Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vnorovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Ježov 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 Orel Vnorovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek ml.
Kůřil Pavel ml.
 
 
Břečka Karel
Tomeček Josef
 
 
     2301
2.Kostelanský Stanislav
Blahůšek Filip
 
 
Ondruš Luboš
Komoň Richard
 
 
     3111
3.Kůřil Pavel ml.Tomeček Josef     2312
4.Kalod Radek ml.Břečka Karel     3222
5.Kostelanský StanislavOndruš Luboš     1323
6.Blahůšek FilipKomoň Richard     3133
7.Kalod Radek ml.Tomeček Josef     0334
8.Kostelanský StanislavBřečka Karel     1335
9.Blahůšek FilipOndruš Luboš     3045
10.Kůřil Pavel ml.Komoň Richard     3155
11.Kostelanský StanislavTomeček Josef     1356
12.Blahůšek FilipBřečka Karel     1357
13.Kůřil Pavel ml.Ondruš Luboš     3167
14.Kalod Radek ml.Komoň Richard     0368
15.Blahůšek FilipTomeček Josef     3078
16.Kůřil Pavel ml.Břečka Karel     3088
17.Kalod Radek ml.Ondruš Luboš     1389
18.Kostelanský StanislavKomoň Richard     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůřil Pavel ml.31Tomeček Josef31
Kalod Radek ml.13Břečka Karel22
Kostelanský Stanislav04Ondruš Luboš22
Blahůšek Filip31Komoň Richard22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Ratíškovice, Vítězná 701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:45 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Petr
Hrbáček Patrik
 
 
Stašek Lubomír
Drábek Ivo ml.
 
 
     0301
2.Kordula Petr
Kordula Jiří
 
 
Kmeť Milan
Vjazanko Petr
 
 
     3211
3.Příkaský JakubStašek Lubomír     0312
4.Kordula PetrDrábek Ivo ml.     2313
5.Kordula JiříKmeť Milan     2314
6.Toman PetrVjazanko Petr     2315
7.Kordula PetrStašek Lubomír     1316
8.Kordula JiříDrábek Ivo ml.     2317
9.Toman PetrKmeť Milan     0318
10.Příkaský JakubVjazanko Petr     3128
11.Kordula JiříStašek Lubomír     2329
12.Toman PetrDrábek Ivo ml.     03210
13.Příkaský JakubKmeť Milan     13211
14.Kordula PetrVjazanko Petr     31311
15.Toman PetrStašek Lubomír     03312
16.Příkaský JakubDrábek Ivo ml.     13313
17.Kordula PetrKmeť Milan     32413
18.Kordula JiříVjazanko Petr     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Příkaský Jakub13Stašek Lubomír40
Kordula Petr22Drábek Ivo ml.40
Kordula Jiří13Kmeť Milan31
Toman Petr04Vjazanko Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:45 TJ Slavoj Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Ráb František
 
 
Chvátal Antonín
Chvátal Tomáš
 
 
     0301
2.Konečný Miroslav
Hřebíček Miroslav
 
 
Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
     3011
3.Hřebíček MiroslavLuzum Jaroslav     1312
4.Konečný MiroslavChvátal Antonín     0313
5.Komosný MiloslavChvátal Tomáš     2314
6.Ráb FrantišekValuch Michal     2315
7.Konečný MiroslavLuzum Jaroslav     1316
8.Komosný MiloslavChvátal Antonín     2317
9.Ráb FrantišekChvátal Tomáš     0318
10.Hřebíček MiroslavValuch Michal     1319
11.Komosný MiloslavLuzum Jaroslav     3029
12.Ráb FrantišekChvátal Antonín     03210
13.Hřebíček MiroslavChvátal Tomáš     23211
14.Konečný MiroslavValuch Michal     32311
15.Ráb FrantišekLuzum Jaroslav     03312
16.Hřebíček MiroslavChvátal Antonín     03313
17.Konečný MiroslavChvátal Tomáš     31413
18.Komosný MiloslavValuch Michal     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hřebíček Miroslav04Luzum Jaroslav31
Konečný Miroslav22Chvátal Antonín40
Komosný Miloslav13Chvátal Tomáš31
Ráb František04Valuch Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč, č.p. 234Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:46 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutný Antonín
Linner Marek
 
 
Ďuriš Josef
Šnajdr Radomír
 
 
     3210
2.Marada Petr
Ingr Lukáš
 
 
Šnajdr Michal
Vašíček Tomáš
 
 
     1311
3.Smutný AntonínŠnajdr Michal     3121
4.Ingr Lukᚊnajdr Radomír     1322
5.Marada PetrVašíček Tomáš     0323
6.Linner MarekĎuriš Josef     1324
7.Ingr Lukᚊnajdr Michal     2325
8.Marada PetrŠnajdr Radomír     0326
9.Linner MarekVašíček Tomáš     0327
10.Smutný AntonínĎuriš Josef     0328
11.Blaha StanislavŠnajdr Michal     0329
12.Linner MarekŠnajdr Radomír     3139
13.Smutný AntonínVašíček Tomáš     13310
14.Ingr LukášĎuriš Josef     03311
15.Linner MarekŠnajdr Michal     31411
16.Smutný AntonínŠnajdr Radomír     23412
17.Ingr LukášVašíček Tomáš     32512
18.Blaha StanislavĎuriš Josef     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smutný Antonín13Šnajdr Michal22
Ingr Lukáš13Šnajdr Radomír31
Marada Petr02Vašíček Tomáš31
Linner Marek22Ďuriš Josef40
Blaha Stanislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Michal
Gablas Kamil
 
 
Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
     2301
2.Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
Hojač Bohuslav
Kojecký Jaroslav
 
 
     3011
3.Kmínek VojtěchHojač Bohuslav     3021
4.Vašík MiroslavHojač Pavel     0322
5.Gablas KamilHering Roman     0323
6.Juras AntonínKojecký Jaroslav     3133
7.Vašík MiroslavHojač Bohuslav     3043
8.Gablas KamilHojač Pavel     0344
9.Juras AntonínHering Roman     1345
10.Kmínek VojtěchKojecký Jaroslav     1346
11.Gablas KamilHojač Bohuslav     3156
12.Juras AntonínHojač Pavel     3166
13.Vašík MichalHering Roman     1367
14.Vašík MiroslavKojecký Jaroslav     3177
15.Juras AntonínHojač Bohuslav     3087
16.Vašík MichalHojač Pavel     2388
17.Vašík MiroslavHering Roman     0389
18.Gablas KamilKojecký Jaroslav     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmínek Vojtěch11Hojač Bohuslav04
Vašík Miroslav22Hojač Pavel31
Gablas Kamil13Hering Roman40
Juras Antonín31Kojecký Jaroslav22
Vašík Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vlkoš, přístavba ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1622:50 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikl Antonín
Smolka Longin
 
 
Dočekal Pavel
Firtl Radim
 
 
     1301
2.Elznic Drahomír
Fiala Radim
 
 
Žídek Jiří
Chimiak Stanislav
 
 
     0302
3.Elznic DrahomírŽídek Jiří     1303
4.Mikl AntonínChimiak Stanislav     2304
5.Smolka LonginDočekal Pavel     1305
6.Fiala RadimFirtl Radim     1306
7.Mikl AntonínŽídek Jiří     2307
8.Smolka LonginChimiak Stanislav     0308
9.Fiala RadimDočekal Pavel     1309
10.Elznic DrahomírFirtl Radim     13010
11.Smolka LonginŽídek Jiří     23011
12.Fiala RadimChimiak Stanislav     23012
13.Elznic DrahomírDočekal Pavel     30112
14.Mikl AntonínFirtl Radim     03113
15.Fiala RadimŽídek Jiří     03114
16.Elznic DrahomírChimiak Stanislav     32214
17.Mikl AntonínDočekal Pavel     23215
18.Smolka LonginFirtl Radim     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Elznic Drahomír22Žídek Jiří40
Mikl Antonín04Chimiak Stanislav31
Smolka Longin04Dočekal Pavel31
Fiala Radim04Firtl Radim40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS