Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hr.Králové Pinec.cz AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3153:120DTJ Hr.Králové Pinec.cz A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šereda PeterMedek Josef677  3010
2.Kanta FrantišekBorůvka Jakub-8-310893220
3.Čihák MarekJahoda Martin77-99 3130
4.Kanta FrantišekMedek Josef953  3040
5.Šereda PeterJahoda Martin         
6.Čihák MarekBorůvka Jakub         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šereda Peter10Medek Josef02
Kanta František20Borůvka Jakub01
Čihák Marek10Jahoda Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB Ostrov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Severotuk Ústí n.L.ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Na Ostrově 28/6, Havl.BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2150:107STEN marketing HB Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeSeibert Jakub3115  3010
2.Kobes KristiánKabelka Tomáš107-77 3120
3.Korbel PetrZlámal Jaromír766  3030
4.Hrnčiřík JanSeibert Jakub97-87 3140
5.Bai HeZlámal Jaromír         
6.Korbel PetrKabelka Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He10Seibert Jakub02
Kobes Kristián10Kabelka Tomáš01
Korbel Petr10Zlámal Jaromír01
Hrnčiřík Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravská Slavia Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1138:73Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek DavidŠenkapoul Petr426  3010
2.Košťál RadekHandl Petr95-68 3120
3.Širuček PavelChrást Roman553  3030
4.Košťál RadekŠmerda Marek456  3040
5.Štěpánek DavidChrást Roman         
6.Širuček PavelHandl Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánek David10Šenkapoul Petr01
Košťál Radek20Handl Petr01
Širuček Pavel10Chrást Roman01
   Šmerda Marek01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:8228:192SK Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrMerta David210-75 3110
2.Reitšpies DavidKarásek Karel5610  3020
3.Obešlo FrantišekBajger Ondřej-8-10-13  0321
4.Reitšpies DavidMerta David4513  3031
5.Kaucký PetrBajger Ondřej-89-8-14 1332
6.Obešlo FrantišekKarásek Karel-91195 3142
7.Reitšpies David
Kaucký Petr
 
 
Bajger Ondřej
Merta David
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr11Merta David02
Reitšpies David20Karásek Karel02
Obešlo František11Bajger Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Charvát Baník Havířov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol H.Králové 2 Imeda ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, Havířov ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:13233:232nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec IvanLebeda Michal ml.-6-96493210
2.Beneš MichalDemek Tomáš6-710-9-82311
3.Crha JakubSitak Andriy-7-10-8  0312
4.Beneš MichalLebeda Michal ml.946  3022
5.Karabec IvanSitak Andriy-69-410103232
6.Štrof VojtěchDemek Tomáš-6-95-9 1333
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Karabec Ivan20Lebeda Michal ml.02
Beneš Michal11Demek Tomáš20
Crha Jakub01Sitak Andriy11
Štrof Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Robot Mokré Lazce AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 2, Mokré LazceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12106:159SF SKK El Niňo Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer AntonínTregler Tomáš-9-4-7  0301
2.Hanák MartinGavlas Antonín ml.9-10-37-82302
3.Buba OndřejKonečný Tomáš-3-1-9  0303
4.Hanák MartinTregler Tomáš-11-58-3 1304
5.Schwarzer AntonínKonečný Tomáš         
6.Buba OndřejGavlas Antonín ml.         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Schwarzer Antonín01Tregler Tomáš20
Hanák Martin02Gavlas Antonín ml.10
Buba Ondřej01Konečný Tomáš10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy