Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč, č.p. 234Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:43590:661TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Petr
Linner Marek
 
 
Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
9-398 3110
2.Ingr Lukáš
Smutný Antonín
 
 
Pantlík Ladislav
Kůřil Pavel ml.
 
 
-6-810-8 1311
3.Ingr LukášKůřil Pavel ml.-7-77-6 1312
4.Linner MarekKalod Radek ml.-3-95-10 1313
5.Smutný AntonínKůřil Radim-56-3-13 1314
6.Marada PetrPantlík Ladislav-7-10-5  0315
7.Linner MarekKůřil Pavel ml.-96512 3125
8.Smutný AntonínKalod Radek ml.66-77 3135
9.Marada PetrKůřil Radim-7-5-10  0336
10.Ingr LukášPantlík Ladislav-5-710-9 1337
11.Smutný AntonínKůřil Pavel ml.-9-88-8 1338
12.Marada PetrKalod Radek ml.-7-7-1  0339
13.Ingr LukášKůřil Radim787  3049
14.Linner MarekPantlík Ladislav5-12105 3159
15.Marada PetrKůřil Pavel ml.-6-8-11  03510
16.Ingr LukášKalod Radek ml.7-66-10-1023511
17.Linner MarekKůřil Radim-94-71-623512
18.Smutný AntonínPantlík Ladislav-8-2-5  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ingr Lukáš13Kůřil Pavel ml.31
Linner Marek22Kalod Radek ml.31
Smutný Antonín13Kůřil Radim31
Marada Petr04Pantlík Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Milan
Komosný Miloslav
 
 
Vašík Michal
Gablas Kamil
 
 
     3210
2.Macůrek Marek
Konečný Miroslav
 
 
Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
     3120
3.Komosný MiloslavVašík Miroslav     1321
4.Macůrek MarekGablas Kamil     3031
5.Ondruš MilanVašík Michal     2332
6.Konečný MiroslavJuras Antonín     1333
7.Macůrek MarekVašík Miroslav     3143
8.Ondruš MilanGablas Kamil     3053
9.Konečný MiroslavVašík Michal     3063
10.Komosný MiloslavJuras Antonín     1364
11.Ondruš MilanVašík Miroslav     3174
12.Konečný MiroslavGablas Kamil     3084
13.Komosný MiloslavVašík Michal     3094
14.Macůrek MarekJuras Antonín     31104
15.Konečný MiroslavVašík Miroslav     13105
16.Komosný MiloslavGablas Kamil     30115
17.Macůrek MarekVašík Michal     32125
18.Ondruš MilanJuras Antonín     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Komosný Miloslav22Vašík Miroslav22
Macůrek Marek40Gablas Kamil04
Ondruš Milan22Vašík Michal13
Konečný Miroslav22Juras Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Ratíškovice, Vítězná 701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Patrik
Příkaský Jakub
 
 
Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
     2301
2.Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
     3011
3.Kordula JiříMikl Antonín     3221
4.Hrbáček PatrikOndrůšek Vlastislav     3131
5.Kordula PetrElznic Drahomír     3141
6.Příkaský JakubSmolka Longin     3151
7.Hrbáček PatrikMikl Antonín     2352
8.Kordula PetrOndrůšek Vlastislav     2353
9.Příkaský JakubElznic Drahomír     0354
10.Kordula JiříSmolka Longin     3164
11.Kordula PetrMikl Antonín     2365
12.Příkaský JakubOndrůšek Vlastislav     3175
13.Kordula JiříElznic Drahomír     3185
14.Hrbáček PatrikSmolka Longin     3295
15.Příkaský JakubMikl Antonín     0396
16.Kordula JiříOndrůšek Vlastislav     30106
17.Hrbáček PatrikElznic Drahomír     13107
18.Kordula PetrSmolka Longin     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kordula Jiří40Mikl Antonín31
Hrbáček Patrik22Ondrůšek Vlastislav13
Kordula Petr13Elznic Drahomír22
Příkaský Jakub22Smolka Longin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vnorovy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, ZŠ VnorovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1716:53 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Luboš
Tomčala Jiří
 
 
Žídek Jiří
Mořický Aleš
 
 
     0301
2.Břečka Karel
Komoň Richard
 
 
Firtl Radim
Dočekal Pavel
 
 
     1302
3.Břečka KarelŽídek Jiří     2303
4.Ondruš LubošDočekal Pavel     0304
5.Komoň RichardFirtl Radim     1305
6.Tomčala JiříMořický Aleš     1306
7.Ondruš LubošŽídek Jiří     3216
8.Komoň RichardDočekal Pavel     0317
9.Tomčala JiříFirtl Radim     0318
10.Břečka KarelMořický Aleš     1319
11.Komoň RichardŽídek Jiří     23110
12.Tomčala JiříDočekal Pavel     03111
13.Břečka KarelFirtl Radim     13112
14.Ondruš LubošMořický Aleš     03113
15.Tomčala JiříŽídek Jiří     13114
16.Břečka KarelDočekal Pavel     03115
17.Ondruš LubošFirtl Radim     13116
18.Komoň RichardMořický Aleš     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Břečka Karel04Žídek Jiří31
Ondruš Luboš13Dočekal Pavel40
Komoň Richard04Firtl Radim40
Tomčala Jiří04Mořický Aleš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:43 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hřebačka Michal
Drábek Ivo ml.
 
 
Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
     1301
2.Grabovský Jaroslav nejst.
Vjazanko Petr
 
 
Kalod Radek st.
Kojecký Jaroslav
 
 
     1302
3.Grabovský Jaroslav nejst.Kojecký Jaroslav     1303
4.Drábek Ivo ml.Hojač Pavel     0304
5.Hřebačka MichalHering Roman     3014
6.Vjazanko PetrKalod Radek st.     0315
7.Drábek Ivo ml.Kojecký Jaroslav     3125
8.Hřebačka MichalHojač Pavel     3035
9.Vjazanko PetrHering Roman     0336
10.Grabovský Jaroslav nejst.Kalod Radek st.     0337
11.Hřebačka MichalKojecký Jaroslav     3047
12.Vjazanko PetrHojač Pavel     0348
13.Grabovský Jaroslav nejst.Hering Roman     0349
14.Drábek Ivo ml.Kalod Radek st.     03410
15.Vjazanko PetrKojecký Jaroslav     13411
16.Grabovský Jaroslav nejst.Hojač Pavel     03412
17.Drábek Ivo ml.Hering Roman     03413
18.Hřebačka MichalKalod Radek st.     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grabovský Jaroslav nejst.04Kojecký Jaroslav22
Drábek Ivo ml.13Hojač Pavel31
Hřebačka Michal31Hering Roman31
Vjazanko Petr04Kalod Radek st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:18 TJ Slavoj Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
Ďuriš Josef
Šnajdr Michal
 
 
     3110
2.Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
Stuchlík Jaroslav
Mopils Aleš
 
 
     3020
3.Vymyslický StanislavStuchlík Jaroslav     3230
4.Chvátal AntonínŠnajdr Michal     3040
5.Valuch MichalĎuriš Josef     3250
6.Luzum JaroslavMopils Aleš     3060
7.Chvátal AntonínStuchlík Jaroslav     3070
8.Valuch MichalŠnajdr Michal     2371
9.Luzum JaroslavĎuriš Josef     2372
10.Vymyslický StanislavMopils Aleš     3082
11.Valuch MichalStuchlík Jaroslav     3092
12.Luzum JaroslavŠnajdr Michal     31102
13.Vymyslický StanislavĎuriš Josef     30112
14.Chvátal AntonínMopils Aleš     30122
15.Luzum JaroslavStuchlík Jaroslav     30132
16.Vymyslický StanislavŠnajdr Michal     13133
17.Chvátal AntonínĎuriš Josef     32143
18.Valuch MichalMopils Aleš     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vymyslický Stanislav31Stuchlík Jaroslav04
Chvátal Antonín40Šnajdr Michal22
Valuch Michal31Ďuriš Josef13
Luzum Jaroslav31Mopils Aleš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS