Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Ježov 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:42 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
Kmeť Milan
Schenel David
 
 
     0301
2.Pantlík Ladislav
Blahůšek Filip
 
 
Stašek Lubomír
Hřebačka Michal
 
 
     1302
3.Blahůšek FilipSchenel David     3012
4.Kalod Radek ml.Kmeť Milan     2313
5.Kůřil RadimStašek Lubomír     1314
6.Pantlík LadislavHřebačka Michal     3024
7.Kalod Radek ml.Schenel David     3234
8.Kůřil RadimKmeť Milan     1335
9.Pantlík LadislavStašek Lubomír     0336
10.Blahůšek FilipHřebačka Michal     0337
11.Kůřil RadimSchenel David     3147
12.Pantlík LadislavKmeť Milan     3257
13.Blahůšek FilipStašek Lubomír     0358
14.Kalod Radek ml.Hřebačka Michal     1359
15.Pantlík LadislavSchenel David     3269
16.Blahůšek FilipKmeť Milan     3279
17.Kalod Radek ml.Stašek Lubomír     03710
18.Kůřil RadimHřebačka Michal     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blahůšek Filip22Schenel David04
Kalod Radek ml.13Kmeť Milan22
Kůřil Radim13Stašek Lubomír40
Pantlík Ladislav31Hřebačka Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vnorovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 TJ Slavoj Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Antonín
Rybecký Jakub
 
 
Tomčala Jiří
Motyčka Petr
 
 
     2301
2.Vymyslický Stanislav
Valuch Michal
 
 
Studnička Jiří
Komoň Richard
 
 
     1302
3.Chvátal AntonínTomčala Jiří     3012
4.Vymyslický StanislavMotyčka Petr     3122
5.Valuch MichalStudnička Jiří     3132
6.Rybecký JakubKomoň Richard     0333
7.Vymyslický StanislavTomčala Jiří     3143
8.Valuch MichalMotyčka Petr     3053
9.Rybecký JakubStudnička Jiří     3263
10.Chvátal AntonínKomoň Richard     3073
11.Valuch MichalTomčala Jiří     3183
12.Rybecký JakubMotyčka Petr     1384
13.Chvátal AntonínStudnička Jiří     3094
14.Vymyslický StanislavKomoň Richard     2395
15.Rybecký JakubTomčala Jiří     0396
16.Chvátal AntonínMotyčka Petr     30106
17.Vymyslický StanislavStudnička Jiří     30116
18.Valuch MichalKomoň Richard     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chvátal Antonín40Tomčala Jiří13
Vymyslický Stanislav31Motyčka Petr13
Valuch Michal40Studnička Jiří04
Rybecký Jakub13Komoň Richard22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Michal
Ďuriš Josef
 
 
Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
     3010
2.Vašina Antonín
Studnička Ondřej
 
 
Hrbáček Patrik
Charvát Vít ml.
 
 
     3120
3.Ďuriš JosefHrbáček Patrik     3030
4.Šnajdr MichalKordula Jiří     1331
5.Valko JanCharvát Vít ml.     0332
6.Studnička OndřejKordula Petr     1333
7.Šnajdr MichalHrbáček Patrik     3243
8.Valko JanKordula Jiří     1344
9.Studnička OndřejCharvát Vít ml.     3054
10.Ďuriš JosefKordula Petr     0355
11.Valko JanHrbáček Patrik     3165
12.Studnička OndřejKordula Jiří     3275
13.Ďuriš JosefCharvát Vít ml.     3185
14.Šnajdr MichalKordula Petr     3295
15.Studnička OndřejHrbáček Patrik     30105
16.Ďuriš JosefKordula Jiří     30115
17.Šnajdr MichalCharvát Vít ml.     30125
18.Bednařík MatějKordula Petr     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ďuriš Josef31Hrbáček Patrik04
Šnajdr Michal31Kordula Jiří22
Valko Jan12Charvát Vít ml.13
Studnička Ondřej31Kordula Petr31
Bednařík Matěj01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macůrek Marek
Konečný Miroslav
 
 
Hering Roman
Valenta Josef
 
 
     2301
2.Komosný Miloslav
Ondruš Milan
 
 
Kojecký Jaroslav
Kalod Radek st.
 
 
     3111
3.Konečný MiroslavValenta Josef     3221
4.Komosný MiloslavKojecký Jaroslav     3131
5.Ondruš MilanHering Roman     1332
6.Macůrek MarekKalod Radek st.     3142
7.Komosný MiloslavValenta Josef     3252
8.Ondruš MilanKojecký Jaroslav     3162
9.Macůrek MarekHering Roman     3172
10.Konečný MiroslavKalod Radek st.     0373
11.Ondruš MilanValenta Josef     3083
12.Macůrek MarekKojecký Jaroslav     3093
13.Konečný MiroslavHering Roman     0394
14.Komosný MiloslavKalod Radek st.     0395
15.Macůrek MarekValenta Josef     30105
16.Konečný MiroslavKojecký Jaroslav     31115
17.Komosný MiloslavHering Roman     03116
18.Ondruš MilanKalod Radek st.     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Miroslav22Valenta Josef04
Komosný Miloslav22Kojecký Jaroslav04
Ondruš Milan31Hering Roman31
Macůrek Marek40Kalod Radek st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u nádraží ČD, Komenského 689, KyjovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:22 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Pavel
Firtl Radim
 
 
Marada Petr
Blaha Stanislav
 
 
     3110
2.Žídek Jiří
Mořický Aleš
 
 
Smutný Antonín
Ingr Lukáš
 
 
     1311
3.Žídek JiříSmutný Antonín     2312
4.Dočekal PavelBlaha Stanislav     3022
5.Firtl RadimMarada Petr     3032
6.Mořický AlešIngr Lukáš     3042
7.Dočekal PavelSmutný Antonín     1343
8.Firtl RadimBlaha Stanislav     3153
9.Mořický AlešMarada Petr     3063
10.Žídek JiříIngr Lukáš     3073
11.Firtl RadimSmutný Antonín     3183
12.Mikeska Jaroslav st.Blaha Stanislav     3193
13.Žídek JiříMarada Petr     31103
14.Dočekal PavelIngr Lukáš     32113
15.Mikeska Jaroslav st.Smutný Antonín     23114
16.Žídek JiříBlaha Stanislav     13115
17.Dočekal PavelMarada Petr     30125
18.Firtl RadimIngr Lukáš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žídek Jiří22Smutný Antonín31
Dočekal Pavel31Blaha Stanislav13
Firtl Radim40Marada Petr04
Mořický Aleš20Ingr Lukáš04
Mikeska Jaroslav st.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vlkoš, přístavba ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:34 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
Vašík Michal
Gablas Kamil
 
 
     2301
2.Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
     2302
3.Fiala RadimVašík Michal     2303
4.Smolka LonginGablas Kamil     3013
5.Elznic DrahomírJuras Antonín     2314
6.Mikl AntonínVašík Miroslav     3024
7.Smolka LonginVašík Michal     1325
8.Elznic DrahomírGablas Kamil     3035
9.Mikl AntonínJuras Antonín     2336
10.Fiala RadimVašík Miroslav     0337
11.Elznic DrahomírVašík Michal     3247
12.Mikl AntonínGablas Kamil     3157
13.Fiala RadimJuras Antonín     0358
14.Smolka LonginVašík Miroslav     1359
15.Mikl AntonínVašík Michal     3069
16.Fiala RadimGablas Kamil     3079
17.Smolka LonginJuras Antonín     03710
18.Elznic DrahomírVašík Miroslav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Radim13Vašík Michal22
Smolka Longin13Gablas Kamil04
Elznic Drahomír31Juras Antonín40
Mikl Antonín31Vašík Miroslav22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS