Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Studená AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 137, StudenáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14478:395Sokol Studená A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Fiala Ondřej
 
 
Dalecký Petr
Polanský Jiří
 
 
10-3-9853210
2.Ságl Ondřej
Smola Igor
 
 
Rybenský Dušan
Kosek Petr
 
 
513-76 3120
3.Smola IgorDalecký Petr995  3030
4.Mádr MiloslavRybenský Dušan81010  3040
5.Fiala OndřejPolanský Jiří-10-1113443250
6.Ságl OndřejKosek Petr-9684 3160
7.Mádr MiloslavDalecký Petr-8-67-3 1361
8.Fiala OndřejRybenský Dušan-6-8610-92362
9.Ságl OndřejPolanský Jiří5-498 3172
10.Smola IgorKosek Petr448  3082
11.Fiala OndřejDalecký Petr-8565 3192
12.Ságl OndřejRybenský Dušan5118  30102
13.Smola IgorPolanský Jiří         
14.Mádr MiloslavKosek Petr         
15.Ságl OndřejDalecký Petr         
16.Smola IgorRybenský Dušan         
17.Mádr MiloslavPolanský Jiří         
18.Fiala OndřejKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smola Igor20Dalecký Petr12
Mádr Miloslav11Rybenský Dušan12
Fiala Ondřej21Polanský Jiří02
Ságl Ondřej30Kosek Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jihlava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.K.Světlé, JihlavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:32197:419Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
Laicman Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
8-2-3-15 1301
2.
 
 
Cupák Zdeněk
Šaur Ivo
 
 
WO    0302
3.Brom VladanCupák Zdeněk-8-9-4  0303
4.Maštera MartinKolůch Jaroslav-6-8-8  0304
5.Laicman PetrWO    0305
6.Vondra MartinŠaur Ivo69-69 3115
7.Maštera MartinCupák Zdeněk-6-6-4  0316
8.Kolůch JaroslavWO    0317
9.Vondra MartinLaicman Petr-5-12-5  0318
10.Brom VladanŠaur Ivo-121058 3128
11.Cupák ZdeněkWO    0329
12.Vondra MartinKolůch JaroslavWO    03210
13.Brom VladanLaicman Petr         
14.Maštera MartinŠaur Ivo         
15.Vondra MartinCupák Zdeněk         
16.Brom VladanKolůch Jaroslav         
17.Maštera MartinLaicman Petr         
18.Šaur Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brom Vladan11Cupák Zdeněk20
Maštera Martin02Kolůch Jaroslav10
Vondra Martin11Laicman Petr10
   Šaur Ivo02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Mikulčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ MikulčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:38637:651Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral David
Kolařík Jan
 
 
Koníček Michal
Darmovzal Zdeněk
 
 
-61066 3110
2.Kurka Milan
Hrdlička Petr
 
 
Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
-7-7-8  0311
3.Podrazil VítězslavGajdoschík Adrián-6-10-5  0312
4.Kurka MilanŠtofka Filip98-11-5-32313
5.Kolařík JanKoníček Michal638  3023
6.Vedral DavidDarmovzal Zdeněk-77-8-8 1324
7.Kurka MilanGajdoschík Adrián-7-4-8  0325
8.Kolařík JanŠtofka Filip67-3-7-92326
9.Vedral DavidKoníček Michal11-676 3136
10.Podrazil VítězslavDarmovzal Zdeněk-644-10-72337
11.Kolařík JanGajdoschík Adrián9-7-97-142338
12.Vedral DavidŠtofka Filip7-93-773248
13.Podrazil VítězslavKoníček Michal-851-5123258
14.Hrdlička PetrDarmovzal Zdeněk-88-5453268
15.Vedral DavidGajdoschík Adrián-121010-13-32369
16.Podrazil VítězslavŠtofka Filip5-11-512-1123610
17.Hrdlička PetrKoníček Michal         
18.Kolařík JanDarmovzal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podrazil Vítězslav13Gajdoschík Adrián40
Kurka Milan02Štofka Filip31
Kolařík Jan12Koníček Michal03
Vedral David22Darmovzal Zdeněk21
Hrdlička Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37622:615TTC Sokol Znojmo A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Jaroslav
Možíš Karel
 
 
Bartoš Milan
Ondrovčák Miroslav
 
 
-9466 3110
2.Buriánek Patrik
Motyčka Jan
 
 
Musil David
Vybíral Marek
 
 
9-7-9-3 1311
3.Možíš KarelOndrovčák Miroslav-7-98-3 1312
4.Buriánek PatrikBartoš Milan8-10-7-15 1313
5.Motyčka JanVybíral Marek-978-953223
6.Mikeska JaroslavMusil David-84-33-102324
7.Buriánek PatrikOndrovčák Miroslav-9-4-8  0325
8.Motyčka JanBartoš Milan55-11-10133235
9.Mikeska JaroslavVybíral Marek7610  3045
10.Možíš KarelMusil David51-56 3155
11.Motyčka JanOndrovčák Miroslav-95-7-6 1356
12.Mikeska JaroslavBartoš Milan-9-99-6 1357
13.Možíš KarelVybíral Marek5-695 3167
14.Buriánek PatrikMusil David683  3077
15.Mikeska JaroslavOndrovčák Miroslav-5-79-7 1378
16.Možíš KarelBartoš Milan9-7-9-3 1379
17.Buriánek PatrikVybíral Marek-63-9-6 13710
18.Motyčka JanMusil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Možíš Karel22Ondrovčák Miroslav40
Buriánek Patrik13Bartoš Milan31
Motyčka Jan21Vybíral Marek13
Mikeska Jaroslav13Musil David12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala, ul.Sv.Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34539:591MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Mikulecký Jan
 
 
Sigmund Ivo
Kozubík Pavel
 
 
8-792 3110
2.Merta Jakub
Zajíček Miroslav
 
 
Žoldoš Petr
Svoboda Jan
 
 
-910-5-5 1311
3.Mikulecký JanŽoldoš Petr-8-755-82312
4.Zajíček MiroslavKozubík Pavel-41148 3122
5.Merta JakubSvoboda Jan5-1013-6-132323
6.Bezdíček MartinSigmund Ivo66-8-5-32324
7.Zajíček MiroslavŽoldoš Petr-9-6-4  0325
8.Merta JakubKozubík Pavel9-478 3135
9.Bezdíček MartinSvoboda Jan-7-19103-72336
10.Mikulecký JanSigmund Ivo-1198-6-52337
11.Merta JakubŽoldoš Petr8-9-4-8 1338
12.Bezdíček MartinKozubík Pavel-9679 3148
13.Bělohlávek DominikSvoboda Jan-5-4-4  0349
14.Zajíček MiroslavSigmund Ivo987  3059
15.Bezdíček MartinŽoldoš Petr-4-6-5  03510
16.Bělohlávek DominikKozubík Pavel         
17.Zajíček MiroslavSvoboda Jan         
18.Merta JakubSigmund Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulecký Jan02Žoldoš Petr40
Zajíček Miroslav21Kozubík Pavel03
Merta Jakub12Svoboda Jan30
Bezdíček Martin13Sigmund Ivo21
Bělohlávek Dominik01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14488:377TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
8-6-1110-112301
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Antoš Jiří
Veselý Lukáš
 
 
311-9-8-82302
3.Janák MartinVeselý Lukáš7-8-6683212
4.Procházka JiříAntoš Jiří11103  3022
5.Kantorek JiříDospíšil Pavel868  3032
6.Čopián ŠtefanNováček Libor586  3042
7.Procházka JiříVeselý Lukáš-106211 3152
8.Kantorek JiříAntoš Jiří109-66 3162
9.Čopián ŠtefanDospíšil Pavel49-102 3172
10.Janák MartinNováček Libor998  3082
11.Kantorek JiříVeselý Lukáš-3-7-2  0383
12.Čopián ŠtefanAntoš Jiří158  3093
13.Janák MartinDospíšil PavelWO    30103
14.Procházka JiříNováček Libor         
15.Čopián ŠtefanVeselý Lukáš         
16.Janák MartinAntoš Jiří         
17.Procházka JiříDospíšil Pavel         
18.Kantorek JiříNováček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janák Martin20Veselý Lukáš12
Procházka Jiří20Antoš Jiří03
Kantorek Jiří21Dospíšil Pavel02
Čopián Štefan30Nováček Libor02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS