Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jihlava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.K.Světlé, JihlavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23538:499SK Jihlava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondra Martin
Pluhař Jan
 
 
Polanský Jiří
Kosek Petr
 
 
-5593 3110
2.Maštera Martin
Kocmánek Tomáš
 
 
Dalecký Petr
Černý Radek
 
 
-912-6-8 1311
3.Maštera MartinDalecký Petr-7-6-3  0312
4.Kocmánek TomášČerný Radek-63-3-3 1313
5.Pluhař JanPolanský Jiří15-799 3123
6.Vondra MartinKosek Petr4912  3033
7.Kocmánek TomášDalecký Petr-3-6-7  0334
8.Pluhař JanČerný Radek6-9-97103244
9.Vondra MartinPolanský Jiří-93210 3154
10.Maštera MartinKosek Petr-9467 3164
11.Pluhař JanDalecký Petr1187  3074
12.Vondra MartinČerný Radek5-8-119103284
13.Maštera MartinPolanský Jiří86-7-983294
14.Brom VladanKosek Petr-104184 31104
15.Vondra MartinDalecký Petr         
16.Maštera MartinČerný Radek         
17.Brom VladanPolanský Jiří         
18.Pluhař JanKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maštera Martin21Dalecký Petr21
Kocmánek Tomáš02Černý Radek12
Pluhař Jan30Polanský Jiří03
Vondra Martin30Kosek Petr03
Brom Vladan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Studená AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 137, StudenáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33369:465Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smola Igor
Ságl Ondřej
 
 
Kolůch Jaroslav
Laicman Petr
 
 
-4-58-4 1301
2.Mádr Miloslav
Fiala Ondřej
 
 
Cupák Zdeněk
Šaur Ivo
 
 
-86-78-62302
3.Fiala OndřejCupák Zdeněk-5-9-9  0303
4.Maňhal Jan ml.Kolůch Jaroslav-2-11-3  0304
5.Smola IgorLaicman Petr6-7-79-92305
6.Ságl OndřejŠaur Ivo5-119-1063215
7.Maňhal Jan ml.Cupák Zdeněk-5-9-8  0316
8.Smola IgorKolůch Jaroslav-6-3-4  0317
9.Ságl OndřejLaicman Petr-86410 3127
10.Mádr MiloslavŠaur Ivo-8-45-5 1328
11.Smola IgorCupák Zdeněk10-6-9-3 1329
12.Ságl OndřejKolůch Jaroslav-14-8-7  03210
13.Mádr MiloslavLaicman Petr-8899 31  
14.Maňhal Jan ml.Šaur Ivo         
15.Ságl OndřejCupák Zdeněk         
16.Mádr MiloslavKolůch Jaroslav         
17.Maňhal Jan ml.Laicman Petr         
18.Smola IgorŠaur Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Ondřej01Cupák Zdeněk30
Maňhal Jan ml.02Kolůch Jaroslav30
Smola Igor03Laicman Petr11
Ságl Ondřej21Šaur Ivo11
Mádr Miloslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36728:724nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Jaroslav
Možíš Karel
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-41911-13-62301
2.Buriánek Patrik
Motyčka Jan
 
 
Gajdoschík Adrián
Štofka Filip
 
 
-7-4-5  0302
3.Mikeska JaroslavGajdoschík Adrián-95-53-52303
4.Buriánek PatrikKoníček Michal86-12-9-52304
5.Možíš KarelŠtofka Filip-4710-8-82305
6.Motyčka JanDarmovzal Zdeněk4-6310 3115
7.Buriánek PatrikGajdoschík Adrián-9127-3-102316
8.Možíš KarelKoníček Michal-109-6-9 1317
9.Motyčka JanŠtofka Filip10-1178 3127
10.Mikeska JaroslavDarmovzal Zdeněk96-124 3137
11.Možíš KarelGajdoschík Adrián5109  3047
12.Motyčka JanKoníček Michal1299  3057
13.Mikeska JaroslavŠtofka Filip-9-85673267
14.Buriánek PatrikDarmovzal Zdeněk-56-77-92368
15.Motyčka JanGajdoschík Adrián-4-89863278
16.Mikeska JaroslavKoníček Michal7114  3088
17.Buriánek PatrikŠtofka Filip-3-8-10  0389
18.Možíš KarelDarmovzal Zdeněk-7-68893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikeska Jaroslav31Gajdoschík Adrián22
Buriánek Patrik04Koníček Michal22
Možíš Karel22Štofka Filip22
Motyčka Jan40Darmovzal Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Mikulčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ MikulčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:39676:673TTC Sokol Znojmo A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral David
Kolařík Jan
 
 
Musil David
Vybíral Marek
 
 
5-7810 3110
2.Podrazil Vítězslav
Kurka Milan
 
 
Bartoš Milan
Ondrovčák Miroslav
 
 
-6-914-9 1311
3.Podrazil VítězslavOndrovčák Miroslav8-6710 3121
4.Kurka MilanBartoš Milan7-11-8-8 1322
5.Kolařík JanMusil David-6-71983232
6.Vedral DavidVybíral Marek-1293-1173242
7.Kurka MilanOndrovčák Miroslav-4-96-5 1343
8.Kolařík JanBartoš Milan-10-8-9  0344
9.Vedral DavidMusil David-7-75563254
10.Podrazil VítězslavVybíral Marek-9-108-6 1355
11.Kolařík JanOndrovčák Miroslav-88510 3165
12.Vedral DavidBartoš Milan862  3075
13.Podrazil VítězslavMusil David-848-8-72376
14.Hrdlička PetrVybíral Marek-1010-88-72377
15.Vedral DavidOndrovčák Miroslav-426-3-92378
16.Podrazil VítězslavBartoš Milan93-7-5-82379
17.Hrdlička PetrMusil David-5-69-6 13710
18.Kolařík JanVybíral Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podrazil Vítězslav13Ondrovčák Miroslav22
Kurka Milan02Bartoš Milan31
Kolařík Jan21Musil David22
Vedral David31Vybíral Marek21
Hrdlička Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34524:568MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Svoboda Jan
Žoldoš Petr
 
 
18-7-933210
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Sigmund Ivo
Kozubík Pavel
 
 
-109106 3120
3.Janák MartinSigmund Ivo-7665 3130
4.Procházka JiříSvoboda Jan10-1011-11-52331
5.Kantorek JiříKozubík Pavel7-9-8-10 1332
6.Čopián ŠtefanŽoldoš Petr-610-8-3 1333
7.Procházka JiříSigmund Ivo985  3043
8.Kantorek JiříSvoboda Jan-9-3-5  0344
9.Čopián ŠtefanKozubík Pavel7-8-810-92345
10.Janák MartinŽoldoš Petr-7-8-6  0346
11.Kantorek JiříSigmund Ivo-811-110-72347
12.Čopián ŠtefanSvoboda Jan-8-8-6  0348
13.Janák MartinKozubík Pavel10129  3058
14.Procházka JiříŽoldoš Petr-6-6-9  0359
15.Čopián ŠtefanSigmund Ivo6-7-9-6 13510
16.Janák MartinSvoboda Jan         
17.Procházka JiříKozubík Pavel         
18.Kantorek JiříŽoldoš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janák Martin21Sigmund Ivo22
Procházka Jiří12Svoboda Jan30
Kantorek Jiří03Kozubík Pavel21
Čopián Štefan04Žoldoš Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala, ul.Sv.Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8427:309US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Zajíček Miroslav
 
 
Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
4108  3010
2.Bezdíček Martin
Mikulecký Jan
 
 
Antoš Jiří
Veselý Lukáš
 
 
765  3020
3.Bělohlávek DominikAntoš Jiří7-7-54-72321
4.Merta JakubVeselý Lukáš11910  3031
5.Bezdíček MartinDospíšil Pavel668  3041
6.Zajíček MiroslavNováček Libor-109-10843251
7.Merta JakubAntoš Jiří899  3061
8.Bezdíček MartinVeselý Lukáš876  3071
9.Zajíček MiroslavDospíšil PavelWO    3081
10.Bělohlávek DominikNováček Libor97-15-763291
11.Bezdíček MartinAntoš Jiří84-109 31101
12.Zajíček MiroslavVeselý Lukáš         
13.Bělohlávek DominikDospíšil Pavel         
14.Merta JakubNováček Libor         
15.Zajíček MiroslavAntoš Jiří         
16.Bělohlávek DominikVeselý Lukáš         
17.Merta JakubDospíšil Pavel         
18.Bezdíček MartinNováček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bělohlávek Dominik11Antoš Jiří12
Merta Jakub20Veselý Lukáš02
Bezdíček Martin30Dospíšil Pavel01
Zajíček Miroslav10Nováček Libor02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS