Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Most ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bezová 359/8, Liberec 13 Nové PavloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36614:641Baník Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rakušan Ondřej
Fabíni Marek
 
 
Vondra Miroslav
Mandinec Jan
 
 
-9-8-8  0301
2.Šilhán Petr
Fabini Jan
 
 
Lukaščuk Josef
Macháček Jan
 
 
-105-98-92302
3.Fabini JanVondra Miroslav5-6-6-4 1303
4.Šilhán PetrLukaščuk Josef-6-11-5  0304
5.Rakušan OndřejMacháček Jan8-1114-6-72305
6.Fabíni MarekMandinec Jan-958-853215
7.Šilhán PetrVondra Miroslav-912-79-32316
8.Rakušan OndřejLukaščuk Josef12-8912 3126
9.Fabíni MarekMacháček Jan-11588 3136
10.Fabini JanMandinec Jan-610-93123246
11.Rakušan OndřejVondra Miroslav-511-3-5 1347
12.Fabíni MarekLukaščuk Josef-5-786-62348
13.Fabini JanMacháček Jan897  3058
14.Šilhán PetrMandinec Jan646  3068
15.Fabíni MarekVondra Miroslav-65-7-6 1369
16.Fabini JanLukaščuk Josef-108-9-10 13610
17.Šilhán PetrMacháček Jan         
18.Rakušan OndřejMandinec Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fabini Jan22Vondra Miroslav40
Šilhán Petr12Lukaščuk Josef31
Rakušan Ondřej12Macháček Jan12
Fabíni Marek22Mandinec Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lenešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 317, Bělá pod BezdězemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34470:546Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvěřina Jiří
Brožík Karel
 
 
Koželuh Jindřich
Hrnčál Miroslav
 
 
-66-126103210
2.Gargulák Michal
Kaňka Luděk st.
 
 
Kolovratník Martin
Zajíček Pavel
 
 
7-7-8773220
3.Zvěřina JiříZajíček Pavel-7-29-6 1321
4.Brožík KarelKolovratník Martin-9-13-9  0322
5.Gargulák MichalHrnčál Miroslav1086  3032
6.Kaňka Luděk st.Fencl Pavel7105  3042
7.Brožík KarelZajíček Pavel-2-77-7 1343
8.Gargulák MichalKolovratník Martin6-9-2-7 1344
9.Kaňka Luděk st.Hrnčál Miroslav-12-11-8  0345
10.Zvěřina JiříFencl Pavel-6-8-11  0346
11.Gargulák MichalZajíček Pavel-5-11-7  0347
12.Kaňka Luděk st.Kolovratník Martin-946-9-62348
13.Zvěřina JiříHrnčál Miroslav8-11-2-6 1349
14.Brožík KarelFencl Pavel8107  3059
15.Kaňka Luděk st.Koželuh JindřichWO    03510
16.Zvěřina JiříKolovratník Martin         
17.Brožík KarelHrnčál Miroslav         
18.Gargulák MichalFencl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zvěřina Jiří03Zajíček Pavel30
Brožík Karel12Kolovratník Martin30
Gargulák Michal12Hrnčál Miroslav21
Kaňka Luděk st.12Fencl Pavel12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Batesta Chodov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36587:628Jiskra Nový Bor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Jan
Plaček Jaroslav
 
 
Vojtěch Petr
Oliverius Pavel
 
 
3107  3010
2.Kruliš David
Tonhauser Martin
 
 
Franěk Tomáš
Ivan Radek
 
 
-8-88-7 1311
3.Tonhauser MartinIvan Radek-8-97-3 1312
4.Plaček JaroslavFraněk Tomáš879  3022
5.Kruliš DavidOliverius Pavel87-1-783232
6.Kořínek JanVojtěch Petr614-51 3142
7.Plaček JaroslavIvan Radek-106-87-62343
8.Kruliš DavidFraněk Tomáš-8-3-1  0344
9.Kořínek JanOliverius Pavel1157  3054
10.Tonhauser MartinVojtěch Petr-4-4-4  0355
11.Kruliš DavidIvan Radek-4-6-7  0356
12.Kořínek JanFraněk Tomáš-6-10-8  0357
13.Tonhauser MartinOliverius Pavel-7-999-62358
14.Plaček JaroslavVojtěch Petr5-139-993268
15.Kořínek JanIvan Radek-9982 3178
16.Tonhauser MartinFraněk Tomáš12-3-6-6 1379
17.Plaček JaroslavOliverius Pavel546  3089
18.Kruliš DavidVojtěch Petr-7-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tonhauser Martin04Ivan Radek31
Plaček Jaroslav31Franěk Tomáš31
Kruliš David13Oliverius Pavel13
Kořínek Jan31Vojtěch Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Aš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Severotuk Ústí n.L.CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klicperova 3, AšRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32452:514Slavoj Severotuk Ústí n.L.C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Petr
Kvasnička Lukáš
 
 
Černý Jaroslav
Budinský Petr
 
 
388  3010
2.Klepáček Pavel
Hlisník Tibor
 
 
Kroupa Tomáš
Karásek Vít
 
 
-7-9-11  0311
3.Hlisník TiborKarásek Vít-6-3-4  0312
4.Kvasnička LukášKroupa Tomáš-11-139-10 1313
5.Huleš PetrČerný Jaroslav-11-989-72314
6.Klepáček PavelBudinský Petr7-68-973224
7.Kvasnička LukášKarásek Vít-7-7-8  0325
8.Huleš PetrKroupa Tomáš847  3035
9.Klepáček PavelČerný Jaroslav1279  3045
10.Hlisník TiborBudinský Petr-9-5-6  0346
11.Huleš PetrKarásek Vít-9-6-5  0347
12.Klepáček PavelKroupa Tomáš-1088-5-72348
13.Hlisník TiborČerný Jaroslav-11-47-3 1349
14.Kvasnička LukášBudinský Petr-6-1010-5 13410
15.Klepáček PavelKarásek Vít         
16.Hlisník TiborKroupa Tomáš         
17.Kvasnička LukášČerný Jaroslav         
18.Huleš PetrBudinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlisník Tibor03Karásek Vít30
Kvasnička Lukáš03Kroupa Tomáš21
Huleš Petr12Černý Jaroslav21
Klepáček Pavel21Budinský Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34437:517Avia Čakovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrz Jaroslav st.
Přibík Jan
 
 
Petřík Aleš
Melichar Jiří
 
 
8-8710 3110
2.Kettner Martin
Lédl Jiří
 
 
Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
-97-913-102311
3.Lédl JiříVaňásek Jiří5122  3021
4.Přibík JanPetřík Aleš-5-5-10  0322
5.Tvrz Jaroslav st.Hüttl Michal9-89-13-32323
6.Kettner MartinMelichar Jiří5-96-883233
7.Přibík JanVaňásek Jiří-4-1-9  0334
8.Tvrz Jaroslav st.Petřík Aleš-4-8-2  0335
9.Kettner MartinHüttl Michal-7-7-10  0336
10.Lédl JiříMelichar Jiří413-16 3146
11.Tvrz Jaroslav st.Vaňásek Jiří-6-5-9  0347
12.Kettner MartinPetřík Aleš-4-55-5 1348
13.Lédl JiříHüttl Michal-12-74-8 1349
14.Přibík JanMelichar Jiří-6-5-5  03410
15.Kettner MartinVaňásek Jiří         
16.Lédl JiříPetřík Aleš         
17.Přibík JanHüttl Michal         
18.Tvrz Jaroslav st.Melichar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lédl Jiří21Vaňásek Jiří21
Přibík Jan03Petřík Aleš30
Tvrz Jaroslav st.03Hüttl Michal30
Kettner Martin12Melichar Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Kladno, Poděbradova ul. (mezi čp 3214 a 3215)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27631:574TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Ondřej
Havlíček Tomáš
 
 
Plachý Ladislav
Skřivánek Petr
 
 
12-897 3110
2.Pavlíček Ondřej
Prágr Lukáš
 
 
Vítovec Martin
Bútora Michal
 
 
-5-68-4 1311
3.Prágr LukášVítovec Martin-78-8-7 1312
4.Pavlíček OndřejPlachý Ladislav746  3022
5.Havlíček TomášBútora Michal10105  3032
6.Zika OndřejSkřivánek Petr3102  3042
7.Pavlíček OndřejVítovec Martin-4-1075-82343
8.Havlíček TomášPlachý Ladislav4-9-56-112344
9.Zika OndřejBútora Michal-87-8643254
10.Prágr LukášSkřivánek Petr-12-685-72355
11.Havlíček TomášVítovec Martin-6-7-8  0356
12.Zika OndřejPlachý Ladislav-91197 3166
13.Prágr LukášBútora Michal710-98 3176
14.Pavlíček OndřejSkřivánek Petr736  3086
15.Zika OndřejVítovec Martin10911  3096
16.Prágr LukášPlachý Ladislav-7-8-5  0397
17.Pavlíček OndřejBútora Michal8-975 31107
18.Havlíček TomášSkřivánek Petr23-7-8932  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prágr Lukáš13Vítovec Martin31
Pavlíček Ondřej31Plachý Ladislav22
Havlíček Tomáš12Bútora Michal04
Zika Ondřej40Skřivánek Petr12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS