Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Studená ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smíškova 840, TišnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:39704:731nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Libor
Dospíšil Pavel
 
 
Fiala Ondřej
Forman Pavel
 
 
-699-4103210
2.Antoš Jiří
Veselý Lukáš
 
 
Smola Igor
Ságl Ondřej
 
 
8-8-5-9 1311
3.Nováček LiborSágl Ondřej10-7-79-52312
4.Veselý LukášSmola Igor9-12-7-5 1313
5.Antoš JiříFiala Ondřej5-9-910103223
6.Dospíšil PavelForman Pavel109-98 3133
7.Veselý LukášSágl Ondřej8-5107 3143
8.Antoš JiříSmola Igor66-9-793253
9.Dospíšil PavelFiala Ondřej-1069-8-82354
10.Nováček LiborForman Pavel8-6-9-6 1355
11.Antoš JiříSágl Ondřej7-6-8-6 1356
12.Dospíšil PavelSmola Igor6-9-5-8 1357
13.Nováček LiborFiala Ondřej5-875 3167
14.Veselý LukášForman Pavel10910  3077
15.Dospíšil PavelSágl Ondřej-91295 3187
16.Nováček LiborSmola Igor11-7-9763297
17.Veselý LukášFiala Ondřej-54-7-8 1398
18.Antoš JiříForman Pavel-6-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Libor22Ságl Ondřej22
Veselý Lukáš22Smola Igor22
Antoš Jiří22Fiala Ondřej22
Dospíšil Pavel22Forman Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MS Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:10458:333MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Kozubík Pavel
 
 
Brom Vladan
Maštera Martin
 
 
536  3010
2.Svoboda Jan
Žoldoš Petr
 
 
Vondra Martin
Pluhař Jan
 
 
-6688 3120
3.Kozubík PavelPluhař Jan-10-1054-62321
4.Svoboda LiborVondra Martin-83-86-102322
5.Žoldoš PetrBrom Vladan399  3032
6.Sigmund IvoMaštera Martin778  3042
7.Svoboda LiborPluhař Jan93-69 3152
8.Žoldoš PetrVondra Martin734  3062
9.Sigmund IvoBrom Vladan56-712 3172
10.Kozubík PavelMaštera Martin117-86 3182
11.Žoldoš PetrPluhař Jan787  3092
12.Sigmund IvoVondra Martin991  30102
13.Kozubík PavelBrom Vladan         
14.Svoboda LiborMaštera Martin         
15.Sigmund IvoPluhař Jan         
16.Kozubík PavelVondra Martin         
17.Svoboda LiborBrom Vladan         
18.Žoldoš PetrMaštera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozubík Pavel11Pluhař Jan12
Svoboda Libor11Vondra Martin12
Žoldoš Petr30Brom Vladan02
Sigmund Ivo30Maštera Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 12, ZnojmoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33660:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Musil David
 
 
Zajíček Miroslav
Bělohlávek Dominik
 
 
-451-9103210
2.Bartoš Milan
Vybíral Marek
 
 
Bezdíček Martin
Mikulecký Jan
 
 
10-62-4-12311
3.Vybíral MarekBezdíček Martin-8-10-9  0312
4.Ondrovčák MiroslavBělohlávek Dominik67-8-6-92313
5.Musil DavidZajíček Miroslav-13-67-8 1314
6.Bartoš MilanMikulecký Jan122-79 3124
7.Ondrovčák MiroslavBezdíček Martin648  3034
8.Musil DavidBělohlávek Dominik-6-9-10  0335
9.Bartoš MilanZajíček Miroslav-96-9-5 1336
10.Vybíral MarekMikulecký Jan986  3046
11.Musil DavidBezdíček Martin-9-9-8  0347
12.Bartoš MilanBělohlávek Dominik978  3057
13.Vybíral MarekZajíček Miroslav-5911-8-82358
14.Ondrovčák MiroslavMikulecký Jan879  3068
15.Bartoš MilanBezdíček Martin135-78 3178
16.Vybíral MarekBělohlávek Dominik549  3088
17.Ondrovčák MiroslavZajíček Miroslav-117-5-8 1389
18.Musil DavidMikulecký Jan-8-118593299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Marek22Bezdíček Martin22
Ondrovčák Miroslav22Bělohlávek Dominik22
Musil David13Zajíček Miroslav40
Bartoš Milan31Mikulecký Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21546:469Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
710-97 3110
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Hájek Ladislav
Kaplan Vojtěch
 
 
-9-97-9 1311
3.Koníček MichalČopián Štefan748  3021
4.Štofka FilipJanák Martin811-118 3131
5.Gajdoschík AdriánKaplan Vojtěch56-84 3141
6.Darmovzal ZdeněkHájek Ladislav959  3051
7.Štofka FilipČopián Štefan-9-11-5  0352
8.Gajdoschík AdriánJanák Martin4-8119 3162
9.Darmovzal ZdeněkKaplan Vojtěch87-10-10-62363
10.Koníček MichalHájek Ladislav8105  3073
11.Gajdoschík AdriánČopián Štefan-8-963103283
12.Darmovzal ZdeněkJanák Martin-7-9-5  0384
13.Koníček MichalKaplan Vojtěch10-943 3194
14.Štofka FilipHájek Ladislav-787-7432104
15.Darmovzal ZdeněkČopián Štefan         
16.Koníček MichalJanák Martin         
17.Štofka FilipKaplan Vojtěch         
18.Gajdoschík AdriánHájek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Michal30Čopián Štefan12
Štofka Filip21Janák Martin12
Gajdoschík Adrián30Kaplan Vojtěch12
Darmovzal Zdeněk12Hájek Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Mikulčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10435:309Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cupák Zdeněk
Poledňa Martin
 
 
Kolařík Jan
Podrazil Vítězslav
 
 
8410  3010
2.Laicman Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
Brhel Tomáš
Hrdlička Petr
 
 
276  3020
3.Cupák ZdeněkKolařík Jan-3-10-8  0321
4.Poledňa MartinBrhel Tomáš1086  3031
5.Laicman PetrPodrazil Vítězslav1185  3041
6.Kolůch JaroslavHrdlička Petr344  3051
7.Poledňa MartinKolařík Jan-85-8-5 1352
8.Laicman PetrBrhel Tomáš7110  3062
9.Kolůch JaroslavPodrazil Vítězslav535  3072
10.Cupák ZdeněkHrdlička Petr5-157-1193282
11.Laicman PetrKolařík Jan63-10-9113292
12.Kolůch JaroslavBrhel Tomáš439  30102
13.Cupák ZdeněkPodrazil Vítězslav         
14.Poledňa MartinHrdlička Petr         
15.Kolůch JaroslavKolařík Jan         
16.Cupák ZdeněkBrhel Tomáš         
17.Poledňa MartinPodrazil Vítězslav         
18.Laicman PetrHrdlička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cupák Zdeněk11Kolařík Jan21
Poledňa Martin11Brhel Tomáš03
Laicman Petr30Podrazil Vítězslav02
Kolůch Jaroslav30Hrdlička Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky383, HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38631:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalecký Petr
Řezníček David
 
 
Buriánek Patrik
Motyčka Jan
 
 
36-73 3110
2.Polanský Jiří
Kalina Petr
 
 
Mikeska Jaroslav
Možíš Karel
 
 
6-7-3-6 1311
3.Řezníček DavidMikeska Jaroslav-3-6-6  0312
4.Kalina PetrMotyčka Jan9-7-3-5 1313
5.Polanský JiříMožíš Karel7-1112-663223
6.Dalecký PetrBuriánek Patrik1010-49 3133
7.Kalina PetrMikeska Jaroslav-7-7-6  0334
8.Polanský JiříMotyčka Jan-63-5-5 1335
9.Dalecký PetrMožíš Karel3-56-7123245
10.Řezníček DavidBuriánek Patrik-34-59-102346
11.Polanský JiříMikeska Jaroslav68-11-183256
12.Dalecký PetrMotyčka Jan998  3066
13.Řezníček DavidMožíš Karel-710-9-9 1367
14.Kalina PetrBuriánek Patrik126-36 3177
15.Dalecký PetrMikeska Jaroslav-35-4-6 1378
16.Řezníček DavidMotyčka Jan56-113 3188
17.Kalina PetrMožíš Karel9-6-7-7 1389
18.Polanský JiříBuriánek Patrik13-11810 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řezníček David13Mikeska Jaroslav31
Kalina Petr13Motyčka Jan22
Polanský Jiří31Možíš Karel22
Dalecký Petr31Buriánek Patrik13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS