ml.Ďuriš Josef     3046
11.Kůřil RadimŠnajdr Radomír     1347
12.Pantlík LadislavStudnička Ondřej     3057
13.Kůřil Pavel ml.Vašíček Tomáš     3167
14.Kalod Radek ml.Ďuriš Josef     3077
15.Pantlík LadislavŠnajdr Radomír     2378
16.Kůřil Pavel ml.Studnička Ondřej     2379
17.Kalod Radek ml.Vašíček Tomáš     03710
18.Kůřil RadimĎuriš Josef     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůřil Pavel ml.31Šnajdr Radomír31
Kalod Radek ml.13Studnička Ondřej31
Kůřil Radim04Vašíček Tomáš31
Pantlík Ladislav22Ďuriš Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Čeložnice 147Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Kalod Radek st.
 
 
Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
     2301
2.Hojač Pavel
Hering Roman
 
 
Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
     3211
3.Kojecký JaroslavLuzum Jaroslav     1312
4.Hering RomanValuch Michal     3022
5.Kalod Radek st.Vymyslický Stanislav     3032
6.Hojač PavelChvátal Antonín     0333
7.Hering RomanLuzum Jaroslav     3043
8.Kalod Radek st.Valuch Michal     3253
9.Hojač PavelVymyslický Stanislav     3163
10.Kojecký JaroslavChvátal Antonín     1364
11.Kalod Radek st.Luzum Jaroslav     3074
12.Hojač PavelValuch Michal     1375
13.Kojecký JaroslavVymyslický Stanislav     3285
14.Hering RomanChvátal Antonín     3295
15.Hojač PavelLuzum Jaroslav     0396
16.Kojecký JaroslavValuch Michal     1397
17.Hering RomanVymyslický Stanislav     31107
18.Kalod Radek st.Chvátal Antonín     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kojecký Jaroslav13Luzum Jaroslav22
Hering Roman40Valuch Michal22
Kalod Radek st.40Vymyslický Stanislav04
Hojač Pavel13Chvátal Antonín22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u nádraží ČD, Komenského 689, KyjovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:33 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mořický Aleš
Vavřínek Dominik
 
 
Kmeť Milan
Hřebačka Michal
 
 
     3210
2.Dočekal Pavel
Firtl Radim
 
 
Stašek Lubomír
Drábek Ivo ml.
 
 
     3220
3.Vavřínek DominikKmeť Milan     3130
4.Dočekal PavelDrábek Ivo ml.     0331
5.Mořický AlešHřebačka Michal     1332
6.Firtl RadimStašek Lubomír     0333
7.Dočekal PavelKmeť Milan     3043
8.Mořický AlešDrábek Ivo ml.     3153
9.Firtl RadimHřebačka Michal     0354
10.Vavřínek DominikStašek Lubomír     1355
11.Mořický AlešKmeť Milan     3065
12.Firtl RadimDrábek Ivo ml.     3075
13.Vavřínek DominikHřebačka Michal     0376
14.Dočekal PavelStašek Lubomír     3186
15.Firtl RadimKmeť Milan     3096
16.Vavřínek DominikDrábek Ivo ml.     32106
17.Dočekal PavelHřebačka Michal     03107
18.Mořický AlešStašek Lubomír     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavřínek Dominik22Kmeť Milan04
Dočekal Pavel22Drábek Ivo ml.13
Mořický Aleš22Hřebačka Michal40
Firtl Radim22Stašek Lubomír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vnorovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vlkoš, přístavba ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41 Orel Vnorovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elznic Drahomír
Smolka Longin
 
 
Tomeček Josef
Břečka Karel
 
 
     2301
2.Fiala Radim
Mikl Antonín
 
 
Komoň Richard
Motyčka Petr
 
 
     1302
3.Fiala RadimTomeček Josef     0303
4.Mikl AntonínBřečka Karel     3213
5.Elznic DrahomírMotyčka Petr     0314
6.Smolka LonginKomoň Richard     3224
7.Mikl AntonínTomeček Josef     3134
8.Elznic DrahomírBřečka Karel     3144
9.Smolka LonginMotyčka Petr     3154
10.Fiala RadimKomoň Richard     0355
11.Elznic DrahomírTomeček Josef     3165
12.Smolka LonginBřečka Karel     0366
13.Fiala RadimMotyčka Petr     1367
14.Mikl AntonínKomoň Richard     0368
15.Smolka LonginTomeček Josef     1369
16.Fiala RadimBřečka Karel     13610
17.Mikl AntonínMotyčka Petr     30710
18.Elznic DrahomírKomoň Richard     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Radim04Tomeček Josef22
Mikl Antonín31Břečka Karel22
Elznic Drahomír22Motyčka Petr22
Smolka Longin22Komoň Richard31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gablas Kamil
Kmínek Vojtěch
 
 

 
 
WO    3010
2.Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
     3020
3.Vašík MiroslavHrbáček Patrik     3130
4.Kmínek VojtěchWO    3040
5.Gablas KamilKordula Jiří     0341
6.Juras AntonínKordula Petr     3251
7.Kmínek VojtěchHrbáček Patrik     2352
8.Gablas KamilWO    3062
9.Juras AntonínKordula Jiří     3072
10.Vašík MiroslavKordula Petr     3282
11.Gablas KamilHrbáček Patrik     3292
12.Juras AntonínWO    30102
13.Vašík MiroslavKordula Jiří     03103
14.Kmínek VojtěchKordula Petr     03104
15.Cileček PetrHrbáček Patrik     23105
16.Vašík MiroslavWO    30115
17.Kmínek VojtěchKordula Jiří     03116
18.Gablas KamilKordula Petr     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašík Miroslav21Hrbáček Patrik22
Kmínek Vojtěch03Kordula Jiří31
Gablas Kamil12Kordula Petr22
Juras Antonín20   
Cileček Petr01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč, č.p. 234Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35608:629TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutný Antonín
Ingr Lukáš
 
 
Komosný Miloslav
Ondruš Milan
 
 
9-6-8953210
2.Linner Marek
Blaha Stanislav
 
 
Konečný Miroslav
Macůrek Marek
 
 
-9-7-4  0311
3.Smutný AntonínKonečný Miroslav91112  3021
4.Linner MarekKomosný Miloslav177  3031
5.Blaha StanislavMacůrek Marek-5-8-5  0332
6.Ingr LukášOndruš Milan-2-31-7 1333
7.Linner MarekKonečný Miroslav564  3043
8.Blaha StanislavKomosný Miloslav-6-869-72344
9.Ingr LukášMacůrek Marek-9-411-2 1345
10.Smutný AntonínOndruš Milan-410-5-8 1346
11.Blaha StanislavKonečný Miroslav77-7-3-92347
12.Ingr LukášKomosný Miloslav7910  3057
13.Smutný AntonínMacůrek Marek-7-5-11  0358
14.Linner MarekOndruš Milan9310  3068
15.Ingr LukášKonečný Miroslav3-3-10483278
16.Smutný AntonínKomosný Miloslav9-4-1010-72379
17.Linner MarekMacůrek Marek1-967 3189
18.Blaha StanislavOndruš Milan8-6-7-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smutný Antonín13Konečný Miroslav13
Linner Marek40Komosný Miloslav22
Blaha Stanislav04Macůrek Marek31
Ingr Lukáš22Ondruš Milan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS