Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Michal
Vašíček Tomáš
 
 
Blahůšek Filip
Pantlík Ladislav
 
 
     0301
2.Ďuriš Josef
Šnajdr Radomír
 
 
Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
     3011
3.Šnajdr RadomírBlahůšek Filip     3021
4.Ďuriš JosefKalod Radek ml.     1322
5.Vašíček TomášKůřil Radim     3032
6.Šnajdr MichalPantlík Ladislav     2333
7.Ďuriš JosefBlahůšek Filip     3143
8.Vašíček TomášKalod Radek ml.     3053
9.Šnajdr MichalKůřil Radim     3263
10.Šnajdr RadomírPantlík Ladislav     3173
11.Vašíček TomášBlahůšek Filip     0374
12.Šnajdr MichalKalod Radek ml.     3184
13.Šnajdr RadomírKůřil Radim     3094
14.Ďuriš JosefPantlík Ladislav     0395
15.Šnajdr MichalBlahůšek Filip     31105
16.Šnajdr RadomírKalod Radek ml.     30115
17.Ďuriš JosefKůřil Radim     30125
18.Vašíček TomášPantlík Ladislav     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Radomír40Blahůšek Filip13
Ďuriš Josef22Kalod Radek ml.13
Vašíček Tomáš31Kůřil Radim04
Šnajdr Michal31Pantlík Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
Kojecký Jaroslav
Kalod Radek st.
 
 
     3210
2.Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
     3020
3.Valuch MichalKojecký Jaroslav     3230
4.Chvátal AntonínHojač Pavel     3140
5.Vymyslický StanislavHering Roman     0341
6.Luzum JaroslavKalod Radek st.     2342
7.Chvátal AntonínKojecký Jaroslav     3052
8.Vymyslický StanislavHojač Pavel     2353
9.Luzum JaroslavHering Roman     0354
10.Valuch MichalKalod Radek st.     1355
11.Vymyslický StanislavKojecký Jaroslav     3265
12.Luzum JaroslavHojač Pavel     1366
13.Valuch MichalHering Roman     1367
14.Chvátal AntonínKalod Radek st.     3277
15.Luzum JaroslavKojecký Jaroslav     3087
16.Valuch MichalHojač Pavel     1388
17.Chvátal AntonínHering Roman     2389
18.Vymyslický StanislavKalod Radek st.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valuch Michal13Kojecký Jaroslav04
Chvátal Antonín31Hojač Pavel31
Vymyslický Stanislav13Hering Roman40
Luzum Jaroslav13Kalod Radek st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašek Lubomír
Drábek Ivo ml.
 
 
Žídek Jiří
Dočekal Pavel
 
 
     3210
2.Hřebačka Michal
Kmeť Milan
 
 
Cafourek Karel
Bábíček Radek
 
 
     2311
3.Kmeť MilanŽídek Jiří     3221
4.Stašek LubomírDočekal Pavel     3131
5.Hřebačka MichalBábíček Radek     3041
6.Drábek Ivo ml.Cafourek Karel     3051
7.Stašek LubomírŽídek Jiří     3061
8.Hřebačka MichalDočekal Pavel     3071
9.Drábek Ivo ml.Bábíček Radek     3081
10.Kmeť MilanCafourek Karel     3091
11.Hřebačka MichalŽídek Jiří     0392
12.Drábek Ivo ml.Dočekal Pavel     30102
13.Kmeť MilanBábíček Radek     30112
14.Stašek LubomírCafourek Karel     30122
15.Drábek Ivo ml.Žídek Jiří     30132
16.Kmeť MilanDočekal Pavel     32142
17.Stašek LubomírBábíček Radek     30152
18.Hřebačka MichalCafourek Karel     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmeť Milan40Žídek Jiří13
Stašek Lubomír40Dočekal Pavel04
Hřebačka Michal31Bábíček Radek04
Drábek Ivo ml.40Cafourek Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vnorovy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, ZŠ VnorovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:34 TJ Sokol Vlkoš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Luboš
Břečka Karel
 
 
Fiala Radim
Mikl Antonín
 
 
     1301
2.Motyčka Petr
Studnička Jiří
 
 
Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
     0302
3.Studnička JiříMikl Antonín     0303
4.Motyčka PetrFiala Radim     3013
5.Ondruš LubošElznic Drahomír     1314
6.Břečka KarelSmolka Longin     3024
7.Motyčka PetrMikl Antonín     3234
8.Ondruš LubošFiala Radim     0335
9.Břečka KarelElznic Drahomír     0336
10.Studnička JiříSmolka Longin     0337
11.Ondruš LubošMikl Antonín     3047
12.Břečka KarelFiala Radim     3057
13.Studnička JiříElznic Drahomír     0358
14.Motyčka PetrSmolka Longin     3268
15.Břečka KarelMikl Antonín     3078
16.Studnička JiříFiala Radim     3088
17.Motyčka PetrElznic Drahomír     0389
18.Ondruš LubošSmolka Longin     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Studnička Jiří13Mikl Antonín13
Motyčka Petr31Fiala Radim13
Ondruš Luboš13Elznic Drahomír40
Břečka Karel31Smolka Longin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Ratíškovice, Vítězná 701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:33 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít ml.
Hrbáček Patrik
 
 
Vašík Miroslav
Juras Antonín
 
 
     1301
2.Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
Kmínek Vojtěch
Vašík Michal
 
 
     2302
3.Hrbáček PatrikVašík Miroslav     2303
4.Kordula PetrKmínek Vojtěch     3013
5.Kordula JiříVašík Michal     3023
6.Charvát Vít ml.Juras Antonín     0324
7.Kordula PetrVašík Miroslav     3134
8.Kordula JiříGablas Kamil     3044
9.Charvát Vít ml.Vašík Michal     3254
10.Hrbáček PatrikJuras Antonín     0355
11.Kordula JiříVašík Miroslav     2356
12.Charvát Vít ml.Gablas Kamil     3166
13.Hrbáček PatrikVašík Michal     3276
14.Kordula PetrJuras Antonín     1377
15.Charvát Vít ml.Vašík Miroslav     3187
16.Hrbáček PatrikGablas Kamil     3197
17.Kordula PetrVašík Michal     32107
18.Kordula JiříJuras Antonín     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrbáček Patrik22Vašík Miroslav22
Kordula Petr31Kmínek Vojtěch01
Kordula Jiří31Vašík Michal04
Charvát Vít ml.31Juras Antonín31
   Gablas Kamil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37 TJ Sokol Čejč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Hřebíček Miroslav
 
 
Linner Marek
Smutný Antonín
 
 
     3210
2.Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
Marada Petr
Ingr Lukáš
 
 
     3220
3.Hřebíček MiroslavSmutný Antonín     0321
4.Ondruš MilanIngr Lukáš     0322
5.Komosný MiloslavMarada Petr     3132
6.Konečný MiroslavLinner Marek     3042
7.Ondruš MilanSmutný Antonín     2343
8.Komosný MiloslavIngr Lukáš     3153
9.Konečný MiroslavMarada Petr     3163
10.Hřebíček MiroslavLinner Marek     1364
11.Komosný MiloslavSmutný Antonín     1365
12.Konečný MiroslavIngr Lukáš     3075
13.Hřebíček MiroslavBlaha Stanislav     1376
14.Ondruš MilanLinner Marek     3086
15.Konečný MiroslavSmutný Antonín     0387
16.Hřebíček MiroslavIngr Lukáš     2388
17.Ondruš MilanBlaha Stanislav     2389
18.Komosný MiloslavLinner Marek     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hřebíček Miroslav04Smutný Antonín40
Ondruš Milan13Ingr Lukáš22
Komosný Miloslav22Marada Petr02
Konečný Miroslav31Linner Marek22
   Blaha Stanislav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS