Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hr.Králové Pinec.cz ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:13134:172DTJ Hr.Králové Pinec.cz A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejŠereda Peter-6-12-8  0301
2.Pavlík TiborPalkovský David-5836 3111
3.Karásek KarelČihák Marek9-7-9-5 1312
4.Pavlík TiborŠereda Peter-8-5-4  0313
5.Bajger OndřejČihák Marek-8-5-8  0314
6.Karásek KarelPalkovský David         
7.Bajger Ondřej
Bajger Ondřej
 
 
Šereda Peter
Šereda Peter
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej02Šereda Peter20
Pavlík Tibor11Palkovský David01
Karásek Karel01Čihák Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravská Slavia Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB Ostrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:12132:175STEN marketing HB Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmerda MarekHrnčiřík Jan9710  3010
2.Handl PetrBai He9-5-9-5 1311
3.Šenkapoul PetrKorbel Petr-5-4-6  0312
4.Handl PetrHrnčiřík Jan-8-8-10  0313
5.Šmerda MarekKorbel Petr7-3-5-8 1314
6.Šenkapoul PetrBai He         
7.Chrást Roman
Šenkapoul Petr
 
 
Korbel Petr
Hrnčiřík Jan
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šmerda Marek11Hrnčiřík Jan11
Handl Petr02Bai He10
Šenkapoul Petr01Korbel Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Severotuk Ústí n.L.ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2154:95SF SKK El Niňo Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Seibert Jakub539  3010
2.Obešlo MichalPolanský Tomáš-11-921153220
3.Konečný TomášZlámal Jaromír585  3030
4.Obešlo MichalSeibert Jakub648  3040
5.Gavlas Antonín ml.Zlámal Jaromír         
6.Konečný TomášPolanský Tomáš         
7.Konečný Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Kabelka Tomáš
Seibert Jakub
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.10Seibert Jakub02
Obešlo Michal20Polanský Tomáš01
Konečný Tomáš10Zlámal Jaromír01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol H.Králové 2 Imeda AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:8231:184Sokol H.Králové 2 Imeda A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Demek TomášMedek Josef-94116 3110
2.Sitak AndriyBorůvka Lukáš74-96 3120
3.Lebeda Michal ml.Jahoda Martin-79-810-82321
4.Sitak AndriyMedek Josef-4-87-9 1322
5.Demek TomášBorůvka Jakub2610  3032
6.Lebeda Michal ml.Borůvka Lukáš734  3042
7.Lebeda Michal ml.
Sitak Andriy
 
 
Medek Josef
Jahoda Martin
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Demek Tomáš20Medek Josef11
Sitak Andriy11Borůvka Lukáš02
Lebeda Michal ml.11Jahoda Martin10
   Borůvka Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Charvát Baník Havířov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, Havířov ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:12112:167Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalŠiruček Pavel988  3010
2.Karabec IvanJančařík Lubomír-10-3-6  0311
3.Crha JakubKošťál Radek-4-10-6  0312
4.Karabec IvanŠiruček Pavel-4-6-4  0313
5.Beneš MichalKošťál Radek-6-78-2 1314
6.Crha JakubJančařík Lubomír         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal11Širuček Pavel11
Karabec Ivan02Jančařík Lubomír10
Crha Jakub01Košťál Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Robot Mokré Lazce AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 2, Mokré LazceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:314:14265:261nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buba OndřejReitšpies David7-7-6-9 1301
2.Hanák MartinObešlo František78-113 3111
3.Schwarzer AntonínKaucký Petr4-9-912-72312
4.Hanák MartinReitšpies David-584-963222
5.Buba OndřejKaucký Petr-689-4-122323
6.Schwarzer AntonínObešlo František10-43-5133233
7.Buba Ondřej
Kudela Petr
 
 
Reitšpies David
Málek Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buba Ondřej02Reitšpies David11
Hanák Martin20Obešlo František02
Schwarzer Antonín11Kaucký Petr20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy