Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Ježov 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:35 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
     1301
2.Pantlík Ladislav
Kůřil Pavel ml.
 
 
Juryca Dalibor
Valuch Michal
 
 
     3111
3.Kůřil Pavel ml.Valuch Michal     3221
4.Kalod Radek ml.Vymyslický Stanislav     3131
5.Kůřil RadimJuryca Dalibor     3241
6.Pantlík LadislavChvátal Antonín     0342
7.Kalod Radek ml.Valuch Michal     3152
8.Kůřil RadimVymyslický Stanislav     3262
9.Pantlík LadislavJuryca Dalibor     3272
10.Kůřil Pavel ml.Chvátal Antonín     1373
11.Kůřil RadimValuch Michal     3183
12.Pantlík LadislavLuzum Jaroslav     3093
13.Kůřil Pavel ml.Juryca Dalibor     1394
14.Kalod Radek ml.Chvátal Antonín     0395
15.Pantlík LadislavValuch Michal     2396
16.Kůřil Pavel ml.Luzum Jaroslav     1397
17.Kalod Radek ml.Juryca Dalibor     30107
18.Kůřil RadimChvátal Antonín     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůřil Pavel ml.13Valuch Michal13
Kalod Radek ml.31Vymyslický Stanislav02
Kůřil Radim40Juryca Dalibor13
Pantlík Ladislav22Chvátal Antonín31
   Luzum Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďuriš Josef
Šnajdr Radomír
 
 
Hromek František st.
Vjazanko Petr
 
 
     3010
2.Šnajdr Michal
Vašíček Tomáš
 
 
Grabovský Jaroslav nejst.
Zelinka Oldřich
 
 
     3120
3.Šnajdr RadomírHromek František st.     3030
4.Vašíček TomášVjazanko Petr     3040
5.Ďuriš JosefZelinka Oldřich     3050
6.Šnajdr MichalGrabovský Jaroslav nejst.     3260
7.Vašíček TomášHromek František st.     3070
8.Ďuriš JosefVjazanko Petr     3080
9.Šnajdr MichalZelinka Oldřich     3090
10.Šnajdr RadomírGrabovský Jaroslav nejst.     30100
11.Ďuriš JosefHromek František st.     32110
12.Šnajdr MichalVjazanko Petr     32120
13.Šnajdr RadomírZelinka Oldřich     30130
14.Vašíček TomášGrabovský Jaroslav nejst.     30140
15.Šnajdr MichalHromek František st.     32150
16.Stuchlík JaroslavVjazanko Petr     23151
17.Vašíček TomášZelinka Oldřich     30161
18.Ďuriš JosefGrabovský Jaroslav nejst.     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šnajdr Radomír30Hromek František st.04
Vašíček Tomáš40Vjazanko Petr13
Ďuriš Josef40Zelinka Oldřich04
Šnajdr Michal40Grabovský Jaroslav nejst.04
Stuchlík Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vnorovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Čeložnice 147Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37 Orel Vnorovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Kalod Radek st.
 
 
Komoň Richard
Ondruš Luboš
 
 
     3110
2.Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
Břečka Karel
Tomeček Josef
 
 
     1311
3.Hojač PavelBřečka Karel     2312
4.Hering RomanTomeček Josef     3222
5.Kalod Radek st.Komoň Richard     3132
6.Kojecký JaroslavOndruš Luboš     2333
7.Hering RomanBřečka Karel     3143
8.Kalod Radek st.Tomeček Josef     2344
9.Kojecký JaroslavKomoň Richard     1345
10.Hojač PavelOndruš Luboš     1346
11.Kalod Radek st.Břečka Karel     0347
12.Kojecký JaroslavTomeček Josef     1348
13.Hojač PavelKomoň Richard     3058
14.Hering RomanOndruš Luboš     3268
15.Kojecký JaroslavBřečka Karel     1369
16.Hojač PavelTomeček Josef     13610
17.Hering RomanKomoň Richard     30710
18.Kalod Radek st.Ondruš Luboš     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hojač Pavel13Břečka Karel31
Hering Roman40Tomeček Josef31
Kalod Radek st.22Komoň Richard13
Kojecký Jaroslav04Ondruš Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u nádraží ČD, Komenského 689, KyjovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mořický Aleš
Vavřínek Dominik
 
 
Charvát Vít ml.
Příkaský Jakub
 
 
     2301
2.Dočekal Pavel
Firtl Radim
 
 
Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
     0302
3.Vavřínek DominikPříkaský Jakub     3112
4.Firtl RadimKordula Jiří     3022
5.Dočekal PavelCharvát Vít ml.     3032
6.Mořický AlešKordula Petr     3142
7.Firtl RadimPříkaský Jakub     1343
8.Dočekal PavelKordula Jiří     0344
9.Mořický AlešCharvát Vít ml.     3154
10.Vavřínek DominikKordula Petr     1355
11.Dočekal PavelPříkaský Jakub     3065
12.Mořický AlešKordula Jiří     0366
13.Vavřínek DominikCharvát Vít ml.     3076
14.Firtl RadimKordula Petr     3186
15.Mořický AlešPříkaský Jakub     3096
16.Vavřínek DominikKordula Jiří     1397
17.Firtl RadimCharvát Vít ml.     0398
18.Dočekal PavelKordula Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vavřínek Dominik22Příkaský Jakub13
Firtl Radim22Kordula Jiří31
Dočekal Pavel22Charvát Vít ml.13
Mořický Aleš31Kordula Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vlkoš, přístavba ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:47 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Radim
Mikl Antonín
 
 
Macůrek Marek
Konečný Miroslav
 
 
     0301
2.Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
Komosný Miloslav
Ondruš Milan
 
 
     3211
3.Mikl AntonínKonečný Miroslav     3121
4.Fiala RadimKomosný Miloslav     0322
5.Elznic DrahomírOndruš Milan     1323
6.Smolka LonginMacůrek Marek     1324
7.Fiala RadimKonečný Miroslav     2325
8.Elznic DrahomírKomosný Miloslav     1326
9.Smolka LonginOndruš Milan     0327
10.Mikl AntonínMacůrek Marek     0328
11.Elznic DrahomírKonečný Miroslav     3038
12.Smolka LonginKomosný Miloslav     3248
13.Mikl AntonínOndruš Milan     0349
14.Fiala RadimMacůrek Marek     03410
15.Smolka LonginKonečný Miroslav     03411
16.Mikl AntonínKomosný Miloslav     23412
17.Fiala RadimOndruš Milan     03413
18.Elznic DrahomírMacůrek Marek     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikl Antonín13Konečný Miroslav22
Fiala Radim04Komosný Miloslav31
Elznic Drahomír13Ondruš Milan40
Smolka Longin13Macůrek Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42 TJ Sokol Čejč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Michal
Juras Martin
 
 
Marada Petr
Linner Marek
 
 
     0301
2.Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
Smutný Antonín
Ingr Lukáš
 
 
     3211
3.Vašík MiroslavLinner Marek     3221
4.Gablas KamilIngr Lukáš     0322
5.Vašík MichalSmutný Antonín     2323
6.Juras AntonínMarada Petr     3033
7.Gablas KamilLinner Marek     1334
8.Vašík MichalIngr Lukáš     2335
9.Juras AntonínSmutný Antonín     3045
10.Vašík MiroslavMarada Petr     0346
11.Vašík MichalLinner Marek     0347
12.Juras AntonínIngr Lukáš     3157
13.Juras MartinSmutný Antonín     1358
14.Gablas KamilMarada Petr     0359
15.Juras AntonínLinner Marek     3169
16.Juras MartinIngr Lukáš     23610
17.Gablas KamilSmutný Antonín     03611
18.Vašík MichalMarada Petr     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašík Miroslav11Linner Marek22
Gablas Kamil04Ingr Lukáš31
Vašík Michal04Smutný Antonín31
Juras Antonín40Marada Petr31
Juras Martin02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS