Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Ježov 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:29 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
Smutný Antonín
Linner Marek
 
 
     3010
2.Blahůšek Filip
Pantlík Ladislav
 
 
Marada Petr
Blaha Stanislav
 
 
     1311
3.Blahůšek FilipSmutný Antonín     3221
4.Kalod Radek ml.Linner Marek     3231
5.Kůřil RadimIngr Lukáš     2332
6.Pantlík LadislavBlaha Stanislav     3042
7.Kalod Radek ml.Smutný Antonín     2343
8.Kůřil RadimLinner Marek     2344
9.Pantlík LadislavIngr Lukáš     2345
10.Blahůšek FilipBlaha Stanislav     3055
11.Kůřil RadimSmutný Antonín     3065
12.Pantlík LadislavLinner Marek     0366
13.Blahůšek FilipIngr Lukáš     3076
14.Kalod Radek ml.Blaha Stanislav     3286
15.Pantlík LadislavSmutný Antonín     3096
16.Blahůšek FilipLinner Marek     2397
17.Kalod Radek ml.Ingr Lukáš     31107
18.Kůřil RadimMarada Petr     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blahůšek Filip31Smutný Antonín13
Kalod Radek ml.31Linner Marek31
Kůřil Radim22Ingr Lukáš22
Pantlík Ladislav22Blaha Stanislav03
   Marada Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gablas Kamil
Vašík Michal
 
 
Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
     2301
2.Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
Hřebíček Miroslav
Komosný Miloslav
 
 
     3011
3.Vašík MiroslavHřebíček Miroslav     3221
4.Gablas KamilKonečný Miroslav     1322
5.Juras AntonínKomosný Miloslav     3032
6.Vašík MichalOndruš Milan     2333
7.Gablas KamilHřebíček Miroslav     0334
8.Juras AntonínKonečný Miroslav     3144
9.Vašík MichalKomosný Miloslav     2345
10.Vašík MiroslavOndruš Milan     3255
11.Juras AntonínHřebíček Miroslav     3165
12.Vašík MichalKonečný Miroslav     0366
13.Vašík MiroslavKomosný Miloslav     3076
14.Juras PavelOndruš Milan     0377
15.Vašík MichalHřebíček Miroslav     1378
16.Vašík MiroslavKonečný Miroslav     0379
17.Juras PavelKomosný Miloslav     03710
18.Juras AntonínOndruš Milan     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašík Miroslav31Hřebíček Miroslav22
Gablas Kamil02Konečný Miroslav31
Juras Antonín40Komosný Miloslav22
Vašík Michal04Ondruš Milan22
Juras Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vlkoš, přístavba ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elznic Drahomír
Smolka Longin
 
 
Hrbáček Patrik
Příkaský Jakub
 
 
     2301
2.Mikl Antonín
Fiala Radim
 
 
Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
     1302
3.Mikl AntonínHrbáček Patrik     3012
4.Fiala RadimKordula Jiří     1313
5.Elznic DrahomírPříkaský Jakub     3023
6.Smolka LonginKordula Petr     3133
7.Fiala RadimHrbáček Patrik     1334
8.Elznic DrahomírKordula Jiří     3044
9.Smolka LonginPříkaský Jakub     3254
10.Mikl AntonínKordula Petr     2355
11.Elznic DrahomírHrbáček Patrik     3165
12.Smolka LonginKordula Jiří     1366
13.Mikl AntonínPříkaský Jakub     3076
14.Fiala RadimKordula Petr     0377
15.Smolka LonginHrbáček Patrik     3287
16.Mikl AntonínKordula Jiří     3197
17.Fiala RadimPříkaský Jakub     1398
18.Elznic DrahomírKordula Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikl Antonín31Hrbáček Patrik13
Fiala Radim04Kordula Jiří22
Elznic Drahomír31Příkaský Jakub13
Smolka Longin31Kordula Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vnorovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u nádraží ČD, Komenského 689, KyjovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:47 Orel Vnorovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Pavel
Vavřínek Dominik
 
 
Břečka Karel
Tomeček Josef
 
 
     1301
2.Žídek Jiří
Bábíček Radek
 
 
Ondruš Luboš
Komoň Richard
 
 
     0302
3.Vavřínek DominikKomoň Richard     3112
4.Bábíček RadekOndruš Luboš     0313
5.Dočekal PavelTomeček Josef     0314
6.Žídek JiříBřečka Karel     1315
7.Bábíček RadekKomoň Richard     0316
8.Dočekal PavelOndruš Luboš     3126
9.Žídek JiříTomeček Josef     0327
10.Vavřínek DominikBřečka Karel     1328
11.Dočekal PavelKomoň Richard     1329
12.Žídek JiříOndruš Luboš     23210
13.Vavřínek DominikTomeček Josef     32310
14.Bábíček RadekBřečka Karel     03311
15.Žídek JiříKomoň Richard     23312
16.Vavřínek DominikOndruš Luboš     31412
17.Bábíček RadekTomeček Josef     03413
18.Dočekal PavelBřečka Karel     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vavřínek Dominik31Komoň Richard31
Bábíček Radek04Ondruš Luboš22
Dočekal Pavel13Tomeček Josef31
Žídek Jiří04Břečka Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Čeložnice 147Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Kalod Radek st.
 
 
Kmeť Milan
Drábek Ivo ml.
 
 
     3210
2.Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
Salajka Milan
Hřebačka Michal
 
 
     1311
3.Hojač PavelKmeť Milan     0312
4.Hering RomanDrábek Ivo ml.     2313
5.Kalod Radek st.Hřebačka Michal     1314
6.Kojecký JaroslavSalajka Milan     0315
7.Hering RomanKmeť Milan     3025
8.Kalod Radek st.Drábek Ivo ml.     2326
9.Kojecký JaroslavHřebačka Michal     1327
10.Hojač PavelSalajka Milan     0328
11.Kalod Radek st.Kmeť Milan     3038
12.Kojecký JaroslavDrábek Ivo ml.     0339
13.Hojač PavelHřebačka Michal     03310
14.Hering RomanSalajka Milan     03311
15.Kojecký JaroslavKmeť Milan     13312
16.Hojač PavelDrábek Ivo ml.     13313
17.Hering RomanHřebačka Michal     32413
18.Kalod Radek st.Salajka Milan     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hojač Pavel04Kmeť Milan22
Hering Roman22Drábek Ivo ml.40
Kalod Radek st.13Hřebačka Michal31
Kojecký Jaroslav04Salajka Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37 TJ Slavoj Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mopils Aleš
Šnajdr Michal
 
 
Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
     0301
2.Ďuriš Josef
Šnajdr Radomír
 
 
Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
     2302
3.Šnajdr RadomírLuzum Jaroslav     3212
4.Šnajdr MichalValuch Michal     3022
5.Ďuriš JosefVymyslický Stanislav     1323
6.Mopils AlešChvátal Antonín     1324
7.Šnajdr MichalLuzum Jaroslav     2325
8.Ďuriš JosefValuch Michal     3035
9.Mopils AlešVymyslický Stanislav     1336
10.Šnajdr RadomírChvátal Antonín     2337
11.Ďuriš JosefLuzum Jaroslav     3047
12.Mopils AlešValuch Michal     3257
13.Šnajdr RadomírVymyslický Stanislav     3067
14.Šnajdr MichalChvátal Antonín     0368
15.Mopils AlešLuzum Jaroslav     1369
16.Šnajdr RadomírValuch Michal     03610
17.Šnajdr MichalVymyslický Stanislav     30710
18.Ďuriš JosefChvátal Antonín     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šnajdr Radomír22Luzum Jaroslav22
Šnajdr Michal22Valuch Michal13
Ďuriš Josef22Vymyslický Stanislav22
Mopils Aleš13Chvátal Antonín40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS