Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37 TJ Slavoj Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymyslický Stanislav
Chvátal Antonín
 
 
Pantlík Ladislav
Blahůšek Filip
 
 
     3110
2.Luzum Jaroslav
Valuch Michal
 
 
Kalod Radek ml.
Kůřil Radim
 
 
     1311
3.Chvátal AntonínBlahůšek Filip     3121
4.Vymyslický StanislavKalod Radek ml.     3131
5.Valuch MichalKůřil Radim     3241
6.Luzum JaroslavPantlík Ladislav     0342
7.Vymyslický StanislavBlahůšek Filip     1343
8.Valuch MichalKalod Radek ml.     3253
9.Luzum JaroslavKůřil Radim     1354
10.Chvátal AntonínPantlík Ladislav     0355
11.Valuch MichalBlahůšek Filip     3165
12.Luzum JaroslavKalod Radek ml.     2366
13.Chvátal AntonínKůřil Radim     3076
14.Vymyslický StanislavPantlík Ladislav     2377
15.Luzum JaroslavBlahůšek Filip     3287
16.Chvátal AntonínKůřil Pavel ml.     3297
17.Vymyslický StanislavKůřil Radim     0398
18.Valuch MichalPantlík Ladislav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Antonín31Blahůšek Filip13
Vymyslický Stanislav13Kalod Radek ml.12
Valuch Michal40Kůřil Radim22
Luzum Jaroslav13Pantlík Ladislav31
   Kůřil Pavel ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmeť Milan
Drábek Ivo ml.
 
 
Šnajdr Michal
Valko Jan
 
 
     1301
2.Hřebačka Michal
Stašek Lubomír
 
 
Ďuriš Josef
Šnajdr Radomír
 
 
     3211
3.Kmeť MilanŠnajdr Radomír     2312
4.Hřebačka MichalŠnajdr Michal     3022
5.Stašek LubomírValko Jan     3032
6.Drábek Ivo ml.Ďuriš Josef     3242
7.Hřebačka MichalŠnajdr Radomír     3152
8.Stašek LubomírŠnajdr Michal     3062
9.Drábek Ivo ml.Valko Jan     3172
10.Kmeť MilanĎuriš Josef     1373
11.Stašek LubomírŠnajdr Radomír     3183
12.Drábek Ivo ml.Šnajdr Michal     3193
13.Kmeť MilanValko Jan     31103
14.Hřebačka MichalĎuriš Josef     30113
15.Drábek Ivo ml.Šnajdr Radomír     13114
16.Kmeť MilanŠnajdr Michal     03115
17.Hřebačka MichalValko Jan     30125
18.Stašek LubomírĎuriš Josef     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmeť Milan13Šnajdr Radomír22
Hřebačka Michal40Šnajdr Michal13
Stašek Lubomír31Valko Jan04
Drábek Ivo ml.31Ďuriš Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vnorovy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, ZŠ VnorovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:21 Orel Vnorovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motyčka Petr
Ondruš Luboš
 
 
Kojecký Jaroslav
Kalod Radek st.
 
 
     2301
2.Břečka Karel
Tomeček Josef
 
 
Hering Roman
Hojač Pavel
 
 
     2302
3.Tomeček JosefHering Roman     3112
4.Motyčka PetrHojač Pavel     3122
5.Ondruš LubošKojecký Jaroslav     3232
6.Břečka KarelKalod Radek st.     3042
7.Motyčka PetrHering Roman     3052
8.Ondruš LubošHojač Pavel     3062
9.Břečka KarelKojecký Jaroslav     3072
10.Tomeček JosefKalod Radek st.     3082
11.Ondruš LubošHering Roman     2383
12.Břečka KarelHojač Pavel     2384
13.Tomeček JosefKojecký Jaroslav     3194
14.Motyčka PetrKalod Radek st.     0395
15.Břečka KarelHering Roman     31105
16.Tomeček JosefHojač Pavel     30115
17.Motyčka PetrKojecký Jaroslav     30125
18.Ondruš LubošKalod Radek st.     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomeček Josef40Hering Roman13
Motyčka Petr31Hojač Pavel13
Ondruš Luboš31Kojecký Jaroslav04
Břečka Karel31Kalod Radek st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Ratíškovice, Vítězná 701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:41 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kordula Jiří
Kordula Petr
 
 
Žídek Jiří
Dočekal Pavel
 
 
     1301
2.Příkaský Jakub
Hrbáček Patrik
 
 
Jelínek Jiří
Firtl Radim
 
 
     1302
3.Hrbáček PatrikŽídek Jiří     1303
4.Kordula JiříJelínek Jiří     3213
5.Kordula PetrDočekal Pavel     3023
6.Příkaský JakubFirtl Radim     0324
7.Kordula JiříŽídek Jiří     3034
8.Kordula PetrJelínek Jiří     2335
9.Příkaský JakubDočekal Pavel     0336
10.Hrbáček PatrikFirtl Radim     0337
11.Kordula PetrŽídek Jiří     3147
12.Příkaský JakubJelínek Jiří     1348
13.Hrbáček PatrikDočekal Pavel     3158
14.Kordula JiříFirtl Radim     0359
15.Příkaský JakubŽídek Jiří     3269
16.Hrbáček PatrikJelínek Jiří     23610
17.Kordula JiříDočekal Pavel     32710
18.Kordula PetrFirtl Radim     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrbáček Patrik13Žídek Jiří13
Kordula Jiří31Jelínek Jiří31
Kordula Petr22Dočekal Pavel13
Příkaský Jakub13Firtl Radim40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 TJ Sokol Vlkoš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Hřebíček Miroslav
 
 
Elznic Drahomír
Smolka Longin
 
 
     3110
2.Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
Mikl Antonín
Sobotka Roman
 
 
     3020
3.Hřebíček MiroslavMikl Antonín     1321
4.Konečný MiroslavSobotka Roman     3031
5.Komosný MiloslavElznic Drahomír     0332
6.Ondruš MilanSmolka Longin     2333
7.Konečný MiroslavMikl Antonín     2334
8.Komosný MiloslavSobotka Roman     3044
9.Ondruš MilanElznic Drahomír     3254
10.Hřebíček MiroslavSmolka Longin     1355
11.Komosný MiloslavMikl Antonín     2356
12.Ondruš MilanSobotka Roman     3166
13.Hřebíček MiroslavElznic Drahomír     0367
14.Konečný MiroslavSmolka Longin     2368
15.Ondruš MilanMikl Antonín     0369
16.Hřebíček MiroslavSobotka Roman     3079
17.Konečný MiroslavElznic Drahomír     3189
18.Komosný MiloslavSmolka Longin     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hřebíček Miroslav13Mikl Antonín40
Konečný Miroslav22Sobotka Roman04
Komosný Miloslav13Elznic Drahomír22
Ondruš Milan22Smolka Longin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čejč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč, č.p. 234Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29 TJ Sokol Čejč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Petr
Blaha Stanislav
 
 
Gablas Kamil
Vašík Michal
 
 
     2301
2.Ingr Lukáš
Linner Marek
 
 
Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
     0302
3.Marada PetrVašík Miroslav     0303
4.Smutný AntonínVašík Michal     3113
5.Linner MarekGablas Kamil     3123
6.Ingr LukášJuras Antonín     2324
7.Smutný AntonínVašík Miroslav     3134
8.Linner MarekVašík Michal     3044
9.Ingr LukášGablas Kamil     3054
10.Blaha StanislavJuras Antonín     0355
11.Linner MarekVašík Miroslav     3165
12.Ingr LukášVašík Michal     3175
13.Blaha StanislavGablas Kamil     3085
14.Smutný AntonínJuras Antonín     0386
15.Ingr LukášVašík Miroslav     1387
16.Blaha StanislavVašík Michal     3097
17.Smutný AntonínGablas Kamil     30107
18.Linner MarekJuras Antonín     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marada Petr01Vašík Miroslav22
Smutný Antonín31Vašík Michal04
Linner Marek31Gablas Kamil04
Ingr Lukáš22Juras Antonín40
Blaha Stanislav21   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS