Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB Ostrov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Na Ostrově 28/6, Havl.BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 04. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:411:15239:264Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeJančařík Lubomír8-6-6-7 1301
2.Korbel PetrŠiruček Pavel-5-75883211
3.Kobes KristiánKošťál Radek-1510-58-92312
4.Korbel PetrJančařík Lubomír-1410-8-9 1313
5.Bai HeKošťál Radek-7967 3123
6.Kobes KristiánŠiruček Pavel-108-3-5 1324
7.Kobes Kristián
Korbel Petr
 
 
Širuček Pavel
Košťál Radek
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Jančařík Lubomír20
Korbel Petr11Širuček Pavel11
Kobes Kristián02Košťál Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hr.Králové Pinec.cz AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 04. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:413:13236:229SF SKK El Niňo Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekKonečný Tomáš-106-6-10 1301
2.Šereda PeterGavlas Antonín ml.1092  3011
3.Palkovský DavidTregler Tomáš-5-9-8  0312
4.Šereda PeterKonečný Tomáš1395  3022
5.Čihák MarekTregler Tomáš5-544 3132
6.Palkovský DavidObešlo Michal9-5-6-5 1333
7.Šereda Peter
Čihák Marek
 
 
Konečný Tomáš
Tregler Tomáš
 
 
5-7-43-82334

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čihák Marek11Konečný Tomáš11
Šereda Peter20Gavlas Antonín ml.01
Palkovský David02Tregler Tomáš11
   Obešlo Michal10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy