Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Čeložnice 147Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Kalod Radek st.
 
 
Blahůšek Filip
Pantlík Ladislav
 
 
     3110
2.Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
     2311
3.Hering RomanPantlík Ladislav     3021
4.Hojač PavelBlahůšek Filip     0322
5.Kalod Radek st.Kůřil Radim     2323
6.Kojecký JaroslavKůřil Pavel ml.     3233
7.Hojač PavelPantlík Ladislav     1334
8.Kalod Radek st.Blahůšek Filip     3144
9.Kojecký JaroslavKůřil Radim     3154
10.Hering RomanKůřil Pavel ml.     0355
11.Kalod Radek st.Pantlík Ladislav     3265
12.Kojecký JaroslavBlahůšek Filip     1366
13.Hering RomanKůřil Radim     3276
14.Hojač PavelKůřil Pavel ml.     3086
15.Kojecký JaroslavKalod Radek ml.     3096
16.Hering RomanBlahůšek Filip     31106
17.Hojač PavelKůřil Radim     23107
18.Něnička PetrKůřil Pavel ml.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hering Roman31Pantlík Ladislav12
Hojač Pavel13Blahůšek Filip22
Kalod Radek st.21Kůřil Radim22
Kojecký Jaroslav31Kůřil Pavel ml.13
Něnička Petr10Kalod Radek ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:27 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Michal
Vašíček Tomáš
 
 
Dočekal Pavel
Firtl Radim
 
 
     3210
2.Šnajdr Radomír
Ďuriš Josef
 
 
Vavřínek Dominik
Chimiak Stanislav
 
 
     3120
3.Šnajdr RadomírVavřínek Dominik     3230
4.Vašíček TomášChimiak Stanislav     3040
5.Ďuriš JosefDočekal Pavel     3250
6.Šnajdr MichalFirtl Radim     1351
7.Vašíček TomášVavřínek Dominik     3161
8.Ďuriš JosefChimiak Stanislav     3071
9.Šnajdr MichalDočekal Pavel     1372
10.Šnajdr RadomírFirtl Radim     3282
11.Ďuriš JosefVavřínek Dominik     3192
12.Šnajdr MichalChimiak Stanislav     32102
13.Šnajdr RadomírDočekal Pavel     31112
14.Vašíček TomášFirtl Radim     30122
15.Šnajdr MichalVavřínek Dominik     13123
16.Šnajdr RadomírChimiak Stanislav     31133
17.Vašíček TomášDočekal Pavel     03134
18.Ďuriš JosefFirtl Radim     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šnajdr Radomír40Vavřínek Dominik13
Vašíček Tomáš31Chimiak Stanislav04
Ďuriš Josef40Dočekal Pavel22
Šnajdr Michal13Firtl Radim13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 TJ Slavoj Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
     2301
2.Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
     3111
3.Vymyslický StanislavMikl Antonín     1312
4.Chvátal AntonínFiala Radim     3122
5.Valuch MichalElznic Drahomír     1323
6.Luzum JaroslavSmolka Longin     3033
7.Chvátal AntonínMikl Antonín     0334
8.Valuch MichalFiala Radim     3144
9.Luzum JaroslavElznic Drahomír     1345
10.Vymyslický StanislavSmolka Longin     3255
11.Valuch MichalMikl Antonín     3265
12.Luzum JaroslavFiala Radim     3075
13.Vymyslický StanislavElznic Drahomír     3085
14.Chvátal AntonínSmolka Longin     3295
15.Luzum JaroslavMikl Antonín     0396
16.Vymyslický StanislavFiala Radim     31106
17.Chvátal AntonínElznic Drahomír     03107
18.Valuch MichalSmolka Longin     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vymyslický Stanislav31Mikl Antonín31
Chvátal Antonín22Fiala Radim04
Valuch Michal22Elznic Drahomír31
Luzum Jaroslav22Smolka Longin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:19 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmeť Milan
Drábek Ivo ml.
 
 
Juras Pavel
Vašík Michal
 
 
     3110
2.Osička Jan st.
Hřebačka Michal
 
 
Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
     3020
3.Kmeť MilanGablas Kamil     3130
4.Drábek Ivo ml.Juras Pavel     3140
5.Osička Jan st.Juras Antonín     3050
6.Hřebačka MichalVašík Miroslav     3160
7.Drábek Ivo ml.Gablas Kamil     3170
8.Osička Jan st.Juras Pavel     3080
9.Hřebačka MichalJuras Antonín     2381
10.Kmeť MilanVašík Miroslav     3191
11.Osička Jan st.Vašík Michal     32101
12.Hřebačka MichalJuras Pavel     32111
13.Kmeť MilanJuras Antonín     13112
14.Drábek Ivo ml.Vašík Miroslav     32122
15.Hřebačka MichalVašík Michal     30132
16.Kmeť MilanJuras Pavel     30142
17.Drábek Ivo ml.Juras Antonín     31152
18.Osička Jan st.Vašík Miroslav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kmeť Milan31Gablas Kamil02
Drábek Ivo ml.40Juras Pavel04
Osička Jan st.40Juras Antonín22
Hřebačka Michal31Vašík Miroslav04
   Vašík Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vnorovy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, ZŠ VnorovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38 TJ Sokol Čejč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motyčka Petr
Komoň Richard
 
 
Smutný Antonín
Výmolová Marta
 
 
     2301
2.Ondruš Luboš
Tomeček Josef
 
 
Marada Petr
Blaha Stanislav
 
 
     0302
3.Ondruš LubošVýmolová Marta     1303
4.Motyčka PetrBlaha Stanislav     3213
5.Tomeček JosefMarada Petr     3023
6.Komoň RichardSmutný Antonín     0324
7.Motyčka PetrVýmolová Marta     1325
8.Tomeček JosefBlaha Stanislav     1326
9.Komoň RichardMarada Petr     3036
10.Ondruš LubošSmutný Antonín     2337
11.Tomeček JosefVýmolová Marta     3047
12.Komoň RichardBlaha Stanislav     3257
13.Ondruš LubošMarada Petr     1358
14.Motyčka PetrSmutný Antonín     1359
15.Komoň RichardVýmolová Marta     3169
16.Ondruš LubošBlaha Stanislav     3079
17.Motyčka PetrMarada Petr     23710
18.Tomeček JosefSmutný Antonín     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondruš Luboš13Výmolová Marta22
Motyčka Petr13Blaha Stanislav13
Tomeček Josef22Marada Petr22
Komoň Richard31Smutný Antonín40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Ratíškovice, Vítězná 701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šupálek Milan
Charvát Vít ml.
 
 
Komosný Miloslav
Ondruš Milan
 
 
     1301
2.Kordula Petr
Příkaský Jakub
 
 
Hřebíček Miroslav
Parák František
 
 
     3211
3.Charvát Vít ml.Hřebíček Miroslav     0312
4.Kordula PetrParák František     3022
5.Příkaský JakubKomosný Miloslav     0323
6.Šupálek MilanOndruš Milan     0324
7.Kordula PetrHřebíček Miroslav     3034
8.Příkaský JakubParák František     3044
9.Šupálek MilanKomosný Miloslav     0345
10.Charvát Vít ml.Ondruš Milan     3155
11.Příkaský JakubHřebíček Miroslav     3165
12.Šupálek MilanParák František     0366
13.Charvát Vít ml.Komosný Miloslav     2367
14.Kordula PetrOndruš Milan     3277
15.Šupálek MilanHřebíček Miroslav     0378
16.Charvát Vít ml.Parák František     3088
17.Kordula PetrKomosný Miloslav     3198
18.Příkaský JakubOndruš Milan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.22Hřebíček Miroslav22
Kordula Petr40Parák František13
Příkaský Jakub22Komosný Miloslav31
Šupálek Milan04Ondruš Milan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS