Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4, Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3355:151Avia Čakovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
Gargulák Michal
Bochňák David
 
 
8-986 3110
2.Petřík Aleš
Suchomel Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Petřík AlešGargulák Michal134-64 3130
4.Hüttl MichalBochňák David7512  3040
5.Suchomel TomášBayer Aleš277  3050
6.Vaňásek JiříWO    3060
7.Hüttl MichalGargulák Michal10-215 3170
8.Suchomel TomášBochňák David937  3080
9.Vaňásek JiříBayer AlešWO    3090
10.Petřík AlešWO    30100
11.Suchomel TomášGargulák Michal         
12.Vaňásek JiříBochňák David         
13.Petřík AlešBayer Aleš         
14.Hüttl Michal         
15.Vaňásek JiříGargulák Michal         
16.Petřík AlešBochňák David         
17.Hüttl MichalBayer Aleš         
18.Suchomel Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petřík Aleš10Gargulák Michal02
Hüttl Michal20Bochňák David02
Suchomel Tomáš20Bayer Aleš01
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KMST Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32574:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Voříšek Tomáš
 
 
Rakušan Ondřej
Fabíni Marek
 
 
-5-8-7  0301
2.Počta Tomáš
Vítovec Martin
 
 
Šilhán Petr
Brumlich Daniel
 
 
11-1196 3111
3.Vítovec MartinFabíni Marek10411  3021
4.Plachý LadislavŠilhán Petr-1-7-5  0322
5.Počta TomášRakušan Ondřej5-9-6-4 1323
6.Voříšek TomášBrumlich Daniel5114  3033
7.Plachý LadislavFabíni Marek-4-6-11  0334
8.Počta Tomᚊilhán Petr-614-4993244
9.Voříšek TomášRakušan Ondřej-6129-7-72345
10.Vítovec MartinBrumlich Daniel5127  3055
11.Počta TomášFabíni Marek-3-4-6  0356
12.Voříšek Tomᚊilhán Petr-8-6-9  0357
13.Vítovec MartinRakušan Ondřej-7-6-10  0358
14.Plachý LadislavBrumlich Daniel768  3068
15.Voříšek TomášFabíni Marek8-18-663278
16.Vítovec MartinŠilhán Petr4-11-69-72379
17.Němeček JakubRakušan Ondřej937  3089
18.Počta TomášBrumlich Daniel965  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vítovec Martin22Fabíni Marek22
Plachý Ladislav12Šilhán Petr31
Počta Tomáš22Rakušan Ondřej31
Voříšek Tomáš22Brumlich Daniel04
Němeček Jakub10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.Masaryka 283, Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:34740:717Jiskra Nový Bor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Radek
Franěk Tomáš
 
 
Zika Ondřej
Pavlíček Ondřej
 
 
9-7-88-62301
2.Hruška Václav ml.
Vojtěch Petr
 
 
Bajer Jiří
Čermák Milan
 
 
-8-89-7 1302
3.Vojtěch PetrBajer Jiří-6-811-10 1303
4.Ivan RadekZika Ondřej-5-610873213
5.Franěk TomášPavlíček Ondřej85-119 3123
6.Hruška Václav ml.Čermák Milan563  3033
7.Ivan RadekBajer Jiří9-8-69113243
8.Franěk TomášZika Ondřej6-9-9-8 1344
9.Hruška Václav ml.Pavlíček Ondřej-12985 3154
10.Vojtěch PetrČermák Milan1096  3064
11.Franěk TomášBajer Jiří-56-78-82365
12.Hruška Václav ml.Zika Ondřej78-79 3175
13.Vojtěch PetrPavlíček Ondřej-9-91210-72376
14.Ivan RadekČermák Milan1177  3086
15.Hruška Václav ml.Bajer Jiří6-88-793296
16.Vojtěch PetrZika Ondřej-6-512-9 1397
17.Ivan RadekPavlíček Ondřej78-11-9-52398
18.Franěk TomášČermák Milan47-99 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojtěch Petr13Bajer Jiří22
Ivan Radek31Zika Ondřej22
Franěk Tomáš22Pavlíček Ondřej22
Hruška Václav ml.40Čermák Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Severotuk Ústí n.L.CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/29, Ústí n.L. StřekovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16469:420Slavoj Severotuk Ústí n.L.C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votava Milan
Kváš Pavel
 
 
Tvrz Jaroslav st.
Pisár Petr
 
 
9103  3010
2.Kroupa Tomáš
Lžičař Martin
 
 
Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
99-33 3120
3.Votava MilanPisár Petr-946-9-102321
4.Kroupa TomášKettner Martin8-65-493231
5.Lžičař MartinPřibík Jan-9668 3141
6.Kváš PavelTvrz Jaroslav st.-610910 3151
7.Kroupa TomášPisár Petr7-1-3-3 1352
8.Lžičař MartinKettner Martin965  3062
9.Kváš PavelPřibík Jan69-34 3172
10.Votava MilanTvrz Jaroslav st.710-106 3182
11.Lžičař MartinPisár Petr10-12-8593292
12.Kváš PavelKettner Martin8-568 31102
13.Votava MilanPřibík Jan         
14.Kroupa TomášTvrz Jaroslav st.         
15.Kváš PavelPisár Petr         
16.Votava MilanKettner Martin         
17.Kroupa TomášPřibík Jan         
18.Lžičař MartinTvrz Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Votava Milan11Pisár Petr21
Kroupa Tomáš11Kettner Martin03
Lžičař Martin30Přibík Jan02
Kváš Pavel30Tvrz Jaroslav st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Most AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Aš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 2, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21476:446Baník Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondra Miroslav
Mandinec Jan
 
 
Huleš Petr
Jánský Radek
 
 
26-94 3110
2.Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
Klepáček Pavel
Painz Jiří
 
 
WO    0311
3.Macháček JanKlepáček PavelWO    0312
4.Mandinec JanHuleš Petr-3-8-8  0313
5.Lukaščuk JosefJánský Radek1057  3023
6.Vondra MiroslavPainz Jiří786  3033
7.Mandinec JanKlepáček Pavel14-2-59-142334
8.Lukaščuk JosefHuleš Petr86-89 3144
9.Vondra MiroslavJánský Radek269  3054
10.Macháček JanPainz Jiří5-1146 3164
11.Lukaščuk JosefKlepáček Pavel7-559 3174
12.Vondra MiroslavHuleš Petr77-99 3184
13.Macháček JanJánský Radek-7-91233294
14.Mandinec JanPainz Jiří10-106-9832104
15.Vondra MiroslavKlepáček Pavel577  30  
16.Macháček JanHuleš Petr         
17.Mandinec JanJánský Radek         
18.Lukaščuk JosefPainz Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macháček Jan20Klepáček Pavel11
Mandinec Jan12Huleš Petr12
Lukaščuk Josef30Jánský Radek03
Vondra Miroslav30Painz Jiří03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Batesta Chodov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B.Němcové 314, LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9419:330Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolovratník Martin
Koželuh Jindřich
 
 
Plaček Jaroslav
Kořínek Jan
 
 
-3-18-6 1301
2.Zajíček Pavel
Hrnčál Miroslav
 
 
Tonhauser Robert
Tonhauser Martin
 
 
897  3011
3.Kolovratník MartinPlaček Jaroslav777  3021
4.Hrnčál MiroslavKořínek Jan106-79 3131
5.Fencl PavelTonhauser Robert744  3041
6.Zajíček PavelTonhauser Martin936  3051
7.Hrnčál MiroslavPlaček Jaroslav9-5-6-9 1352
8.Koželuh JindřichKořínek Jan9105  3062
9.Zajíček PavelTonhauser Robert5116  3072
10.Kolovratník MartinTonhauser Martin8-954 3182
11.Koželuh JindřichPlaček Jaroslav-116159 3192
12.Zajíček PavelKořínek Jan268  30102
13.Kolovratník MartinTonhauser Robert         
14.Hrnčál MiroslavTonhauser Martin         
15.Zajíček PavelPlaček Jaroslav         
16.Kolovratník MartinKořínek Jan         
17.Hrnčál MiroslavTonhauser Robert         
18.Koželuh JindřichTonhauser Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolovratník Martin20Plaček Jaroslav12
Hrnčál Miroslav11Kořínek Jan03
Fencl Pavel10Tonhauser Robert02
Zajíček Pavel30Tonhauser Martin02
Koželuh Jindřich20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS