Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Most ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 317, Bělá pod BezdězemRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:33340:446Baník Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Bayer Aleš
 
 
Vondra Miroslav
Mandinec Jan
 
 
-9-5-8  0301
2.Gargulák Michal
Kaňka Luděk st.
 
 
Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
-6117-1053211
3.Kaňka Luděk st.Vondra Miroslav-8-12-4  0312
4.Brožík KarelLukaščuk Josef-5-7-6  0313
5.Gargulák MichalMacháček Jan810-9-3-82314
6.Bayer AlešMandinec Jan-10-5-5  0315
7.Brožík KarelVondra Miroslav-10-8-8  0316
8.Gargulák MichalLukaščuk Josef-4-3-9  0317
9.Bayer AlešMacháček Jan-4-8-7  0318
10.Kaňka Luděk st.Mandinec Jan7-10116 3128
11.Gargulák MichalVondra Miroslav-6-711-9 1329
12.Zvěřina JiříLukaščuk Josef-7-8-6  03210
13.Kaňka Luděk st.Macháček Jan         
14.Brožík KarelMandinec Jan         
15.Zvěřina JiříVondra Miroslav         
16.Kaňka Luděk st.Lukaščuk Josef         
17.Brožík KarelMacháček Jan         
18.Gargulák MichalMandinec Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaňka Luděk st.11Vondra Miroslav30
Brožík Karel02Lukaščuk Josef30
Gargulák Michal03Macháček Jan20
Bayer Aleš02Mandinec Jan11
Zvěřina Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KMST Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B.Němcové 314, LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25572:528Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Fencl Pavel
 
 
Fabíni Marek
Rakušan Ondřej
 
 
-86-8-8 1301
2.Kolovratník Martin
Koželuh Jindřich
 
 
Fabini Jan
Šilhán Petr
 
 
-10-7-9  0302
3.Kolovratník MartinRakušan Ondřej86-6-1083212
4.Fencl PavelŠilhán Petr4-51-9-62313
5.Hrnčál MiroslavFabíni Marek-37118 3123
6.Zajíček PavelFabini Jan1176  3033
7.Fencl PavelRakušan Ondřej-88-6-7 1334
8.Hrnčál MiroslavŠilhán Petr9-810-583244
9.Zajíček PavelFabíni Marek748  3054
10.Kolovratník MartinFabini Jan594  3064
11.Hrnčál MiroslavRakušan Ondřej8-697 3174
12.Zajíček PavelŠilhán Petr5-967 3184
13.Kolovratník MartinFabíni Marek9-6-7-7 1385
14.Fencl PavelFabini Jan-9128-773295
15.Zajíček PavelRakušan Ondřej5-576 31105
16.Kolovratník MartinŠilhán Petr         
17.Fencl PavelFabíni Marek         
18.Hrnčál MiroslavFabini Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolovratník Martin21Rakušan Ondřej13
Fencl Pavel12Šilhán Petr12
Hrnčál Miroslav30Fabíni Marek12
Zajíček Pavel40Fabini Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Aš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klicperova 3, AšRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:29598:589nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klepáček Pavel
Kvasnička Lukáš
 
 
Vojtěch Petr
Oliverius Pavel
 
 
6510  3010
2.Jánský Radek
Huleš Petr
 
 
Franěk Tomáš
Ivan Radek
 
 
-7-8-7  0311
3.Jánský RadekIvan Radek989  3021
4.Kvasnička LukášFraněk Tomáš-1288-8-72322
5.Huleš PetrVojtěch Petr-51098 3132
6.Klepáček PavelOliverius Pavel789  3042
7.Kvasnička LukášIvan Radek-81010-8-22343
8.Huleš PetrFraněk Tomáš8-10-85-122344
9.Klepáček PavelVojtěch Petr757  3054
10.Jánský RadekOliverius Pavel5-9-7-4 1355
11.Huleš PetrIvan Radek872  3065
12.Klepáček PavelFraněk Tomáš789  3075
13.Jánský RadekVojtěch Petr-7-49-7 1376
14.Kvasnička LukášOliverius Pavel-9-9-6  0377
15.Klepáček PavelIvan Radek876  3087
16.Jánský RadekFraněk Tomáš-11-7-6  0388
17.Kvasnička LukášVojtěch Petr-2-2-11  0389
18.Huleš PetrOliverius Pavel-6278 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jánský Radek13Ivan Radek13
Kvasnička Lukáš04Franěk Tomáš31
Huleš Petr31Vojtěch Petr22
Klepáček Pavel40Oliverius Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Batesta Chodov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Severotuk Ústí n.L.CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36593:610Slavoj Severotuk Ústí n.L.C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Jan
Plaček Jaroslav
 
 
Budinský Petr
Černý Jaroslav
 
 
4-96-1093210
2.Tonhauser Robert
Tonhauser Martin
 
 
Kroupa Tomáš
Karásek Vít
 
 
-109-9-8 1311
3.Tonhauser MartinKarásek Vít5-4-2-6 1312
4.Plaček JaroslavKroupa Tomáš262  3022
5.Tonhauser RobertČerný Jaroslav-3-3-6  0323
6.Kořínek JanBudinský Petr713  3033
7.Plaček JaroslavKarásek Vít915  3043
8.Tonhauser RobertKroupa Tomáš-3-7-5  0344
9.Kořínek JanČerný Jaroslav-8577 3154
10.Tonhauser MartinBudinský Petr-8-68-9 1355
11.Tonhauser RobertKarásek Vít-56-29-42356
12.Kořínek JanKroupa Tomáš4-21111 3166
13.Tonhauser MartinČerný Jaroslav-4-2-10  0367
14.Plaček JaroslavBudinský Petr-19-469-92368
15.Kořínek JanKarásek Vít-76210 3178
16.Tonhauser MartinKroupa Tomáš-7-512-3 1379
17.Plaček JaroslavČerný Jaroslav4-1059 3189
18.Tonhauser RobertBudinský Petr-9-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tonhauser Martin04Karásek Vít22
Plaček Jaroslav31Kroupa Tomáš22
Tonhauser Robert04Černý Jaroslav22
Kořínek Jan40Budinský Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Kladno, Poděbradova ul. (mezi čp 3214 a 3215)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38620:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prágr Lukáš
Pavlíček Ondřej
 
 
Vaňásek Jiří
Hüttl Michal
 
 
-7-3-9  0301
2.Zika Ondřej
Havlíček Tomáš
 
 
Petřík Aleš
Suchomel Tomáš
 
 
67-6-10-82302
3.Prágr LukášVaňásek Jiří-6-6-13  0303
4.Zika OndřejPetřík Aleš-8-961063213
5.Pavlíček OndřejHüttl Michal-9-9-8  0314
6.Havlíček TomášSuchomel Tomáš486  3024
7.Zika OndřejVaňásek Jiří-79-4-1 1325
8.Pavlíček OndřejPetřík Aleš-78-5-5 1326
9.Havlíček TomášHüttl Michal-859-573236
10.Prágr LukášSuchomel Tomáš-9-119-9 1337
11.Pavlíček OndřejVaňásek Jiří-8997 3147
12.Havlíček TomášPetřík Aleš7-1013-563257
13.Dědina RadekHüttl Michal-5-6-7  0358
14.Zika OndřejSuchomel Tomáš-67-8493268
15.Havlíček TomášVaňásek Jiří-135-13543278
16.Dědina RadekPetřík AlešWO    0379
17.Zika OndřejHüttl Michal766  3089
18.Pavlíček OndřejSuchomel Tomáš635  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prágr Lukáš02Vaňásek Jiří22
Zika Ondřej31Petřík Aleš12
Pavlíček Ondřej22Hüttl Michal22
Havlíček Tomáš40Suchomel Tomáš13
Dědina Radek01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33418:503SF SKK El Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrz Jaroslav st.
Přibík Jan
 
 
Němeček Jakub
Pěnkava Luboš
 
 
893  3010
2.Kettner Martin
Lédl Jiří
 
 
Špaček Zbyněk
Voříšek Tomáš
 
 
-5788 3120
3.Lédl JiříNěmeček Jakub-782-9153230
4.Přibík JanPěnkava Luboš-4-108-10 1331
5.Tvrz Jaroslav st.Voříšek Tomáš-6-5-7  0332
6.Kettner MartinŠpaček Zbyněk-12-6-6  0333
7.Přibík JanNěmeček Jakub-98-38-12334
8.Tvrz Jaroslav st.Pěnkava Luboš-76-9-8 1335
9.Kettner MartinVoříšek Tomáš-11-6-3  0336
10.Lédl JiříŠpaček Zbyněk8-6-3-8 1337
11.Tvrz Jaroslav st.Němeček Jakub-7-4-4  0338
12.Kettner MartinPěnkava Luboš-9-6-5  0339
13.Lédl JiříVoříšek Tomáš4813  3049
14.Přibík JanŠpaček Zbyněk-5-10-10  03410
15.Kettner MartinNěmeček Jakub         
16.Lédl JiříPěnkava Luboš         
17.Přibík JanVoříšek Tomáš         
18.Tvrz Jaroslav st.Špaček Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lédl Jiří21Němeček Jakub21
Přibík Jan03Pěnkava Luboš30
Tvrz Jaroslav st.03Voříšek Tomáš21
Kettner Martin03Špaček Zbyněk30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy