Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Severotuk Ústí n.L.AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hr.Králové Pinec.cz ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/29, Ústí n.L. StřekovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:14149:190DTJ Hr.Králové Pinec.cz A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merker MartinČihák Marek-5-7-5  0301
2.Seibert JakubŠereda Peter-8-11-7  0302
3.Zlámal JaromírKanta František-87-9763212
4.Seibert JakubČihák Marek-412-8-11 1313
5.Merker MartinKanta František-9-6-4  0314
6.Zlámal JaromírŠereda Peter         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Merker Martin02Čihák Marek20
Seibert Jakub02Šereda Peter10
Zlámal Jaromír10Kanta František11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB Ostrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bezová 359/8, Liberec Nové PavloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12116:159STEN marketing HB Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda MartinBai He-9-7-5  0301
2.Borůvka JakubHrnčiřík Jan-8-166-2 1302
3.Borůvka LukášKobes Kristián95-6-7-42303
4.Medek JosefKorbel Petr-8-7-4  0304
5.Jahoda MartinKobes Kristián         
6.Borůvka LukášHrnčiřík Jan         
7.Jahoda Martin
Medek Josef
 
 
Korbel Petr
Bai He
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jahoda Martin01Bai He10
Borůvka Jakub01Hrnčiřík Jan10
Borůvka Lukáš01Kobes Kristián10
Medek Josef01Korbel Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:40:1277:133Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimek VojtěchŠiruček Pavel-9-4-2  0301
2.Bajger OndřejJančařík Lubomír-4-7-8  0302
3.Pavlík TiborKošťál Radek-5-6-6  0303
4.Bajger OndřejŠiruček Pavel-8-8-10  0304
5.Klimek VojtěchKošťál Radek         
6.Pavlík TiborJančařík Lubomír         
7.Bajger Ondřej
Bajger Ondřej
 
 
Košťál Radek
Košťál Radek
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klimek Vojtěch01Širuček Pavel20
Bajger Ondřej02Jančařík Lubomír10
Pavlík Tibor01Košťál Radek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravská Slavia Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13129:182SK Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmerda MarekReitšpies David-5-410-6 1301
2.Handl PetrObešlo František79-67 3111
3.Chrást RomanKaucký Petr-4-7-5  0312
4.Handl PetrReitšpies David-5-96-8 1313
5.Šmerda MarekKaucký Petr-3-5-6  0314
6.Chrást RomanObešlo František         
7.Bíza Petr
Chrást Roman
 
 
Obešlo František
Kaucký Petr
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šmerda Marek02Reitšpies David20
Handl Petr11Obešlo František01
Chrást Roman01Kaucký Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Charvát Baník Havířov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2151:115SF SKK El Niňo Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášBeneš Michal7-958 3110
2.Obešlo MichalCrha Jakub1168  3020
3.Konečný TomášKarabec Ivan898  3030
4.Obešlo MichalBeneš Michal-8968 3140
5.Tregler TomášKarabec Ivan         
6.Konečný TomášCrha Jakub         
7.Konečný Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Beneš Michal
Karabec Ivan
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Beneš Michal02
Obešlo Michal20Crha Jakub01
Konečný Tomáš10Karabec Ivan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol H.Králové 2 Imeda AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Robot Mokré Lazce ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:15177:218Robot Mokré Lazce A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapák MilošHanák Martin-5-1-7  0301
2.Sitak AndriyHoláň Jan10-97-933211
3.Lebeda Michal ml.Schwarzer Antonín9-9-11-8 1312
4.Sitak AndriyHanák Martin-6-5-7  0313
5.Šlapák MilošSchwarzer Antonín7-1068 3123
6.Lebeda Michal ml.Holáň Jan-1-6-5  0324
7.Sitak Andriy
Lebeda Michal ml.
 
 
Schwarzer Antonín
Hanák Martin
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šlapák Miloš11Hanák Martin20
Sitak Andriy11Holáň Jan11
Lebeda Michal ml.02Schwarzer Antonín11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy