Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MS Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Studená ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11441:343MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Kozubík Pavel
 
 
Smola Igor
Ságl Ondřej
 
 
9-9-8-6 1301
2.Svoboda Jan
Svoboda Libor
 
 
Forman Pavel
Fiala Ondřej
 
 
728  3011
3.Svoboda LiborSágl Ondřej58-86 3121
4.Kozubík PavelSmola Igor-6-93-8 1322
5.Svoboda JanFiala Ondřej-7667 3132
6.Sigmund IvoForman Pavel559  3042
7.Kozubík PavelSágl Ondřej-51058 3152
8.Svoboda JanSmola Igor56-10-9123262
9.Sigmund IvoFiala Ondřej778  3072
10.Svoboda LiborForman Pavel778  3082
11.Svoboda JanSágl Ondřej798  3092
12.Sigmund IvoSmola Igor768  30102
13.Svoboda LiborFiala Ondřej         
14.Kozubík PavelForman Pavel         
15.Sigmund IvoSágl Ondřej         
16.Svoboda LiborSmola Igor         
17.Kozubík PavelFiala Ondřej         
18.Svoboda JanForman Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Libor20Ságl Ondřej03
Kozubík Pavel11Smola Igor12
Svoboda Jan30Fiala Ondřej02
Sigmund Ivo30Forman Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smíškova 840, TišnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12449:348Koral Tišnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
Urban Jaroslav
Maštera Martin
 
 
4510  3010
2.Antoš Jiří
Veselý Lukáš
 
 
Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
66-12-1033220
3.Nováček LiborVondra Martin6-4-7583230
4.Veselý LukášBrom Vladan66-79 3140
5.Antoš JiříUrban Jaroslav14310  3050
6.Dospíšil PavelMaštera Martin528  3060
7.Veselý LukášVondra Martin974  3070
8.Antoš JiříBrom Vladan49-5-8-102371
9.Dospíšil PavelUrban Jaroslav-7666 3181
10.Nováček LiborMaštera Martin8-667 3191
11.Antoš JiříVondra Martin69-7-7832101
12.Dospíšil PavelBrom Vladan         
13.Nováček LiborUrban Jaroslav         
14.Veselý LukášMaštera Martin         
15.Dospíšil PavelVondra Martin         
16.Nováček LiborBrom Vladan         
17.Veselý LukášUrban Jaroslav         
18.Antoš JiříMaštera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nováček Libor20Vondra Martin03
Veselý Lukáš20Brom Vladan11
Antoš Jiří21Urban Jaroslav02
Dospíšil Pavel20Maštera Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:32724:694Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Mikulecký Jan
Bezdíček Martin
 
 
-5-96-5 1301
2.Gajdoschík Adrián
Štofka Filip
 
 
Zajíček Miroslav
Bělohlávek Dominik
 
 
-129-71253211
3.Darmovzal ZdeněkZajíček Miroslav-77-910-72312
4.Štofka FilipBezdíček Martin310-96 3122
5.Koníček MichalBělohlávek Dominik-69-144-62323
6.Gajdoschík AdriánMikulecký Jan-71189 3133
7.Štofka FilipZajíček Miroslav9-2-67-52334
8.Koníček MichalBezdíček Martin-10-410-11 1335
9.Gajdoschík AdriánBělohlávek Dominik5410  3045
10.Darmovzal ZdeněkMikulecký Jan-2-6610-72346
11.Koníček MichalZajíček Miroslav773  3056
12.Gajdoschík AdriánBezdíček Martin6-911-9-32357
13.Darmovzal ZdeněkBělohlávek Dominik-9-1255133267
14.Štofka FilipMikulecký Jan-381012 3177
15.Gajdoschík AdriánZajíček Miroslav9113  3087
16.Darmovzal ZdeněkBezdíček Martin-988-9143297
17.Štofka FilipBělohlávek Dominik-97-58332107
18.Koníček MichalMikulecký Jan-5-1-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Darmovzal Zdeněk22Zajíček Miroslav22
Štofka Filip31Bezdíček Martin22
Koníček Michal12Bělohlávek Dominik13
Gajdoschík Adrián31Mikulecký Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 12, ZnojmoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11439:361TTC Sokol Znojmo A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Milan
Ondrovčák Miroslav
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
-76-9-11 1301
2.Vybíral Marek
Vybíral Lukáš
 
 
Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
11911  3011
3.Ondrovčák MiroslavČopián Štefan-79410 3121
4.Bartoš MilanJanák Martin9-1194 3131
5.Forman LiborKantorek Jiří478  3041
6.Musil DavidProcházka Jiří-4-85793251
7.Bartoš MilanČopián Štefan-874-973261
8.Forman LiborJanák Martin887  3071
9.Musil DavidKantorek Jiří-59109 3181
10.Ondrovčák MiroslavProcházka Jiří1197  3091
11.Forman LiborČopián Štefan5-1147 31101
12.Musil DavidJanák Martin         
13.Ondrovčák MiroslavKantorek Jiří         
14.Bartoš MilanProcházka Jiří         
15.Musil DavidČopián Štefan         
16.Ondrovčák MiroslavJanák Martin         
17.Bartoš MilanKantorek Jiří         
18.Forman LiborProcházka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondrovčák Miroslav20Čopián Štefan03
Bartoš Milan20Janák Martin02
Forman Libor30Kantorek Jiří02
Musil David20Procházka Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Mikulčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky383, HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36630:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalecký Petr
Řezníček David
 
 
Brhel Tomáš
Kurka Milan
 
 
6-7-6-5 1301
2.Rybenský Dušan
Kalina Petr
 
 
Kolařík Jan
Stehlík Daniel
 
 
911-4-763211
3.Řezníček DavidKolařík Jan-7-2-3  0312
4.Kalina PetrBrhel Tomáš9-45-6-92313
5.Rybenský DušanKurka Milan2-3129 3123
6.Dalecký PetrStehlík Daniel549  3033
7.Kalina PetrKolařík Jan-411-5-2 1334
8.Rybenský DušanBrhel Tomáš-68-9-10 1335
9.Dalecký PetrKurka Milan9109  3045
10.Řezníček DavidStehlík Daniel9-342 3155
11.Rybenský DušanKolařík Jan712-4-4103265
12.Dalecký PetrBrhel Tomáš6-73-4113275
13.Řezníček DavidKurka Milan-45-6-7 1376
14.Kalina PetrStehlík Daniel777  3086
15.Dalecký PetrKolařík Jan9-3-9-6 1387
16.Řezníček DavidBrhel Tomáš-9-47-9 1388
17.Kalina PetrKurka Milan5-69-9-102389
18.Rybenský DušanStehlík Daniel7-635 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řezníček David13Kolařík Jan31
Kalina Petr13Brhel Tomáš31
Rybenský Dušan31Kurka Milan22
Dalecký Petr31Stehlík Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12444:361Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cupák Zdeněk
Poledňa Martin
 
 
Buriánek Patrik
Motyčka Jan
 
 
5-10410 3110
2.Galatík Pavel
Kolůch Jaroslav
 
 
Mikeska Jaroslav
Možíš Karel
 
 
-810-7693220
3.Cupák ZdeněkMotyčka Jan66-610 3130
4.Poledňa MartinMikeska Jaroslav-7-54893240
5.Galatík PavelMožíš Karel114-1110 3150
6.Kolůch JaroslavBuriánek Patrik546  3060
7.Poledňa MartinMotyčka Jan-4-54673270
8.Galatík PavelMikeska Jaroslav81011  3080
9.Kolůch JaroslavMožíš Karel286  3090
10.Cupák ZdeněkBuriánek Patrik8-11-9-11 1391
11.Galatík PavelMotyčka Jan889  30101
12.Kolůch JaroslavMikeska Jaroslav         
13.Cupák ZdeněkMožíš Karel         
14.Poledňa MartinBuriánek Patrik         
15.Kolůch JaroslavMotyčka Jan         
16.Cupák ZdeněkMikeska Jaroslav         
17.Poledňa MartinMožíš Karel         
18.Galatík PavelBuriánek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cupák Zdeněk11Motyčka Jan03
Poledňa Martin20Mikeska Jaroslav02
Galatík Pavel30Možíš Karel02
Kolůch Jaroslav20Buriánek Patrik11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS