Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Ježov 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pantlík Ladislav
Blahůšek Filip
 
 
Kordula Jiří
Hrbáček Patrik
 
 
     3210
2.Kůřil Radim
Kalod Radek ml.
 
 
Kordula Petr
Příkaský Jakub
 
 
     3020
3.Blahůšek FilipKordula Petr     2321
4.Kalod Radek ml.Hrbáček Patrik     3231
5.Kůřil RadimPříkaský Jakub     3041
6.Pantlík LadislavKordula Jiří     1342
7.Kalod Radek ml.Kordula Petr     0343
8.Kůřil RadimHrbáček Patrik     3153
9.Pantlík LadislavPříkaský Jakub     3163
10.Blahůšek FilipKordula Jiří     3073
11.Kůřil RadimKordula Petr     3283
12.Pantlík LadislavHrbáček Patrik     3093
13.Blahůšek FilipPříkaský Jakub     30103
14.Kalod Radek ml.Kordula Jiří     23104
15.Kůřil Pavel ml.Kordula Petr     31114
16.Blahůšek FilipHrbáček Patrik     31124
17.Kalod Radek ml.Příkaský Jakub     31134
18.Kůřil RadimKordula Jiří     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blahůšek Filip31Kordula Petr22
Kalod Radek ml.22Hrbáček Patrik04
Kůřil Radim31Příkaský Jakub04
Pantlík Ladislav21Kordula Jiří31
Kůřil Pavel ml.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vnorovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 Orel Vnorovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
Tomeček Josef
Břečka Karel
 
 
     2301
2.Komosný Miloslav
Ráb František
 
 
Ondruš Luboš
Komoň Richard
 
 
     1302
3.Ondruš MilanTomeček Josef     3112
4.Konečný MiroslavBřečka Karel     2313
5.Ráb FrantišekOndruš Luboš     0314
6.Komosný MiloslavKomoň Richard     2315
7.Konečný MiroslavTomeček Josef     3225
8.Ráb FrantišekBřečka Karel     0326
9.Komosný MiloslavOndruš Luboš     3036
10.Ondruš MilanKomoň Richard     3046
11.Hřebíček MiroslavTomeček Josef     1347
12.Komosný MiloslavBřečka Karel     3157
13.Ondruš MilanOndruš Luboš     3067
14.Konečný MiroslavKomoň Richard     0368
15.Komosný MiloslavTomeček Josef     0369
16.Ondruš MilanBřečka Karel     3179
17.Konečný MiroslavOndruš Luboš     3189
18.Hřebíček MiroslavKomoň Richard     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondruš Milan40Tomeček Josef22
Konečný Miroslav22Břečka Karel22
Ráb František02Ondruš Luboš13
Komosný Miloslav22Komoň Richard31
Hřebíček Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč, č.p. 234Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Petr
Blaha Stanislav
 
 
Osička Jan st.
Hromek František st.
 
 
     3010
2.Smutný Antonín
Linner Marek
 
 
Kmeť Milan
Drábek Ivo ml.
 
 
     1311
3.Linner MarekHromek František st.     3021
4.Smutný AntonínKmeť Milan     1322
5.Marada PetrDrábek Ivo ml.     0323
6.Blaha StanislavOsička Jan st.     1324
7.Smutný AntonínHromek František st.     3034
8.Marada PetrKmeť Milan     1335
9.Blaha StanislavDrábek Ivo ml.     2336
10.Linner MarekOsička Jan st.     0337
11.Marada PetrHromek František st.     1338
12.Blaha StanislavKmeť Milan     1339
13.Linner MarekDrábek Ivo ml.     3249
14.Smutný AntonínOsička Jan st.     13410
15.Blaha StanislavHromek František st.     31510
16.Linner MarekKmeť Milan     23511
17.Smutný AntonínDrábek Ivo ml.     03512
18.Marada PetrOsička Jan st.     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Linner Marek22Hromek František st.13
Smutný Antonín13Kmeť Milan40
Marada Petr13Drábek Ivo ml.31
Blaha Stanislav13Osička Jan st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:43 TJ Slavoj Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Michal
Juras Pavel
 
 
Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
     0301
2.Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
     3111
3.Gablas KamilLuzum Jaroslav     0312
4.Vašík MiroslavValuch Michal     0313
5.Juras AntonínChvátal Antonín     0314
6.Vašík MichalVymyslický Stanislav     0315
7.Vašík MiroslavLuzum Jaroslav     0316
8.Juras AntonínValuch Michal     3026
9.Vašík MichalChvátal Antonín     1327
10.Gablas KamilVymyslický Stanislav     2328
11.Juras AntonínLuzum Jaroslav     3138
12.Vašík MichalValuch Michal     1339
13.Gablas KamilChvátal Antonín     13310
14.Juras PavelVymyslický Stanislav     03311
15.Vašík MichalLuzum Jaroslav     32411
16.Gablas KamilValuch Michal     03412
17.Juras PavelChvátal Antonín     03413
18.Juras AntonínVymyslický Stanislav     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gablas Kamil04Luzum Jaroslav22
Vašík Miroslav02Valuch Michal31
Juras Antonín31Chvátal Antonín40
Vašík Michal13Vymyslický Stanislav31
Juras Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vlkoš, přístavba ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:21 TJ Sokol Vlkoš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
Šnajdr Michal
Šnajdr Radomír
 
 
     3210
2.Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
Stuchlík Jaroslav
Cibulka Marek
 
 
     3020
3.Mikl AntonínŠnajdr Radomír     3130
4.Fiala RadimCibulka Marek     3040
5.Elznic DrahomírStuchlík Jaroslav     3150
6.Smolka LonginŠnajdr Michal     3160
7.Fiala RadimŠnajdr Radomír     0361
8.Elznic DrahomírCibulka Marek     3071
9.Smolka LonginStuchlík Jaroslav     1372
10.Mikl AntonínŠnajdr Michal     3182
11.Elznic DrahomírŠnajdr Radomír     3292
12.Smolka LonginCibulka Marek     30102
13.Mikl AntonínStuchlík Jaroslav     31112
14.Fiala RadimŠnajdr Michal     31122
15.Smolka LonginŠnajdr Radomír     13123
16.Mikl AntonínCibulka Marek     30133
17.Fiala RadimStuchlík Jaroslav     32143
18.Elznic DrahomírŠnajdr Michal     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikl Antonín40Šnajdr Radomír22
Fiala Radim31Cibulka Marek04
Elznic Drahomír40Stuchlík Jaroslav13
Smolka Longin22Šnajdr Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u nádraží ČD, Komenského 689, KyjovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chimiak Stanislav
Mikeska Jaroslav st.
 
 
Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
     0301
2.Firtl Radim
Dočekal Pavel
 
 
Kalod Radek st.
Kojecký Jaroslav
 
 
     3211
3.Chimiak StanislavKojecký Jaroslav     3221
4.Mikeska Jaroslav st.Hojač Pavel     1322
5.Dočekal PavelHering Roman     3132
6.Firtl RadimKalod Radek st.     3042
7.Mikeska Jaroslav st.Kojecký Jaroslav     2343
8.Dočekal PavelHojač Pavel     3253
9.Firtl RadimHering Roman     3263
10.Chimiak StanislavKalod Radek st.     3273
11.Dočekal PavelKojecký Jaroslav     3083
12.Firtl RadimHojač Pavel     3093
13.Chimiak StanislavHering Roman     0394
14.Mikeska Jaroslav st.Kalod Radek st.     0395
15.Firtl RadimKojecký Jaroslav     30105
16.Chimiak StanislavHojač Pavel     31115
17.Mikeska Jaroslav st.Hering Roman     13116
18.Dočekal PavelKalod Radek st.     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chimiak Stanislav31Kojecký Jaroslav13
Mikeska Jaroslav st.04Hojač Pavel13
Dočekal Pavel31Hering Roman22
Firtl Radim40Kalod Radek st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS