Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Ježov 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
     2301
2.Kůřil Pavel ml.
Blahůšek Filip
 
 
Hřebíček Miroslav
Komosný Miloslav
 
 
     3111
3.Kůřil Pavel ml.Hřebíček Miroslav     3021
4.Kalod Radek ml.Komosný Miloslav     1322
5.Kůřil RadimKonečný Miroslav     3232
6.Blahůšek FilipOndruš Milan     3142
7.Kalod Radek ml.Hřebíček Miroslav     3152
8.Kůřil RadimKomosný Miloslav     3162
9.Blahůšek FilipKonečný Miroslav     3272
10.Kůřil Pavel ml.Ondruš Milan     1373
11.Kůřil RadimHřebíček Miroslav     3183
12.Blahůšek FilipKomosný Miloslav     3193
13.Kůřil Pavel ml.Konečný Miroslav     31103
14.Kalod Radek ml.Ondruš Milan     13104
15.Blahůšek FilipHřebíček Miroslav     30114
16.Kůřil Pavel ml.Komosný Miloslav     30124
17.Kalod Radek ml.Konečný Miroslav     30134
18.Kůřil RadimOndruš Milan     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůřil Pavel ml.31Hřebíček Miroslav04
Kalod Radek ml.22Komosný Miloslav13
Kůřil Radim31Konečný Miroslav04
Blahůšek Filip40Ondruš Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč, č.p. 234Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Petr
Blaha Stanislav
 
 
Kordula Petr
Příkaský Jakub
 
 
     3110
2.Smutný Antonín
Linner Marek
 
 
Kordula Jiří
Hrbáček Patrik
 
 
     3120
3.Blaha StanislavKordula Petr     2321
4.Linner MarekHrbáček Patrik     3031
5.Ingr LukášPříkaský Jakub     3041
6.Smutný AntonínKordula Jiří     1342
7.Linner MarekKordula Petr     1343
8.Ingr LukášHrbáček Patrik     3053
9.Smutný AntonínPříkaský Jakub     3163
10.Blaha StanislavKordula Jiří     1364
11.Ingr LukášKordula Petr     0365
12.Smutný AntonínHrbáček Patrik     3175
13.Marada PetrPříkaský Jakub     0376
14.Linner MarekKordula Jiří     1377
15.Smutný AntonínKordula Petr     1378
16.Marada PetrHrbáček Patrik     2379
17.Linner MarekPříkaský Jakub     3089
18.Ingr LukášKordula Jiří     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blaha Stanislav02Kordula Petr40
Linner Marek22Hrbáček Patrik13
Ingr Lukáš22Příkaský Jakub13
Smutný Antonín22Kordula Jiří40
Marada Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vnorovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gablas Kamil
Juras Martin
 
 
Ondruš Luboš
Motyčka Petr
 
 
     3110
2.Vašík Miroslav
Juras Antonín
 
 
Břečka Karel
Tomeček Josef
 
 
     3020
3.Gablas KamilTomeček Josef     2321
4.Vašík MiroslavBřečka Karel     3131
5.Juras AntonínMotyčka Petr     3041
6.Juras MartinOndruš Luboš     2342
7.Vašík MiroslavTomeček Josef     3152
8.Juras AntonínBřečka Karel     3162
9.Juras MartinMotyčka Petr     1363
10.Vašík MichalOndruš Luboš     0364
11.Juras AntonínTomeček Josef     2365
12.Juras MartinBřečka Karel     0366
13.Vašík MichalMotyčka Petr     0367
14.Vašík MiroslavOndruš Luboš     3277
15.Juras MartinTomeček Josef     1378
16.Vašík MichalBřečka Karel     0379
17.Vašík MiroslavMotyčka Petr     3289
18.Juras AntonínOndruš Luboš     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gablas Kamil01Tomeček Josef31
Vašík Miroslav40Břečka Karel22
Juras Antonín31Motyčka Petr22
Juras Martin04Ondruš Luboš22
Vašík Michal03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vlkoš, přístavba ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
Kmeť Milan
Drábek Ivo ml.
 
 
     2301
2.Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
Osička Jan st.
Hřebačka Michal
 
 
     1302
3.Mikl AntonínKmeť Milan     3012
4.Fiala RadimDrábek Ivo ml.     1313
5.Elznic DrahomírOsička Jan st.     2314
6.Smolka LonginHřebačka Michal     1315
7.Fiala RadimKmeť Milan     0316
8.Elznic DrahomírDrábek Ivo ml.     3126
9.Smolka LonginOsička Jan st.     0327
10.Mikl AntonínHřebačka Michal     1328
11.Elznic DrahomírKmeť Milan     3038
12.Smolka LonginDrábek Ivo ml.     0339
13.Mikl AntonínOsička Jan st.     3249
14.Fiala RadimHřebačka Michal     23410
15.Smolka LonginKmeť Milan     32510
16.Mikl AntonínDrábek Ivo ml.     31610
17.Fiala RadimOsička Jan st.     30710
18.Elznic DrahomírHřebačka Michal     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikl Antonín31Kmeť Milan13
Fiala Radim13Drábek Ivo ml.22
Elznic Drahomír22Osička Jan st.22
Smolka Longin13Hřebačka Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u nádraží ČD, Komenského 689, KyjovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:34 TJ Slavoj Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Pavel
Chimiak Stanislav
 
 
Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
     3010
2.Žídek Jiří
Bábíček Radek
 
 
Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
     0311
3.Žídek JiříVymyslický Stanislav     3221
4.Bábíček RadekValuch Michal     0322
5.Dočekal PavelChvátal Antonín     1323
6.Chimiak StanislavLuzum Jaroslav     3033
7.Bábíček RadekVymyslický Stanislav     0334
8.Dočekal PavelValuch Michal     3144
9.Chimiak StanislavChvátal Antonín     0345
10.Vavřínek DominikLuzum Jaroslav     3055
11.Dočekal PavelVymyslický Stanislav     1356
12.Chimiak StanislavValuch Michal     3066
13.Vavřínek DominikChvátal Antonín     1367
14.Bábíček RadekLuzum Jaroslav     0368
15.Chimiak StanislavVymyslický Stanislav     3078
16.Vavřínek DominikValuch Michal     0379
17.Bábíček RadekChvátal Antonín     03710
18.Dočekal PavelLuzum Jaroslav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žídek Jiří10Vymyslický Stanislav22
Bábíček Radek04Valuch Michal22
Dočekal Pavel22Chvátal Antonín40
Chimiak Stanislav31Luzum Jaroslav13
Vavřínek Dominik12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Čeložnice 147Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:44 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Kalod Radek st.
 
 
Šnajdr Michal
Vašíček Tomáš
 
 
     0301
2.Hering Roman
Valenta Josef
 
 
Ďuriš Josef
Šnajdr Radomír
 
 
     2302
3.Kojecký JaroslavŠnajdr Radomír     0303
4.Hering RomanVašíček Tomáš     3013
5.Kalod Radek st.Šnajdr Michal     3023
6.Valenta JosefĎuriš Josef     0324
7.Hering RomanŠnajdr Radomír     0325
8.Kalod Radek st.Vašíček Tomáš     1326
9.Tihlařík OndřejŠnajdr Michal     1327
10.Kojecký JaroslavĎuriš Josef     1328
11.Kalod Radek st.Šnajdr Radomír     2329
12.Tihlařík OndřejVašíček Tomáš     03210
13.Kojecký JaroslavŠnajdr Michal     13211
14.Hering RomanĎuriš Josef     31311
15.Tihlařík OndřejŠnajdr Radomír     03312
16.Kojecký JaroslavVašíček Tomáš     13313
17.Hering RomanŠnajdr Michal     31413
18.Kalod Radek st.Ďuriš Josef     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kojecký Jaroslav04Šnajdr Radomír40
Hering Roman31Vašíček Tomáš31
Kalod Radek st.13Šnajdr Michal22
Valenta Josef01Ďuriš Josef31
Tihlařík Ondřej03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS