Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Studená ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala, ul.Sv.Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23585:515US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Zajíček Miroslav
 
 
Fiala Ondřej
Mádr Miloslav
 
 
8-857 3110
2.Bezdíček Martin
Mikulecký Jan
 
 
Smola Igor
Ságl Ondřej
 
 
-9-94-11 1311
3.Bělohlávek DominikSágl Ondřej-12-74-8 1312
4.Merta JakubSmola Igor-1168-873222
5.Zajíček MiroslavFiala Ondřej1274  3032
6.Bezdíček MartinMádr Miloslav437  3042
7.Merta JakubSágl Ondřej7-8-87123252
8.Zajíček MiroslavSmola Igor10-897 3162
9.Bezdíček MartinMádr Miloslav210-73 3172
10.Bělohlávek DominikMádr Miloslav-7-59893282
11.Zajíček MiroslavSágl Ondřej856  3092
12.Bezdíček MartinSmola Igor48-5-8-82393
13.Bělohlávek DominikFiala Ondřej8-6-67-32394
14.Mikulecký JanMádr Miloslav9-7-9101132104
15.Bezdíček MartinSágl Ondřej         
16.Bělohlávek DominikSmola Igor         
17.Mikulecký JanFiala Ondřej         
18.Zajíček MiroslavMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bělohlávek Dominik12Ságl Ondřej12
Merta Jakub20Smola Igor12
Zajíček Miroslav30Fiala Ondřej11
Bezdíček Martin21Mádr Miloslav04
Mikulecký Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12466:368TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Maštera Martin
Urban Jaroslav
 
 
-7999 3110
2.Kantorek Jiří
Kaplan Vojtěch
 
 
Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
98-813 3120
3.Janák MartinVondra Martin6-12-69113230
4.Kaplan VojtěchBrom Vladan4-9118 3140
5.Kantorek JiříMaštera Martin5-7311 3150
6.Čopián ŠtefanUrban Jaroslav1377  3060
7.Kaplan VojtěchVondra Martin99-9-9-132361
8.Kantorek JiříBrom Vladan97-93 3171
9.Čopián ŠtefanMaštera Martin334  3081
10.Janák MartinUrban Jaroslav546  3091
11.Kantorek JiříVondra Martin-75-43732101
12.Čopián ŠtefanBrom Vladan         
13.Janák MartinMaštera Martin         
14.Kaplan VojtěchUrban Jaroslav         
15.Čopián ŠtefanVondra Martin         
16.Janák MartinBrom Vladan         
17.Kaplan VojtěchMaštera Martin         
18.Kantorek JiříUrban Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janák Martin20Vondra Martin12
Kaplan Vojtěch11Brom Vladan02
Kantorek Jiří30Maštera Martin02
Čopián Štefan20Urban Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Mikulčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ MikulčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:34379:486MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Tomáš
Hrdlička Petr
 
 
Fischer Karel
Flíbor Zbyněk
 
 
-9-968-92301
2.Kolařík Jan
Podrazil Vítězslav
 
 
Žoldoš Petr
Svoboda Jan
 
 
-11-588-82302
3.Brhel Tomᚎoldoš Petr-6-7-6  0303
4.Kurka MilanFlíbor Zbyněk-5-6-4  0304
5.Kolařík JanFischer Karel-7-87783214
6.Podrazil VítězslavSvoboda Jan-4-10-5  0315
7.Kurka MilanŽoldoš Petr10-2-7-8 1316
8.Kolařík JanFlíbor Zbyněk-6-46-4 1317
9.Podrazil VítězslavFischer Karel-467-4103227
10.Brhel TomášSvoboda Jan-7-9-9  0328
11.Kolařík JanŽoldoš Petr-999-3-72329
12.Hrdlička PetrFlíbor Zbyněk-6-7-8  03210
13.Brhel TomášFischer Karel         
14.Kurka MilanSvoboda Jan         
15.Hrdlička PetrŽoldoš Petr         
16.Brhel TomášFlíbor Zbyněk         
17.Kurka MilanFischer Karel         
18.Kolařík JanSvoboda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brhel Tomáš02Žoldoš Petr30
Kurka Milan02Flíbor Zbyněk30
Kolařík Jan12Fischer Karel02
Podrazil Vítězslav11Svoboda Jan20
Hrdlička Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16539:443SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Jaroslav
Možíš Karel
 
 
Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
-9556 3110
2.Buriánek Patrik
Motyčka Jan
 
 
Antoš Jiří
Veselý Lukáš
 
 
-9-74-8 1311
3.Mikeska JaroslavVeselý Lukáš53-5-7-92312
4.Motyčka JanDospíšil Pavel795  3022
5.Buriánek PatrikAntoš Jiří578  3032
6.Možíš KarelNováček Libor-910-108-72333
7.Motyčka JanVeselý Lukáš12811  3043
8.Buriánek PatrikDospíšil Pavel799  3053
9.Možíš KarelAntoš Jiří-87-91463263
10.Mikeska JaroslavNováček Libor942  3073
11.Buriánek PatrikVeselý Lukáš7615  3083
12.Možíš KarelDospíšil Pavel-106-9793293
13.Mikeska JaroslavAntoš Jiří1210-11-6632103
14.Motyčka JanNováček Libor         
15.Možíš KarelVeselý Lukáš         
16.Mikeska JaroslavDospíšil Pavel         
17.Motyčka JanAntoš Jiří         
18.Buriánek PatrikNováček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Jaroslav21Veselý Lukáš12
Motyčka Jan20Dospíšil Pavel03
Buriánek Patrik30Antoš Jiří03
Možíš Karel21Nováček Libor11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky383, HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:41736:743nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
Koníček Michal
Darmovzal Zdeněk
 
 
6-68-873210
2.Dalecký Petr
Černý Radek
 
 
Gajdoschík Adrián
Štofka Filip
 
 
-88-5883220
3.Polanský JiříGajdoschík Adrián-8-7-5  0321
4.Rybenský DušanKoníček Michal8102  3031
5.Černý RadekDarmovzal Zdeněk4-610-4-102332
6.Dalecký PetrŠtofka Filip54-88 3142
7.Rybenský DušanGajdoschík Adrián-84-6-9 1343
8.Černý RadekKoníček Michal1010-66 3153
9.Dalecký PetrDarmovzal Zdeněk-104-6-8 1354
10.Polanský JiříŠtofka Filip11-11-610-32355
11.Černý RadekGajdoschík Adrián-2-9-6  0356
12.Dalecký PetrKoníček Michal46-9-433266
13.Polanský JiříDarmovzal Zdeněk11-7-812123276
14.Rybenský DušanŠtofka Filip-8-67-4 1377
15.Dalecký PetrGajdoschík Adrián7-12-46-92378
16.Polanský JiříKoníček Michal98-13-9-72379
17.Rybenský DušanDarmovzal Zdeněk73-9-9133289
18.Černý RadekŠtofka Filip7-56-1173299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polanský Jiří13Gajdoschík Adrián40
Rybenský Dušan22Koníček Michal13
Černý Radek22Darmovzal Zdeněk22
Dalecký Petr22Štofka Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36600:632TTC Sokol Znojmo A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poledňa Martin
Cupák Zdeněk
 
 
Ondrovčák Miroslav
Musil David
 
 
7211  3010
2.Charitonov Vitalij
Kolůch Jaroslav
 
 
Bartoš Milan
Vybíral Marek
 
 
-6-8-6  0311
3.Cupák ZdeněkBartoš Milan9-6-12-4 1312
4.Charitonov VitalijOndrovčák Miroslav-5-6-8  0313
5.Poledňa MartinVybíral Marek11-898 3123
6.Kolůch JaroslavMusil David55-99 3133
7.Charitonov VitalijBartoš Milan-6-8-9  0334
8.Poledňa MartinOndrovčák Miroslav-7-6-7  0335
9.Kolůch JaroslavVybíral Marek755  3045
10.Cupák ZdeněkMusil David-1287-543255
11.Poledňa MartinBartoš Milan-53148 3165
12.Kolůch JaroslavOndrovčák Miroslav747  3075
13.Cupák ZdeněkVybíral Marek9-5-2-7 1376
14.Charitonov VitalijMusil David1010-107 3186
15.Kolůch JaroslavBartoš Milan7-8-8-9 1387
16.Cupák ZdeněkOndrovčák Miroslav8-58-7-62388
17.Charitonov VitalijVybíral Marek-67-9-6 1389
18.Poledňa MartinMusil David-8-78-2 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cupák Zdeněk13Bartoš Milan31
Charitonov Vitalij13Ondrovčák Miroslav31
Poledňa Martin22Vybíral Marek22
Kolůch Jaroslav31Musil David13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS